Programma en uitslagen

Week 4: 21-01-2019 / 27-01-2019

Op zoek naar het programma van deze week?

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 26/01 Oefen DSS Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 1 14:00
zo 27/01 Oefen Velsen Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 2 11:00
zo 27/01 Competitie Bernardus Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 14:30
za 26/01 Competitie BTV Zat. VR.1 - De Meer Vrouwen 2 13:30 2
za 26/01 Competitie BTV Veterinnen - Vrij 01:00
Heren
za 26/01 Competitie DVVA Zaterdag 1 - BTV Zaterdag 1 14:30
za 26/01 Competitie ZOB Zaterdag 3 - BTV Zaterdag 2 12:30
za 26/01 Competitie BTV Zaterdag 3 - Vlug en Vaardig Zaterdag 2 13:30 1
za 26/01 Competitie JSV Nieuwegein 35+1 - BTV Zaterdag 35+1 14:30
za 26/01 Competitie TOB 35+4 - BTV Zaterdag 35+2 14:15
za 26/01 Competitie Wartburgia 45+1 - BTV Zaterdag 45+1 14:15
zo 27/01 Competitie BTV Zondag 1 - Vrij 00:00
zo 27/01 Competitie BTV Zondag 2 - Vrij 00:00
zo 27/01 Competitie Assendelft Zondag 2 - BTV Zondag 3 11:00
zo 27/01 Competitie BTV Zondag 4 - Vrij 00:00
zo 27/01 Competitie BTV Zondag 5 - WVHEDW Zondag 8 12:00 2
zo 27/01 Competitie BTV Zondag 6 - BVV'31 Zondag 4 12:00 1
zo 27/01 Competitie TABA Zondag 5 - BTV Zondag 7 17:00
zo 27/01 Competitie Pancratius Zondag 5 - BTV Zondag 8 13:00
Jongens
wo 23/01 Oefen BTV Zat. JO19-1 - Victoria JO19-1 18:45 1
za 26/01 Competitie BTV Zat. JO19-1 - Vrij 00:00
zo 27/01 Competitie BTV JO19-1 - Vrij 00:00
zo 27/01 Competitie Legmeervogels JO19-2 - BTV JO19-2 12:00
za 26/01 Competitie BTV Zat. JO17-1 - Vrij 00:00
zo 27/01 Competitie BTV JO17-1 - Vrij 00:00
zo 27/01 Competitie Roda'23 JO17-2 - BTV JO17-2 10:00
za 26/01 Oefen Fortius JO16-1 - BTV JO17-3 12:30
zo 27/01 Competitie BTV JO17-3 - AFC JO17-4 09:45 1 Afgeschermd
zo 27/01 Competitie Koninklijke HFC JO17-8 - BTV JO17-4 11:00
za 26/01 Competitie BTV Zat. JO15-1 - Vrij 00:00
zo 27/01 Competitie BTV JO15-1 - Vrij 00:00
zo 27/01 Competitie ZSGOWMS JO15-2 - BTV JO15-2 11:30
zo 27/01 Competitie BTV JO15-5 - De Dijk JO15-3 09:45 2
zo 27/01 Competitie BTV JO15-7 - AFC JO15-4 09:45 3 eigen scheidsrechter
za 26/01 Competitie BTV JO14-1 - UVS JO14-1 10:15 1 Sander Carmiggelt
za 26/01 Competitie Purmersteijn JO13-1 - BTV JO13-1 12:30
za 26/01 Competitie BTV JO13-2 - FC Almere JO13-1 10:00 2
za 26/01 Competitie BTV JO13-3 - RKAVIC JO13-2 13:30 3 Mercan Sokmen
za 26/01 Competitie BTV JO12-2007 - PVCV JO12 08:30 1 Elijah Martherus
za 26/01 Competitie BTV JO12-1 - Vrij 00:00
za 26/01 Competitie RKAVIC JO12-2 - BTV JO12-2 11:30
za 26/01 Competitie BTV JO12-3 - Sporting Martinus JO12-3 10:00 3A
