Programma en uitslagen

Programma: 07-05-2018 / 13-05-2018

Op zoek naar het programma van deze week?

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 12/05 Competitie SSS Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 1 14:30
zo 13/05 Competitie BTV Vrouwen 2 - Bardienst 12:00 t/m 14.30 uur
zo 13/05 Competitie BTV Vrouwen 2 - Rigtersbleek Vrouwen 1 14:30 1
zo 13/05 Competitie BTV Vrouwen 3 - Alcmaria Victrix Vrouwen 1 11:45 1
zo 13/05 Competitie BTV Vrouwen 4 - DWOW Vrouwen 1 10:15 2 Wim van der Duin
za 12/05 Competitie BTV Zat. VR.1 - Vrij 00:00
za 12/05 Competitie BTV Veterinnen - KDO VR.35+1 11:30 3A Eigen Scheidsrechter
Heren
za 12/05 Competitie BTV Zaterdag 1 - Jong Holland Zaterdag 1 14:00 1
za 12/05 Competitie BTV Zaterdag 2 - Vrij 00:00
za 12/05 Competitie BTV Zaterdag 3 - Roda'23 Zaterdag 3 12:45 3 Eigen Scheidsrechter
wo 09/05 Competitie BTV Zaterdag 4 - WVHEDW Zaterdag 12 20:30 3
za 12/05 Competitie FC Amsterdam Zaterdag 2 - BTV Zaterdag 4 15:00
za 12/05 Competitie GeuzenM'meer 35+1 - BTV Zaterdag 35+1 15:00
za 12/05 Competitie BTV Zaterdag 35+2 - SDZ 35+1 14:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie BTV Zaterdag 45+ - Muiderberg 45+1 16:15 2 Eigen Scheidsrechter
zo 13/05 Competitie Germaan/De Eland Zondag 1 - BTV Zondag 1 14:00
zo 13/05 Competitie Alliance'22 Zondag 3 - BTV Zondag 2 14:00
zo 13/05 Competitie BTV Zondag 3 - IVV Zondag 2 14:30 2
zo 13/05 Competitie BTV Zondag 4 - Bardienst 09:00 t/m 12.00 uur
zo 13/05 Competitie BTV Zondag 4 - De Meer Zondag 4 12:30 3
zo 13/05 Competitie Nautilus Zondag 2 - BTV Zondag 5 11:30
zo 13/05 Competitie BTV Zondag 6 - TOG Zondag 3 14:30 3 Jacques Rijsterborgh
Jongens
za 12/05 Competitie BTV Zat. JO19-1 - Bardienst 14:00 t/m 16.30 uur
za 12/05 Competitie BTV Zat. JO19-1 - De Zouaven JO19-1 16:30 1
zo 13/05 Competitie FC Uitgeest JO19-1 - BTV JO19-1 10:30
zo 13/05 Competitie BTV JO19-2 - WVHEDW JO19-6 10:15 3 Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie Olde Veste'54 JO17-1 - BTV Zat. JO17-1 12:15
zo 13/05 Competitie Always Forward JO17-1 - BTV JO17-1 10:30
zo 13/05 Competitie Spirit'30 JO17-1 - BTV JO17-2 10:00
zo 13/05 Competitie Buitenboys JO17-4 - BTV JO17-3 12:00
zo 13/05 Competitie WVHEDW JO17-4 - BTV JO17-4 09:00
wo 09/05 Oefen BTV Zat. JO15-1 - Kosovo JO15-1 19:00 1
za 12/05 Competitie BTV Zat. JO15-1 - Vrij 00:00
zo 13/05 Competitie Diemen JO15-1 - BTV JO15-1 12:00
zo 13/05 Competitie Pancratius JO15-2 - BTV JO15-2 09:00
zo 13/05 Competitie BTV JO15-5 - Vrij 01:00
zo 13/05 Competitie Tos Actief JO15-2 - BTV JO15-7 12:00
zo 13/05 Competitie BTV JO15-8 - Legmeervogels JO15-4 08:30 3 Eigen Scheidsrechter
wo 09/05 Oefen BTV JO13-1 - Kosovo JO13-1 17:30 1
za 12/05 Competitie BTV JO13-1 - FC Amsterdam JO13-1 10:15 1
za 12/05 Competitie BTV JO13-2 - OSV JO13-1 12:00 1 Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie BTV JO13-3 - DCG JO13-2 10:00 2 Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie Pancratius JO13-2 - BTV JO13-5 11:30
za 12/05 Competitie BTV JO13-6 - Buiksloot JO13-3 14:45 2 Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie BTV JO13-7 - AFC JO13-6 13:30 2 Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie Roda'23 JO13-6 - BTV JO13-8 11:30
