Programma en uitslagen

Week 3: 14-01-2019 / 20-01-2019

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
do 17/01 Oefen Tos Actief Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 20:00
zo 20/01 Competitie SJC Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 11:00
za 19/01 Beker Wasmeer Vrouwen 1 - BTV Zat. VR.1 13:00
za 19/01 Competitie BTV Veterinnen - Ouderkerk VR. 35+1 12:00 3A eigen scheidsrechter
Heren
za 19/01 Competitie BTV Zaterdag 1 - Blauw Wit Beursbengels Zaterdag 1 14:00 1 M. Kool
za 19/01 Competitie BTV Zaterdag 2 - VVC Zaterdag 2 11:45 1 R. Sardjoe
za 19/01 Competitie BTV Zaterdag 35+1 - Portugal A'dam 35+1 13:15 2 eigen scheidsrechter
za 19/01 Competitie BTV Zaterdag 35+2 - PSZ 35+1 13:30 3 eigen scheidsrechter
zo 20/01 Competitie BTV Zondag 1 - TABA Zondag 1 14:00 1 R. Geurts
zo 20/01 Competitie BTV Zondag 2 - UNO Zondag 2 11:30 1 A. Ruwiel
zo 20/01 Competitie BTV Zondag 3 - De Rijp Zondag 2 14:00 2 R. Gabel
zo 20/01 Competitie BTV Zondag 4 - TOG Zondag 2 14:00 3 R. Bilgin
zo 20/01 Competitie BTV Zondag 5 - Vrij 00:00
zo 20/01 Competitie Hoofddorp Zondag 10 - BTV Zondag 6 11:00
zo 20/01 Beker BTV Zondag 7 - WVHEDW Zondag 15 11:30 2 Chris Tamaras
zo 20/01 Competitie BTV Zondag 7 - Bardienst 13:45 t/m 16.30 uur
zo 20/01 Competitie BTV Zondag 8 - Abcoude Zondag 3 11:30 3 Theo Berg
Jongens
za 19/01 Oefen Fortius JO16-1 - BTV JO17-3 11:00
wo 16/01 Oefen BTV JO17-4 - BTV JO15-2 19:00 1
zo 20/01 Competitie FC Weesp JO15-1 - BTV JO15-1 14:00
wo 16/01 Oefen BTV JO15-2 - BTV JO17-4 19:00 1
zo 20/01 Competitie DSS JO15-2 - BTV JO15-2 11:30
za 19/01 Competitie BTV JO13-1 - DCG JO13-1 10:00 1
za 19/01 Beker Onze Gezellen JO13-3 - BTV JO13-3 09:15
za 19/01 Beker Argon JO12-2 - BTV JO12-2 09:30
za 19/01 Competitie BTV JO12-3 - Bardienst 07:30 t/m 11.30 uur
za 19/01 Competitie BTV JO12-3 - Buitenboys JO12-8 12:00 3B eigen scheidsrechter
wo 16/01 Competitie BTV JO11-2 - RAP JO11-1 17:30 1A eigen scheidsrechter
za 19/01 Competitie Waterwijk JO11-2 - BTV JO11-2 09:00
za 19/01 Competitie BTV JO11-4 - Roda'23 JO11-5 11:30 4A eigen scheidsrechter
za 19/01 Competitie BFC JO10-2 - BTV JO10-1 10:50
za 19/01 Competitie BTV JO10-3 - DCG JO10-2 10:15 4A eigen spelleider
za 19/01 Oefen BTV JO10-5 - AFC JO10-5 09:00 4B eigen spelleider
za 19/01 Competitie DCG JO9-2 - BTV JO9-2 09:30
za 19/01 Competitie Legmeervogels JO8-3 - BTV JO8-2 09:00
Meisjes
zo 20/01 Competitie BTV Onder 17 - Sloterdijk JO15-1 09:15 1 Afgeschermd
zo 20/01 Competitie Roda'23 JO15-2 - BTV Onder 16 12:00
za 19/01 Oefen Feyenoord MO15-1 - BTV Onder 15 12:00
za 19/01 Competitie BTV MO19-2 - ADO'20 MO19-1 15:15 2 eigen scheidsrechter
za 19/01 Competitie BTV MO19-3 - KDO MO19-1 10:15 3 eigen scheidsrechter
za 19/01 Competitie BTV MO19-4 - Bardienst 11:30 t/m 14.30 uur
za 19/01 Competitie BTV MO19-4 - HBOK MO19-1 15:15 3 Afgeschermd
za 19/01 Competitie BTV MO17-1 - Overbos MO17-1 11:30 2 Afgeschermd
za 19/01 Competitie Haarlem-Kennemerland MO17-1 - BTV MO17-2 13:45
za 19/01 Competitie BTV MO17-3 - Hercules Zaandam MO17-1 08:30 3 Basten Leeftink
za 19/01 Competitie FC Almere MO17-2 - BTV MO17-5 10:40
za 19/01 Competitie BTV MO15-1 - SVIJ MO15-1 10:00 2 eigen scheidsrechter
za 19/01 Beker Meervogels 31 MO15-1 - BTV MO15-2 12:15
za 19/01 Competitie BTV MO13-1 - Zeeburgia MO13-1 08:30 1 eigen scheidsrechter
za 19/01 Competitie BTV MO13-4 - Legmeervogels MO13-1 08:30 2 Giacomo Raimondo
za 19/01 Competitie Kadoelen MO11-1 - BTV MO11-1 08:30
za 19/01 Competitie BTV MO11-3 - DSS MO11-1 13:00 4A Manouk van Riet & Liv de Beer

print overzicht


Gespeeld

Datum Type Wedstrijd Uitslag Verslag
Heren
ma 14/01 Competitie AFC 35+2 - BTV Zaterdag 35+1 3 2  

print overzicht