za 26/01 Competitie Nieuw West United JO12-2 - BTV JO12-4 12:30
za 26/01 Competitie BTV JO11-1 - Bardienst 11:00 t/m 14.30 uur
za 26/01 Competitie BTV JO11-1 - Zwaluwen Utrecht JO11-1 14:45 3B
za 26/01 Competitie BTV JO11-2 - Altius JO11-1 08:30 3A
za 26/01 Competitie Swift JO11-3 - BTV JO11-3 11:30
za 26/01 Competitie BTV JO11-4 - Arsenal JO11-1 13:30 4A
za 26/01 Competitie RKAVIC JO11-4 - BTV JO11-5 10:15
za 26/01 Competitie Swift JO11-5 - BTV JO11-6 11:15
za 26/01 Competitie BTV JO10-1 - Bardienst 07:30 t/m 11.00 uur
za 26/01 Competitie BTV JO10-1 - AFC'34 JO10-1 11:15 4A
za 26/01 Competitie BTV JO10-2 - Roda'23 JO10-2 11:15 4B
za 26/01 Competitie DWS JO10-1 - BTV JO10-3 09:00
za 26/01 Competitie Abcoude JO10-4 - BTV JO10-4 09:00
za 26/01 Competitie Zwanenburg JO10-3 - BTV JO10-5 10:45
za 26/01 Competitie BTV JO9-1 - Zwaluwen Utrecht JO9-1 10:15 4A
za 26/01 Competitie BTV JO9-2 - Roda'23 JO9-3 12:30 4A
za 26/01 Competitie BTV JO9-3 - SDW JO9-1 10:15 4B
za 26/01 Competitie Sporting Martinus JO9-5 - BTV JO9-4 09:30
za 26/01 Competitie SDZ JO8-1 - BTV JO8-1 08:30
za 26/01 Competitie NFC JO8-1 - BTV JO8-2 09:30
za 26/01 Competitie RKAVIC JO8-2 - BTV JO8-3 09:00
za 26/01 Competitie SDZ JO8-7 - BTV JO8-4 09:40
Meisjes
zo 27/01 Competitie Sloterdijk JO15-1 - BTV Onder 16 12:00
zo 27/01 Competitie Koninklijke HFC JO15-5 - BTV Onder 15 09:15
za 26/01 Competitie SteDoCo MO19-1 - BTV MO19-1 12:00
za 26/01 Competitie BTV MO19-2 - Delta Sports MO19-1 15:30 1
za 26/01 Competitie BTV MO19-3 - Vrij 00:00
za 26/01 Competitie BTV MO19-4 - BVV'31 MO19-1 11:30 3
za 26/01 Competitie SDO MO17-1 - BTV MO17-1 15:30
za 26/01 Competitie Nieuw Sloten MO17-1 - BTV MO17-2 14:30
za 26/01 Competitie BTV MO17-3 - KDO MO17-1 11:30 2
za 26/01 Competitie BTV MO17-4 - SCW MO17-1 15:30 2
za 26/01 Competitie Wasmeer MO17-1 - BTV MO17-5 09:00
za 26/01 Competitie BTV MO15-1 - Houten MO15-1 12:00 1
za 26/01 Competitie BTV MO15-2 - FC Almere MO15-1 16:00 3
za 26/01 Competitie Nieuw Sloten MO15-1 - BTV MO15-3 12:35
za 26/01 Competitie Zeeburgia JO13-4 - BTV Onder 14 13:45
za 26/01 Competitie DIOS MO13-1 - BTV MO13-1 13:45
za 26/01 Competitie BTV MO13-3 - Huizen MO13-1 08:30 2
za 26/01 Competitie Overbos MO13-2 - BTV MO13-4 11:45
za 26/01 Competitie De Meern JO11-1 - BTV MO11-1 13:15
za 26/01 Competitie BTV MO11-2 - Geel Wit MO11-1 10:00 3B Manouk van Riet & Liv de Beer
za 26/01 Competitie BTV MO11-3 - Swift MO11-3 08:30 3B Liv de Beer & Manouk van Riet
za 26/01 Competitie IJburg JO9-8M - BTV MO9-1 10:00
za 26/01 Competitie BTV MO9-2 - Alliance'22 JO9-8M 12:30 4B

print overzicht



Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde