Programma en uitslagen

Programma: 19-03-2018 / 25-03-2018

Op zoek naar het programma van deze week?

Gespeeld

Datum Type Wedstrijd Uitslag Verslag
Dames
za 24/03 Competitie Barendrecht Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 1 0 8  
zo 25/03 Competitie BTV Vrouwen 2 - Nuenen Vrouwen 1 7 2  
zo 25/03 Competitie BTV Vrouwen 3 - Berghuizen Vrouwen 1 0 2  
zo 25/03 Competitie BTV Vrouwen 4 - De Blokkers Vrouwen 2 1 0  
za 24/03 Competitie Tos Actief Vrouwen 1 - BTV Zat. VR.1 2 1  
za 24/03 Competitie BTV Veterinnen - Vrij - -  
Heren
za 24/03 Competitie BTV Zaterdag 1 - Amstelveen Zaterdag 1 1 1  
za 24/03 Competitie BTV Zaterdag 2 - Swift Zaterdag 3 0 0  
za 24/03 Competitie BTV Zaterdag 3 - SCW Zaterdag 4 1 3  
za 24/03 Competitie Arsenal Zaterdag 6 - BTV Zaterdag 4 1 3  
za 24/03 Competitie Arsenal 35+1 - BTV Zaterdag 35+1 5 1  
za 24/03 Competitie BTV Zaterdag 35+2 - PSZ 35+1 5 2  
za 24/03 Competitie BTV Zaterdag 45+ - Overamstel 45+1 3 1  
zo 25/03 Competitie De Meer Zondag 1 - BTV Zondag 1 3 1  
zo 25/03 Competitie De Meer Zondag 2 - BTV Zondag 2 7 0  
zo 25/03 Competitie BTV Zondag 3 - OSV Zondag 2 2 1  
zo 25/03 Competitie BTV Zondag 4 - Vrij - -  
zo 25/03 Competitie Ouderkerk Zondag 8 - BTV Zondag 5 2 2  
zo 25/03 Competitie BTV Zondag 6 - WVHEDW Zondag 6 4 0  
Jongens
za 24/03 Competitie BTV Zat. JO19-1 - Ter Leede JO19-1 2 0  
zo 25/03 Competitie ZAP JO19-1 - BTV JO19-1 4 1  
zo 25/03 Competitie BTV JO19-2 - Bardienst - -  
zo 25/03 Competitie BTV JO19-2 - Swift JO19-3 2 6  
za 24/03 Competitie AFC'34 JO17-1 - BTV Zat. JO17-1 1 3  
zo 25/03 Competitie AFC'34 JO17-1 - BTV JO17-1 2 2  
zo 25/03 Competitie SV Spartanen JO17-1 - BTV JO17-2 1 3  
zo 25/03 Competitie Ouderkerk JO17-5 - BTV JO17-3 2 3  
zo 25/03 Competitie Swift JO17-4 - BTV JO17-4 7 1 Bekijk verslag
za 24/03 Competitie Alphense Boys JO15-1 - BTV Zat. JO15-1 2 0  
zo 25/03 Competitie DSS JO15-1 - BTV JO15-1 5 4  
zo 25/03 Competitie CTO'70 JO15-1 - BTV JO15-2 1 0  
zo 25/03 Competitie BTV JO15-5 - Swift JO15-3 3 1  
zo 25/03 Competitie TABA JO15-2 - BTV JO15-7 0 11  
zo 25/03 Competitie BTV JO15-8 - KDO JO15-3 9 1  
za 24/03 Competitie BTV JO13-1 - Quick Boys JO13-1 1 1  
za 24/03 Competitie BTV JO13-2 - WSV'30 JO13-1 7 1  
za 24/03 Competitie BTV JO13-3 - Vrij - -  
za 24/03 Competitie Roda'23 JO13-2 - BTV JO13-5 1 1 Bekijk verslag
za 24/03 Competitie BTV JO13-6 - IVV JO13-3 7 1  
wo 21/03 Competitie BTV JO13-7 - AMVJ JO13-1 2 5  
za 24/03 Competitie BTV JO13-7 - Swift JO13-3 1 10  
za 24/03 Competitie Legmeervogels JO13-3 - BTV JO13-8 3 3  
za 24/03 Competitie Purmersteijn JO11-1 - BTV JO11-1 2 3  
