Programma en uitslagen

Week 5: 28-01-2019 / 03-02-2019

Op zoek naar het programma van deze week?

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 02/02 Oefen Fortuna'54 Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 1 17:30
zo 03/02 Competitie VDZ Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 2 14:00
zo 03/02 Competitie BTV Vrouwen 4 - Bardienst 08:00 t/m 11.15 uur
zo 03/02 Competitie BTV Vrouwen 4 - Alliance'22 Vrouwen 1 11:30 1
za 02/02 Competitie BTV Zat. VR.1 - WVHEDW Vrouwen 3 14:15 2
za 02/02 Competitie Swift VR. 35+1 - BTV Veterinnen 15:00
Heren
za 02/02 Competitie BTV Zaterdag 1 - ZOB Zaterdag 1 14:00 1
za 02/02 Competitie BTV Zaterdag 2 - FC Aalsmeer Zaterdag 2 11:30 1
za 02/02 Competitie BTV Zaterdag 3 - Amsterdamse Bos Zaterdag 3 12:15 2
za 02/02 Competitie BTV Zaterdag 35+1 - Badhoevedorp 35+1 13:00 3
za 02/02 Competitie BTV Zaterdag 35+2 - TOB 35+3 16:00 3
za 02/02 Competitie AS'80 45+1 - BTV Zaterdag 45+1 15:15
zo 03/02 Competitie BTV Zondag 1 - Fortius Zondag 1 14:00 1
zo 03/02 Competitie BTV Zondag 2 - Arsenal Zondag 2 11:45 2
zo 03/02 Competitie BTV Zondag 3 - Vrij 00:00
zo 03/02 Competitie BTV Zondag 4 - Bardienst 11:15 t/m 13.30 uur
zo 03/02 Competitie BTV Zondag 4 - PVC Zondag 2 14:00 2
zo 03/02 Competitie FIT Zondag 4 - BTV Zondag 5 14:30
zo 03/02 Competitie TABA Zondag 5 - BTV Zondag 6 17:00
zo 03/02 Competitie AFC Zondag 9 - BTV Zondag 7 13:15
wo 30/01 Competitie BTV Zondag 8 - Kampong Zondag 4 18:45 1 Jacques Rijsterborgh
zo 03/02 Competitie BTV Zondag 8 - Arsenal Zondag 6 14:00 3
Jongens
za 02/02 Competitie BTV Zat. JO19-1 - Vrij 00:00
zo 03/02 Competitie BTV JO19-1 - Vrij 00:00
zo 03/02 Competitie BTV JO19-2 - Sporting Martinus JO19-3 12:00 3
za 02/02 Competitie BTV Zat. JO17-1 - Vrij 00:00
zo 03/02 Competitie BTV JO17-1 - Vrij 00:00
zo 03/02 Competitie BTV JO17-2 - Dynamo JO17-1 09:15 1
zo 03/02 Competitie BTV JO17-3 - RKDES JO17-3 09:30 2
zo 03/02 Competitie Waterwijk JO17-7 - BTV JO17-4 11:00
za 02/02 Competitie BTV Zat. JO15-1 - Vrij 00:00
zo 03/02 Competitie BTV JO15-1 - Vrij 00:00
zo 03/02 Competitie BTV JO15-2 - Vrij 00:00
zo 03/02 Competitie BTV JO15-5 - Meteoor JO15-2 10:15 3
zo 03/02 Competitie BTV JO15-7 - TABA JO15-2 08:30 3
za 02/02 Competitie BTV JO14-1 - HVV JO14-1 16:15 1
za 02/02 Competitie BTV JO13-1 - ARC JO13-1 09:45 1
za 02/02 Competitie BTV JO13-2 - Tos Actief JO13-1 09:45 3
za 02/02 Competitie BTV JO13-3 - Bardienst 11:15 t/m 14.30 uur
za 02/02 Competitie BTV JO13-3 - Pancratius JO13-3 14:45 3
za 02/02 Competitie BTV JO12-2007 - Zeeburgia JO12 08:30 2
za 02/02 Competitie BTV JO12-1 - Graftdijk JO12-1 08:30 3A
za 02/02 Competitie De Meer JO12-3 - BTV JO12-2 09:00
za 02/02 Competitie BTV JO12-3 - De Dijk JO12-3 15:00 4A
za 02/02 Competitie Swift JO12-2 - BTV JO12-4 11:15
za 02/02 Competitie BTV JO11-1 - VVC JO11-1 08:30 1A
za 02/02 Competitie BTV JO11-2 - RKDES JO11-1 08:30 3B
za 02/02 Competitie BTV JO11-3 - TABA JO11-2 17:30 4A
za 02/02 Competitie Swift JO11-4 - BTV JO11-4 11:10
za 02/02 Competitie AGB JO11-3 - BTV JO11-5 09:00
za 02/02 Competitie Ouderkerk JO11-3 - BTV JO11-6 09:00
za 02/02 Competitie BTV JO10-1 - Nieuw West United JO10-1 11:15 4A
za 02/02 Competitie BTV JO10-2 - IJburg JO10-2 12:30 4A
za 02/02 Competitie GeuzenM'meer JO10-2 - BTV JO10-3 09:00
za 02/02 Competitie Swift JO10-3 - BTV JO10-4 08:45
za 02/02 Competitie Sporting Martinus JO10-5 - BTV JO10-5 10:30
za 02/02 Competitie BTV JO9-1 - AS'80 JO9-1 10:15 4A
za 02/02 Competitie Swift JO9-2 - BTV JO9-2 08:45
za 02/02 Competitie Abcoude JO9-3 - BTV JO9-3 12:15
za 02/02 Competitie BTV JO9-4 - NFC JO9-1 11:15 4B
za 02/02 Competitie Abcoude JO8-1 - BTV JO8-1 09:00
za 02/02 Competitie BTV JO8-2 - RAP JO8-1 10:15 4B
za 02/02 Competitie TABA JO8-3 - BTV JO8-3 09:00
za 02/02 Competitie Zwanenburg JO8-3 - BTV JO8-4 09:00
Meisjes
za 02/02 Oefen OJC Rosmalen MO17-1 - BTV Onder 17 14:45
zo 03/02 Competitie Zeeburgia JO15-2 - BTV Onder 16 13:30
zo 03/02 Competitie SDW JO15-1 - BTV Onder 15 10:00
za 02/02 Competitie ADO'20 MO19-1 - BTV MO19-1 14:45
za 02/02 Competitie BTV MO19-2 - Sporting'70 MO19-2 10:00 2
za 02/02 Competitie Overbos MO19-1 - BTV MO19-3 15:30
za 02/02 Competitie Alliance'22 MO19-1 - BTV MO19-4 16:15
za 02/02 Competitie RKDES MO17-1 - BTV MO17-1 13:00
za 02/02 Competitie DSS MO17-2 - BTV MO17-2 11:45
za 02/02 Competitie BTV MO17-3 - Bardienst 07:30 t/m 11.15 uur
za 02/02 Competitie BTV MO17-3 - DSOV MO17-1 11:15 3
za 02/02 Competitie BTV MO17-4 - GeuzenM'meer MO17-2 19:15 3
za 02/02 Competitie BTV MO17-5 - VVC MO17-2 17:45 2
za 02/02 Competitie BTV MO15-1 - Bardienst 14:30 t/m 17.45 uur
za 02/02 Competitie BTV MO15-1 - De Bilt MO15-1 18:00 1
za 02/02 Competitie BTV MO15-2 - WVHEDW MO15-1 16:15 2
za 02/02 Competitie NFC MO15-1 - BTV MO15-3 12:30
za 02/02 Competitie Waterwijk JO13-4 - BTV Onder 14 10:30
za 02/02 Competitie Graveland MO13-1 - BTV MO13-1 12:45
za 02/02 Competitie BTV MO13-3 - 'T Gooi MO13-1 18:00 3
za 02/02 Competitie SDZ MO13-1 - BTV MO13-4 09:30
za 02/02 Competitie SDO MO11-1 - BTV MO11-1 13:00
za 02/02 Competitie BTV MO11-2 - Sporting Martinus MO11-1 16:15 4A
za 02/02 Competitie BTV MO11-3 - DEM MO11-1 13:45 4A
za 02/02 Competitie IJburg JO9-9M - BTV MO9-1 10:00
za 02/02 Competitie AS'80 JO9-15M - BTV MO9-2 09:00

print overzicht



Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde