Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Competitiesoort | Aanvangstijd | Scheidsrechter | Veld | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
za 06-apr. | BTV Zaterdag 3 | GeuzenMiddenmeer 3 | regulier | 14:00 | veld 2 | |||
za 06-apr. | BTV Zaterdag 4 | ASV Blauw-Wit 4 | regulier | 12:00 | veld 2 | |||
wo 10-apr. | BTV Zaterdag 5 | JOS Watergraafsmeer 5 | regulier | 20:00 | E. (Eigen) Scheidsrechter | veld 1 | ||
za 30-mrt. | BTV Zaterdag 7 | FC Amsterdamse Bos 2 | regulier | 13:00 | E. (Eigen) Scheidsrechter | veld 2 | ||
zo 07-apr. | BTV Zondag 7 | Geel Wit '20 sv. 3 | regulier | 15:00 | veld 2 | |||
zo 07-apr. | BTV Zondag 8 | CTO '70 vv 4 | regulier | 15:00 | veld 3 (alleen B-categorie) | |||
za 06-apr. | BTV Zat. 35+1 | TOB Rksv 35+2 | regulier | 15:00 | veld 3 (alleen B-categorie) | |||
zo 07-apr. | BTV Zon. JO19-2 | DIOS sv. JO19-1 | regulier | 08:45 | veld 1 | |||
zo 07-apr. | BTV Zon. JO19-3 | Ouderkerk sv. JO19-2 | regulier | 12:45 | veld 2 | |||
za 30-mrt. | BTV Zat. JO18-1 | PVCV JO18-1 | beker | 13:15 | H.P. (Harold) Ramjiawansingh | veld 1 | ||
za 30-mrt. | BTV Zat. JO17-1 | CSV'28 JO17-1 | regulier | 11:00 | J. (Jeroen) Dorenstouter | veld 1 | ||
za 06-apr. | BTV Zat. JO17-1 | WV-HEDW JO17-1 | regulier | 15:00 | veld 1 | |||
zo 07-apr. | BTV Zon. JO17-1 | Koninklijke HFC JO17-1 (zon) | regulier | 10:45 | veld 2 | |||
zo 07-apr. | BTV Zon. JO16-1 | Sporting Martinus JO16-1 | regulier | 12:45 | veld 3 (alleen B-categorie) | |||
za 30-mrt. | BTV Zat. JO16-2 | VVC fc JO16-1 | regulier | 11:00 | E. (Eigen) Scheidsrechter | veld 2 | ||
za 06-apr. | BTV Zat. JO16-2 | SDZ JO16-1 | regulier | 16:00 | veld 2 | |||
zo 07-apr. | BTV Zon. JO15-1 | VVA/Spartaan JO15-2 | regulier | 10:45 | veld 3 (alleen B-categorie) | |||
ma 01-apr. | BTV Zat. JO14-1 | Sporting Almere JO14-1 | beker | 10:15 | H. (Hubert) Kooijman | veld 1 | ||
za 06-apr. | BTV Zat. JO14-1 | FC Amsterdam JO14-1 | regulier | 10:30 | D. (Dirk) Verburg | veld 1 | ||
zo 07-apr. | BTV Zon. JO14-1 | SCPB'22 JO14-2 | regulier | 08:45 | veld 2 | |||
zo 07-apr. | BTV Zon. JO14-2 | SDW JO14-3 | regulier | 08:45 | veld 3 (alleen B-categorie) | |||
za 06-apr. | BTV JO13-1 | vv Zwanenburg JO13-1 | regulier | 08:45 | veld 1 | |||
za 06-apr. | BTV JO13-2 | RAP sv. JO13-2 | regulier | 08:45 | veld 2 | |||
za 06-apr. | BTV JO13-3 | AMVJ JO13-2 | regulier | 10:00 | veld 3 (alleen B-categorie) | |||
za 06-apr. | BTV JO12-2 | AFC JO12-5 | regulier | 08:30 | veld 3 (alleen B-categorie) A | |||
za 06-apr. | BTV JO12-3 | SDZ JO12-4 | regulier | 11:45 | veld 4 A | |||
za 06-apr. | BTV JO11-1 | DTA Fortius asv JO11-2 | regulier | 08:30 | veld 3 (alleen B-categorie) B | |||
za 06-apr. | BTV JO10-3 | ASV Arsenal JO10-3 | regulier | 13:00 | veld 4 A1 | |||