za 12/05 Competitie Koninklijke HFC JO11-1 - BTV JO11-1 10:15
za 12/05 Competitie Abcoude JO11-2 - BTV JO11-2 10:30
za 12/05 Competitie BTV JO11-3 - WVHEDW JO11-3 16:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie Sloterdijk JO11-2 - BTV JO11-4 11:00
za 12/05 Competitie BTV JO11-5 - SCW JO11-2 08:30 3B Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie SDZ JO11-5 - BTV JO11-6 08:30
za 12/05 Competitie BTV JO10-1 - Victoria JO10-1 08:30 3A Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie Buitenboys JO10-2 - BTV JO10-2 09:00
za 12/05 Competitie BTV JO10-3 - De Vecht JO10-1 01:00 4A Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie BTV JO10-3 - Bardienst 11:15 t/m 14.00 uur
za 12/05 Competitie BTV JO10-4 - AMVJ JO10-1 12:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie UNO JO10-4 - BTV JO10-5 09:30
za 12/05 Competitie PCVC JO9-1 - BTV JO9-1 09:40
za 12/05 Competitie BTV JO9-2 - Zeeburgia JO9-2 10:15 4A Eigen Spelleider
za 12/05 Competitie AFC JO9-3 - BTV JO9-3 10:30
za 12/05 Competitie BTV JO9-4 - FC IJburg JO9-6 11:15 4B Eigen Spelleider
za 12/05 Competitie FC IJburg JO9-4 - BTV JO9-5 11:30
za 12/05 Competitie UVV JO8-1 - BTV JO8-1 09:30
za 12/05 Competitie FC Amsterdam JO8-1 - BTV JO8-2 08:30
za 12/05 Competitie Blauw Wit/B'bengels JO8-1 - BTV JO8-3 09:00
Meisjes
zo 13/05 Competitie BTV Onder 17 - Sporting Almere JO15-1 09:30 1 Dolf Roele
zo 13/05 Competitie BTV Onder 16 - Ouderkerk JO15-1 08:30 2 John Thijm
zo 13/05 Competitie BTV Onder 15 - Sloterdijk JO15-1 12:30 2 Wim van der Duin
za 12/05 Competitie Hoogland MO19-1 - BTV MO19-1 15:00
za 12/05 Competitie Zeevogels MO19-1 - BTV MO19-2 12:00
za 12/05 Competitie BTV MO19-3 - SVL MO19-1 16:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie BTV MO19-4 - Kwadijk MO19-1 09:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie BTV MO17-1 - Bardienst 07:30 t/m 11.15 uur
za 12/05 Competitie BTV MO17-1 - Reiger Boys MO17-1 11:45 2 Youssef Hilali
za 12/05 Competitie BTV MO17-2 - Vrij 00:00
za 12/05 Competitie HBC MO17-2 - BTV MO17-3 13:00
za 12/05 Competitie Abcoude MO17-1 - BTV MO17-4 15:30
za 12/05 Competitie Hoogland MO15-1 - BTV MO15-1 11:45
za 12/05 Competitie BTV MO15-2 - Overbos MO15-2 08:30 2
za 12/05 Competitie BTV MO15-3 - Waterwijk MO15-2 16:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie BTV MO15-4 - FC Aalsmeer MO15-1 18:15 2 Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie BTV Onder 14 - RKDES JO13-1 08:30 1 Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie Zeeburgia MO13-1 - BTV MO13-1 10:00
za 12/05 Competitie Breukelen MO13-1 - BTV MO13-2 10:00
za 12/05 Competitie GeuzenM'meer MO13-1 - BTV MO13-3 11:15
za 12/05 Competitie AFC JO11-6 - BTV Onder 11 08:45
za 12/05 Competitie Tos Actief MO11-2 - BTV MO11-1 09:00
za 12/05 Competitie BTV MO11-2 - ADO'20 MO11-1 13:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie BTV MO11-3 - Nieuw Sloten MO11-2 17:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie BTV MO11-4 - Swift MO11-3 15:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 12/05 Competitie BTV MO9-1 - Tos Actief JO9-6M 10:15 4A Eigen Spelleider
za 12/05 Competitie RKDES JO9-7M - BTV MO9-2 09:30

print overzicht



Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde