Programma en uitslagen

Programma: 16-04-2018 / 22-04-2018

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 21/04 Competitie BTV Vrouwen 1 - Saestum Vrouwen 1 14:30 1 A. Visser
zo 22/04 Competitie Eldenia Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 2 14:00 E. Doumoulin
zo 22/04 Competitie Witkampers Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 3 11:30 J. Teekema
zo 22/04 Competitie Geel Wit'22 Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 13:15
za 21/04 Competitie BTV Zat. VR.1 - WVHEDW Vrouwen 2 12:00 2 Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie BTV Veterinnen - Vrij 00:00
Heren
za 21/04 Competitie Blauw Wit/B'bengels Zaterdag 1 - BTV Zaterdag 1 14:30 N. Eren
za 21/04 Competitie FC Aalsmeer Zaterdag 2 - BTV Zaterdag 2 11:45 V. Koning
za 21/04 Competitie Hertha Zaterdag 2 - BTV Zaterdag 3 12:30
za 21/04 Competitie BTV Zaterdag 4 - Ouderkerk Zaterdag 3 16:00 2 Eigen Scheidsrechter
do 19/04 Competitie Badhoevedorp 35+2 - BTV Zaterdag 35+1 19:00
za 21/04 Competitie BTV Zaterdag 35+1 - IJmuiden 35+1 14:00 2 Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie AGB 35+1 - BTV Zaterdag 35+2 15:00
za 21/04 Competitie GeuzenM'meer 45+2 - BTV Zaterdag 45+ 15:00
zo 22/04 Competitie BTV Zondag 1 - AC Amsterdam Zondag 1 14:00 1 B. Huurman
zo 22/04 Competitie BTV Zondag 2 - Vrij 00:00
zo 22/04 Competitie Volendam Zondag 3 - BTV Zondag 3 12:00 C. Aben
zo 22/04 Competitie PCVC Zondag 3 - BTV Zondag 4 11:00 M. Ouallil
zo 22/04 Competitie BTV Zondag 5 - WVHEDW Zondag 5 14:00 3 Eigen Scheidsrechter
zo 22/04 Competitie Ouderkerk Zondag 4 - BTV Zondag 6 14:00
Jongens
za 21/04 Competitie Hoofddorp JO19-1 - BTV Zat. JO19-1 14:30 Y. el Ouartasy
zo 22/04 Competitie BTV JO19-1 - Swift JO19-1 11:30 1 J. Stensinski
zo 22/04 Competitie Roda'23 JO19-6 - BTV JO19-2 14:30
za 21/04 Competitie BTV Zat. JO17-1 - Koninklijke HFC JO17-1 10:00 1 P. Stolk
zo 22/04 Competitie BTV JO17-1 - DCG JO17-1 12:30 2 J. van Veldhuyzen
zo 22/04 Competitie BTV JO17-2 - Nieuw West United JO17-1 09:30 3 K. Smit
zo 22/04 Competitie BTV JO17-3 - GeuzenM'meer JO17-2 08:45 2 Eigen Scheidsrechter
zo 22/04 Competitie BTV JO17-4 - Bardienst 08:30 t/m 11.45 uur
zo 22/04 Competitie BTV JO17-4 - SDZ JO17-3 11:45 3 Eigen Scheidsrechter
zo 22/04 Competitie De Graafschap JO15-1 - BTV Zat. JO15-1 14:30 J. Sanders
zo 22/04 Competitie BTV JO15-1 - ZSGOWMS JO15-1 09:30 1 L. Boele
zo 22/04 Competitie BTV JO15-2 - DCG JO15-1 10:30 2 D. Verburg
zo 22/04 Competitie Overbos JO15-1 - BTV JO15-5 14:30
zo 22/04 Competitie BTV JO15-7 - Bardienst 11:45 t/m 14.30 uur
zo 22/04 Competitie BTV JO15-7 - FC IJburg JO15-4 14:30 2 Eigen Scheidsrechter
zo 22/04 Competitie SDZ JO15-6 - BTV JO15-8 09:30
za 21/04 Competitie Alphense Boys JO13-1 - BTV JO13-1 11:00 J. Lissenberg
za 21/04 Competitie Assendelft JO13-1 - BTV JO13-2 11:00
za 21/04 Competitie JOS/W'graafsmeer JO13-1 - BTV JO13-3 08:45
za 21/04 Competitie BTV JO13-5 - Hillegom JO13-2 11:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie Meteoor JO13-3 - BTV JO13-6 09:15
za 21/04 Competitie Arsenal JO13-3 - BTV JO13-7 10:45
za 21/04 Competitie BTV JO13-8 - Bardienst 14:00 t/m 16.30 uur
za 21/04 Competitie BTV JO13-8 - FC Aalsmeer JO13-5 16:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie BTV JO11-1 - AFC JO11-1 08:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie Tos Actief JO11-1 - BTV JO11-2 09:00
za 21/04 Competitie Diemen JO11-2 - BTV JO11-3 11:30
za 21/04 Competitie BTV JO11-4 - Buiksloot JO11-3 13:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie Overbos JO11-6 - BTV JO11-5 09:45
za 21/04 Competitie BTV JO11-6 - AMVJ JO11-4 15:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie BFC JO10-1 - BTV JO10-1 09:30
za 21/04 Competitie BTV JO10-2 - Ouderkerk JO10-1 08:30 1B Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie Abcoude JO10-2 - BTV JO10-3 11:45
za 21/04 Competitie Sporting Martinus JO10-3 - BTV JO10-4 08:30
za 21/04 Competitie BTV JO10-5 - Pancratius JO10-6 16:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie BTV JO9-1 - Zeeburgia JO9-1 10:15 4A Eigen Spelleider
za 21/04 Competitie Kadoelen JO9-1 - BTV JO9-2 08:45
za 21/04 Competitie BTV JO9-3 - Vrij 00:00
za 21/04 Competitie FC Weesp JO9-3 - BTV JO9-4 12:00
za 21/04 Competitie BTV JO9-5 - Bardienst 07:30 t/m 11.00 uur
za 21/04 Competitie BTV JO9-5 - Buitenboys JO9-3 11:15 4B Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie BTV JO8-1 - Jonathan JO8-1 11:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie BTV JO8-2 - Vrij 00:00
za 21/04 Competitie BTV JO8-3 - Pancratius JO8-5 10:15 4B Eigen Scheidsrechter
Meisjes
zo 22/04 Competitie Nieuw Sloten JO15-1 - BTV Onder 17 11:30
zo 22/04 Competitie FC IJburg JO15-2 - BTV Onder 16 13:30
zo 22/04 Competitie Wherevogels JO15-3 - BTV Onder 15 11:30
za 21/04 Competitie BTV MO19-1 - Stedoco MO19-1 12:00 1
za 21/04 Competitie BTV MO19-2 - Vrij 00:00
za 21/04 Competitie Waterwijk MO19-2 - BTV MO19-3 15:00
za 21/04 Competitie Tos Actief MO19-2 - BTV MO19-4 14:30
za 21/04 Competitie DSS MO17-1 - BTV MO17-1 14:15
za 21/04 Competitie BTV MO17-2 - Vrij 00:00
za 21/04 Competitie BTV MO17-3 - Roda'23 MO17-2 14:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie BTV MO17-4 - FC Aalsmeer MO17-1 09:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie BTV MO15-1 - Always Forward MO15-1 10:15 2
za 21/04 Competitie GeuzenM'meer MO15-1 - BTV MO15-2 13:45
za 21/04 Competitie BTV MO15-3 - Vrij 00:00
za 21/04 Competitie Overbos MO15-3 - BTV MO15-4 12:30
za 21/04 Competitie Arsenal JO13-1 - BTV Onder 14 13:00
za 21/04 Competitie BTV MO13-1 - Kolping Boys MO13-1 08:30 2 Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie BTV MO13-2 - UVV MO13-1 13:00 3 Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie BTV MO13-3 - SDZ MO13-2 16:30 1 Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie BTV Onder 11 - Sporting Martinus JO11-5 08:30 1A Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie BTV MO11-1 - Bardienst 11:00 t/m 14.00 uur
za 21/04 Competitie BTV MO11-1 - GeuzenM'meer MO11-1 14:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 21/04 Competitie Meteoor MO11-1 - BTV MO11-2 11:00
za 21/04 Competitie Ouderkerk MO11-1 - BTV MO11-3 09:00
za 21/04 Competitie Sporting Martinus MO11-2 - BTV MO11-4 08:30
za 21/04 Competitie Swift JO9-7M - BTV MO9-1 09:50
za 21/04 Competitie BTV MO9-2 - HBC JO9-7M 12:15 4A Eigen Scheidsrechter

print overzicht


Gespeeld

Datum Type Wedstrijd Uitslag Verslag
Jongens
wo 18/04 Oefen BTV JO10-2 - Talentendagen - -  

print overzicht