Programma en uitslagen

Programma: 27-03-2017 / 02-04-2017


Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 01/04 Competitie Jong ADO Den Haag Vrouwen - BTV Vrouwen 1 17:00 M. Kraan
zo 02/04 Competitie BTV Vrouwen 2 - Kolping Boys Vrouwen 1 14:00 1 H. Mokhtari
zo 02/04 Competitie Hillegom Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 3 11:00
wo 29/03 Beker Aurora Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 20:00
zo 02/04 Competitie Oosthuizen Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 14:30
za 01/04 Competitie Assendelft Vrouwen 35+ - BTV Veterinnen 15:00
Heren
za 01/04 Competitie BOL Zaterdag 1 - BTV Zaterdag 1 14:30 P. de Waard
za 01/04 Competitie Amstelveen Zaterdag 2 - BTV Zaterdag 2 12:00 E. Gefferie
za 01/04 Competitie VVA/Spartaan Zaterdag 2 - BTV Zaterdag 3 13:00
za 01/04 Competitie FC Amsterdamse Bos Zaterdag 3 - BTV Zaterdag 4 14:00
za 01/04 Competitie BTV Zaterdag 5 - FC Aalsmeer Zaterdag 7 12:30 3 Ron Stumpel
za 01/04 Competitie Parkstad 35+1 - BTV Zaterdag 35+ 14:30
za 01/04 Competitie BTV Zaterdag 45+ - TABA 45+2 13:45 2 Eigen Scheids.
zo 02/04 Competitie DRC Zondag 1 - BTV Zondag 1 14:30 A. van Laar
zo 02/04 Competitie Meteoor Zondag 2 - BTV Zondag 2 11:30 S. Celebi
zo 02/04 Competitie Alliance'22 Zondag 3 - BTV Zondag 3 14:00 A. Kleij
zo 02/04 Competitie BTV Zondag 4 - Vrij 00:00 3
zo 02/04 Competitie Zeeburgia Zondag 5 - BTV Zondag 5 13:30
zo 02/04 Competitie BTV Zondag 6 - RAP Zondag 5 12:00 2 Ron Stumpel
zo 02/04 Competitie BTV Zondag 7 - DIOS Zondag 4 12:00 3 Jacques Rijsterborgh
zo 02/04 Competitie BTV Zondag 8 - Bardienst 11:45 t/m 14.00 uur
zo 02/04 Competitie BTV Zondag 8 - Arsenal Zondag 7 14:30 2 Eigen Scheids.
Jongens
za 01/04 Competitie Roda'23 JO19-1 - BTV Zat. JO19-1 14:30 J. te Lindert
zo 02/04 Competitie De Meer JO19-1 - BTV JO19-1 11:30 H. Sierhuis
za 01/04 Competitie BTV Zat. JO17-1 - Be Quick 1887 JO17-1 14:15 1 B. de Jager
zo 02/04 Competitie Swift JO17-1 - BTV JO17-1 10:45 M. Ettahriene
wo 29/03 Beker SDZ JO17-1 - BTV JO17-2 19:30
zo 02/04 Competitie FC Almere JO17-1 - BTV JO17-2 11:00
zo 02/04 Competitie AFC JO17-3 - BTV JO17-3 11:00
zo 02/04 Competitie AFC JO17-5 - BTV JO17-4 11:00
za 01/04 Competitie BTV Zat. JO15-1 - Be Quick 1887 JO15-1 12:00 1 J. van Ede
vr 31/03 Oefen BTV JO15-1 - Minato SC JO15-2 16:45 1 Ricardo Koopman
zo 02/04 Competitie Kolping Boys JO15-1 - BTV JO15-1 10:00
zo 02/04 Competitie BTV JO15-2 - Bardienst 08:45 t/m 11.45 uur
zo 02/04 Competitie BTV JO15-2 - Kon. HFC JO15-3 11:45 1 Wim van der Duin
zo 02/04 Competitie WVHEDW JO15-3 - BTV JO15-5 09:00
zo 02/04 Competitie BTV JO15-7 - CTO'70 JO15-2 10:00 2 Nico Bovenkerk
zo 02/04 Competitie BTV JO15-8 - WVHEDW JO15-5 10:00 3 Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie BFC JO13-1 - BTV JO13-1 12:45 S. van Schoonderwoerd
za 01/04 Competitie Ouderkerk JO13-1 - BTV JO13-2 10:30
za 01/04 Competitie Loosdrecht JO13-1 - BTV JO13-3 09:30
za 01/04 Competitie BTV JO13-4 - Pancratius JO13-2 14:30 3 Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie Swift JO13-2 - BTV JO13-5 11:15
za 01/04 Competitie BTV JO13-6 - Bardienst 11:30 t/m 16.00 uur
za 01/04 Competitie BTV JO13-6 - Sporting Almere JO13-4 16:00 3 Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie Amstelveen JO13-4 - BTV JO13-7 12:15
za 01/04 Oefen DCG JO11-1 - BTV JO11-1 09:00
wo 29/03 Beker AMVJ JO11-1 - BTV JO11-2 17:30
za 01/04 Competitie BTV JO11-2 - Swift JO11-2 08:30 3B Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie BTV JO11-3 - DWS JO11-3 14:30 4A Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie Roda'23 JO11-5 - BTV JO11-4 10:00
za 01/04 Competitie FC IJburg JO11-7 - BTV JO11-5 11:30
za 01/04 Competitie Overbos JO11-6 - BTV JO11-6 08:35
za 01/04 Competitie BTV JO11-7 - Pancratius JO11-6 10:30 3B Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie SDW JO11-5 - BTV JO11-8 09:45
za 01/04 Beker SDZ JO10-2 - BTV JO10-1 11:30
za 01/04 Beker SDZ JO10-3 - BTV JO10-2 11:30
za 01/04 Competitie AFC JO9-1 - BTV JO9-1 10:30
zo 02/04 Toernooi VV Castricum NK 09 - BTV JO9-1 01:00
za 01/04 Competitie BTV JO9-2 - Volendam JO9-3 08:30 3A Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie AGB JO9-1 - BTV JO9-3 11:30
za 01/04 Competitie BTV JO9-4 - Swift JO9-5 11:30 3B Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie BTV JO9-5 - Pancratius JO9-6 10:30 3A Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie BTV JO9-6 - Meteoor JO9-2 09:30 3B Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie AFC JO9-7 - BTV JO9-7 08:45
za 01/04 Competitie FC Aalsmeer JO9-5 - BTV JO9-8 10:15
za 01/04 Competitie BTV JO8-1 - Sporting Martinus JO8-1 11:30 3A Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie Zuidoost United JO8-2 - BTV JO8-2 09:00
Meisjes
zo 02/04 Competitie Nieuw West United JO15-1 - BTV Onder 17 12:30
zo 02/04 Competitie Blauw Wit JO15-1 - BTV Onder 16 10:00
zo 02/04 Competitie BTV Onder 15 - Zuidoost United JO15-1 09:45 1 Dirk Woortman
za 01/04 Competitie BTV MO19-1 - Bardienst 07:30 t/m 11.30 uur
za 01/04 Competitie BTV MO19-1 - Sporting'70 MO19-1 11:45 2 Dirk Woortman
za 01/04 Competitie Waterwijk MO19-1 - BTV MO19-2 15:00
za 01/04 Competitie WSV'30 MO17-1 - BTV MO17-1 12:50
za 01/04 Competitie Diemen MO17-1 - BTV MO17-2 14:30
za 01/04 Competitie Spakenburg MO17-1 - BTV MO17-3 14:00
za 01/04 Competitie BTV MO17-4 - Waterwijk MO17-4 15:45 2 Nico Bovenkerk
za 01/04 Competitie Zuidvogels MO15-1 - BTV MO15-1 12:45
za 01/04 Competitie BTV MO15-2 - Meteoor MO15-1 16:00 1 Dirk Woortman
za 01/04 Competitie Tos Actief MO15-2 - BTV MO15-3 10:30
za 01/04 Competitie BTV MO15-4 - Amstelveen MO15-2 08:30 2 Nico Bovenkerk
za 01/04 Competitie FC Almere MO15-2 - BTV MO15-5 11:00
za 01/04 Competitie BTV Onder 14 - De Meer JO13-1 10:00 1 Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie BTV MO13-1 - Waterwijk MO13-1 08:30 1 Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie BTV MO13-2 - RKDES MO13-1 10:00 2 Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie WVHEDW MO13-1 - BTV MO13-3 10:30
za 01/04 Competitie BTV MO11-1 - RKEDO MO11-1 09:30 3A Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie Abcoude MO11-1 - BTV MO11-2 10:15
za 01/04 Competitie IJmuiden MO11-1 - BTV MO11-3 10:00
za 01/04 Competitie FC IJburg MO11-2 - BTV MO11-4 11:30
za 01/04 Competitie BTV MO11-5 - WVHEDW MO11-2 12:30 4A Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie BTV MO11-6 - Waterwijk MO11-1 10:30 4A Eigen Scheids.
za 01/04 Competitie SVIJ JO9-3M - BTV MO9-1 09:00

print overzicht