za 06-apr. | BTV JO10-4 | SCPB'22 MO10-1 | regulier | 13:00 | veld 4 A2 | |||
za 06-apr. | BTV JO10-5 | ASV Arsenal JO10-1 | regulier | 14:00 | veld 4 A1 | |||
za 06-apr. | BTV JO9-1 | Zuidoost United JO9-1 | regulier | 08:30 | veld 4 A2 | |||
za 06-apr. | Buitenveldert sc. JO9-5 | SDW JO9-4 | regulier | 09:30 | veld 4 A1 | |||
za 06-apr. | BTV JO8-2 | Sporting Martinus JO8-3 | regulier | 08:30 | veld 4 A1 | |||
za 06-apr. | BTV VR. Zat.1 | RODA '23 Rksv VR2 | regulier | 13:00 | veld 3 (alleen B-categorie) | |||
zo 07-apr. | BTV Vrouwen 1 | Witkampers VR1 | regulier | 14:00 | B. (Ben) ter Hofstede | veld 1 | ||
zo 07-apr. | BTV Vrouwen 2 | Geel Wit '20 sv. VR1 | regulier | 11:15 | veld 1 | |||
vr 29-mrt. | BTV VR. 30+1 | Montfoort S.V.'19 VR30+1 | regulier | 19:15 | E. (Eigen) Scheidsrechter | veld 1 A | ||
za 06-apr. | BTV MO15-2 | Haarlem-Kennemerland f.c. MO15-1 | regulier | 10:15 | veld 2 | |||
za 06-apr. | BTV MO12-1 | TOS-Actief MO12-1 | regulier | 10:20 | veld 4 A | |||
wo 03-apr. | BTV MO20-1 | QVC MO20-1 | regulier | 18:45 | veld 1 | |||
za 06-apr. | BTV 18+ | ASC De Volewijckers 18+2 | regulier | 11:30 | veld 3 (alleen B-categorie) A | |||
za 06-apr. | BTV MO20-1 | Kolping Boys MO20-1 | regulier | 12:45 | veld 1 | |||
za 30-mrt. | Buitenveldert sc. JO13-1 | Swift JO13-1 | oefen | 10:30 | Scheidsrechter, E. (Eigen) | veld 3 (alleen B-categorie) | ||
di 02-apr. | Buitenveldert sc. JO13-2 | Dromore JO13-1 (Ierland) | oefen | 17:00 | veld 1 A | |||
di 02-apr. | Buitenveldert sc. JO12-2 | Dromore JO12-1 (Ierland) | oefen | 17:00 | veld 1 B | |||
di 02-apr. | Buitenveldert sc. MO13-1 | Dromore MO13-1 (Ierland) | oefen | 17:00 | veld 3 (alleen B-categorie) A | |||
di 02-apr. | Buitenveldert sc. 1 | SV Batavia'90 O23 | oefen | 20:00 | veld 1 |
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Competitiesoort | Aanvangstijd | Scheidsrechter | Veld | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
za 06-apr. | BOL 2 | BTV Zaterdag 2 | regulier | 11:45 | J.J. (Koos) Venema | veld 1 | ||
zo 07-apr. | Waterwijk asc 2 | BTV Zondag 2 | regulier | 14:00 | veld 4 | |||
zo 07-apr. | PVCV 4 | BTV Zondag 3 | regulier | 11:15 | veld 3 | |||
zo 07-apr. | AFC 4 | BTV Zondag 4 | regulier | 15:30 | Veld 2 | |||
za 06-apr. | Swift 10 | BTV Zaterdag 5 | regulier | 14:15 | veld 2 | |||
zo 07-apr. | Sporting Martinus 6 | BTV Zondag 5 | regulier | 13:15 | veld 3 | |||
zo 07-apr. | DTA Fortius asv 5 | BTV Zondag 6 | regulier | 14:30 | 13-veld 2-Fortius | |||
za 06-apr. | RODA '23 Rksv 7 | BTV Zaterdag 7 | regulier | 14:30 | veld 5 | |||
za 06-apr. | Legmeervogels 6 | BTV Zaterdag 8 | regulier | 13:00 | veld 5 | |||
zo 07-apr. | Meer De sv. 6 | BTV Zondag 9 | regulier | 12:00 | 04-veld 4-De Meer/DVVA (alleen B-cat) | |||
zo 07-apr. | SCPB'22 O23-4 | BTV Zon. O23 | regulier | 13:00 | veld 2 SCPB'22 | |||
zo 07-apr. | AS'80 JO19-1 | Buitenveldert sc. JO19-1 | regulier | 12:30 | veld 3 | |||
za 06-apr. | Noordwijk JO18-1 | BTV Zat. JO18-1 | regulier | 12:30 | J. (Johan) van der Luijt | veld 2 | ||
za 30-mrt. | Koninklijke HFC JO16-1 | BTV Zat. JO16-1 | beker | 10:20 | Afgeschermd | veld 3 | ||
za 06-apr. | Waterwijk asc JO16-1 | BTV Zat. JO16-1 | regulier | 12:30 | E. (Erik) Bos | veld 2 | ||
za 06-apr. | Fortuna Sittard JO15-1 | BTV Zat. JO15-1 | regulier | 13:00 | Afgeschermd | stadionveld | ||
za 06-apr. | ASC De Volewijckers JO12-1 | BTV JO12-1 | regulier | 09:45 | veld 4 A | |||
za 06-apr. | VVA/Spartaan JO12-3 | BTV JO12-4 | regulier | 10:00 | veld 1 A | |||
za 06-apr. | Sloterdijk avv. JO11-1 | BTV JO11-2 | regulier | 10:00 | veld 2 A | |||
za 06-apr. | ASV Arsenal JO11-2 | BTV JO11-3 | regulier | 08:30 | veld 1 B | |||
za 06-apr. | Hillegom sv JO10-1 | BTV JO10-1 | regulier | 10:00 | veld 6 A2 | |||
za 06-apr. | Wartburgia asv JO10-1 | BTV JO10-2 | regulier | 09:00 | 11-veld 2-Wartburgia B1 | |||
za 06-apr. | AMVJ JO9-1 | BTV JO9-2 | regulier | 09:00 | (01) veld 1-AMVJ B2 | |||
za 06-apr. | SCPB'22 JO9-6 | BTV JO9-3 | regulier | 09:00 | veld 1 SCPB'22 A2 | |||
za 06-apr. | ASV Arsenal JO9-3 | BTV JO9-4 | regulier | 08:30 | veld 2 A2 | |||
za 06-apr. | Zeeburgia avv JO8-2 | BTV JO8-1 | regulier | 08:50 | 20-veld 1-Zeeburgia B1 | |||
za 30-mrt. | Wartburgia asv VR30+1 | Buitenveldert sc. VR30+1 | regulier | 15:00 | 10-veld 3-Wartburgia A | |||
za 06-apr. | DRC VR30+1 | Buitenveldert sc. VR30+1 | regulier | 15:00 | veld 2 A | |||
za 06-apr. | Marken sv. MO17-1 | BTV MO17-1 | regulier | 11:00 | veld 2 | |||
za 06-apr. | DRC MO17-1 | BTV MO17-2 | regulier | 16:45 | veld 1 | |||
za 30-mrt. | Amstelveen/Heemraad MO13-1 | BTV MO13-1 | regulier | 09:00 | veld 1-Amstelveen | |||
za 06-apr. | Dijk De asv MO13-1 | BTV MO13-1 | regulier | 13:15 | veld 2 | |||
za 06-apr. | WV-HEDW MO9-1 | BTV MO9-1 | regulier | 08:30 | 04-veld 3-2 WVHEDW A1 - Gras 2 | |||
za 30-mrt. | ZSGOWMS 18+1 | BTV 18+ | regulier | 12:30 | veld 1-ZSGO WMS B |
sc Buitenveldert
Gustav Mahlerlaan 2009
1081 LB Amsterdam
T: 020 - 6445577
M: info@buitenveldert.com
Sc Buitenveldert is gelegen op de Zuid-As. Op de Zuid-As is het aantal parkeerplaatsen op de openbare weg zeer beperkt. Bezoekers van Sc Buitenveldert kunnen in het weekend tegen een gereduceerd tarief parkeren in de garage P3 van de VU. Een uitrijkaart is, na betaling, verkrijgbaar aan de bar.
VU P3 Navigatie adres
Van der Boechorststraat 5a, 1081 BT Amsterdam
Let op: het gereduceerde tarief geldt alleen voor VU P3, niet voor andere parkeergelegenheden van de VU.