za 24/03 Competitie BTV JO11-2 - Pancratius JO11-2 5 3  
za 24/03 Competitie BTV JO11-3 - Hercules Zaandam JO11-1 2 1  
za 24/03 Competitie BTV JO11-4 - Vrij - -  
za 24/03 Competitie BTV JO11-5 - UNO JO11-4 8 2  
za 24/03 Competitie BTV JO11-6 - Bardienst - -  
za 24/03 Competitie BTV JO11-6 - Sloterdijk JO11-3 1 8  
za 24/03 Competitie BTV JO10-1 - Volendam JO10-1 1 6  
za 24/03 Competitie Legmeervogels JO10-1 - BTV JO10-2 3 8  
za 24/03 Competitie BTV JO10-3 - FC Amsterdam JO10-1 6 7  
za 24/03 Competitie BTV JO10-4 - DCG Afgelast - -  
za 24/03 Competitie Roda'23 JO10-7 - BTV JO10-5 3 9  
za 24/03 Competitie Pancratius JO9-1 - BTV JO9-1 6 5  
za 24/03 Competitie BTV JO9-2 - Zaanlandia JO9-1 9 7  
za 24/03 Competitie Sporting Martinus JO9-6 - BTV JO9-3 4 2  
za 24/03 Competitie BTV JO9-4 - CTO'70 JO9-3 1 12  
za 24/03 Competitie TABA JO9-2 - BTV JO9-5 5 2  
za 24/03 Competitie Huizen JO8-1 - BTV JO8-1 - -  
za 24/03 Competitie Tos Actief JO8-2 - BTV JO8-2 6 10  
za 24/03 Competitie BTV JO8-3 - Bardienst - -  
za 24/03 Competitie BTV JO8-3 - Amstelveen JO8-3 1 2  
Meisjes
zo 25/03 Competitie BTV Onder 17 - Bardienst - -  
zo 25/03 Competitie BTV Onder 17 - Roda'23 JO15-2 0 1  
zo 25/03 Competitie BTV Onder 16 - Zeeburgia JO15-2 1 1  
zo 25/03 Competitie BTV Onder 15 - Badhoevedorp JO15-1 0 3  
za 24/03 Competitie Sporting'70 MO19-1 - BTV MO19-1 3 2  
za 24/03 Competitie Egmondia MO19-1 - BTV MO19-2 0 3  
za 24/03 Competitie BTV MO19-3 - Houten MO19-1 1 0  
za 24/03 Competitie BTV MO19-4 - Bardienst - -  
za 24/03 Competitie BTV MO19-4 - OSV MO19-1 1 4  
za 24/03 Competitie BTV MO17-1 - Maarssen MO17-1 2 2  
za 24/03 Competitie BTV MO17-2 - SDZ MO17-1 2 2  
za 24/03 Competitie Onze Gezellen MO17-2 - BTV MO17-3 7 5  
za 24/03 Competitie Ouderkerk MO17-2 - BTV MO17-4 4 0  
za 24/03 Competitie Zeeburgia MO15-1 - BTV MO15-1 8 3  
za 24/03 Competitie Graveland MO15-1 - BTV MO15-2 0 4  
za 24/03 Competitie BTV MO15-3 - FC Almere MO15-2 2 3  
za 24/03 Competitie BTV MO15-4 - Vrij - -  
za 24/03 Competitie BTV Onder 14 - Vrij - -  
za 24/03 Competitie BTV MO13-1 - Vrij - -  
za 24/03 Competitie VVIJ MO13-1 - BTV MO13-2 1 1  
za 24/03 Competitie Nieuw Sloten MO13-1 - BTV MO13-3 5 0  
za 24/03 Competitie CTO'70 JO11-3 - BTV Onder 11 1 11  
za 24/03 Competitie BTV MO11-1 - Vrij - -  
za 24/03 Competitie BTV MO11-2 - Stormvogels MO11-1 4 3  
za 24/03 Competitie BTV MO11-3 - Tos Actief MO11-1 2 2  
za 24/03 Competitie GeuzenM'meer MO11-2 - BTV MO11-4 - -  
za 24/03 Competitie AC Amsterdam JO9-3M - BTV MO9-1 12 2  
za 24/03 Competitie Zeeburgia JO9-6M - BTV MO9-2 1 3  

print overzicht