Programma en uitslagen

Programma: 23-04-2018 / 29-04-2018

Op zoek naar het programma van deze week?

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
zo 29/04 Competitie Berghuizen Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 3 14:00
Heren
za 28/04 Competitie Breukelen Zaterdag 2 - BTV Zaterdag 2 12:00 J. Langenberg
za 28/04 Competitie BTV Zaterdag 4 - AFC Zaterdag 9 11:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 28/04 Competitie De Dijk 35+1 - BTV Zaterdag 35+2 12:30
zo 29/04 Competitie BTV Zondag 2 - Schoten Zondag 2 11:00 1
zo 29/04 Competitie BTV Zondag 3 - Kadoelen Zondag 2 11:00 2
zo 29/04 Competitie BTV Zondag 5 - Portugal A'dam Zondag 2 11:00 3 Jacques Rijsterborgh
Jongens
za 28/04 Competitie DSS MO19-2 - BTV JO19-2 12:00
zo 29/04 Competitie TABA JO19-2 - BTV JO19-2 10:30
zo 29/04 Competitie Tos Actief JO17-3 - BTV JO17-3 12:00
wo 25/04 Competitie AFC JO15-1 - BTV Zat. JO15-1 18:30 1/8 Finale KNVB-Beker
zo 29/04 Competitie BTV JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 09:00 1 R. Pieterse
zo 29/04 Competitie BTV JO15-2 - Real Sranang JO15-1 09:00 2
zo 29/04 Competitie Sporting Martinus JO15-6 - BTV JO15-8 11:00
za 28/04 Competitie BTV JO13-2 - Hercules Zaandam JO13-1 08:45 1 Eigen Scheidsrechter
wo 25/04 Beker BTV JO13-5 - BFC JO13-3 19:00 1 Eigen Scheidsrechter
za 28/04 Competitie SDOB JO13-2 - BTV JO13-6 12:00
wo 25/04 Oefen BTV JO11-1 - 17:30 1
za 28/04 Competitie AFC JO11-3 - BTV JO11-2 08:45
za 28/04 Competitie FC IJburg JO11-3 - BTV JO11-3 09:00
za 28/04 Competitie CTO'70 JO11-2 - BTV JO11-4 10:30
za 28/04 Competitie RKDES JO11-4 - BTV JO11-5 11:00
za 28/04 Competitie GeuzenM'meer JO11-3 - BTV JO11-6 10:30
za 28/04 Competitie AFC JO10-1 - BTV JO10-1 10:30
za 28/04 Oefen BTV JO10-2 - SDZ JO10-2 08:30 3A Eigen Scheidsrechter
za 28/04 Competitie FC Weesp JO10-1 - BTV JO10-3 11:00
wo 25/04 Competitie Ouderkerk JO10-2 - BTV JO10-4 18:00
za 28/04 Competitie BTV JO10-5 - FC Aalsmeer JO10-6 13:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 28/04 Competitie BTV JO9-1 - Abcoude JO9-1 10:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 28/04 Competitie VVA/Spartaan JO9-2 - BTV JO9-2 09:00
za 28/04 Competitie BFC JO9-6 - BTV JO9-4 13:15
za 28/04 Competitie BTV JO9-5 - Fortius JO9-2 11:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 28/04 Competitie BTV JO8-2 - Ouderkerk JO8-2 12:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 28/04 Competitie DCG JO8-5 - BTV JO8-3 11:30
Meisjes
za 28/04 Competitie BTV MO19-1 - Bardienst 10:30 t/m 12.30 uur
za 28/04 Beker BTV MO19-1 - De Meern MO19-1 12:30 1 R. Petitjean Halve-Finale KNVB-Beker
za 28/04 Competitie DSS MO19-2 - BTV MO19-2 12:00
za 28/04 Competitie SVL MO19-1 - BTV MO19-3 12:00
za 28/04 Competitie BTV MO19-4 - SDO MO19-1 10:30 2 Eigen Scheidsrechter
za 28/04 Beker Kolping Boys MO15-1 - BTV MO15-1 11:30 D. Bijman Halve Finale KNVB-Beker
za 28/04 Competitie BTV MO15-2 - DSS MO15-1 12:30 2 Eigen Scheidsrechter
za 28/04 Competitie BTV MO15-3 - Graveland MO15-2 09:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 28/04 Competitie BTV Onder 14 - Bardienst 07:30 t/m 10.30 uur
za 28/04 Competitie BTV Onder 14 - Velsen JO13-2 10:30 1 Eigen Scheidsrechter
wo 25/04 Beker WVHEDW MO11-2 - BTV MO11-1 18:30
za 28/04 Competitie Overbos JO9-8M - BTV MO9-2 09:00

print overzicht



Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde