Programma en uitslagen

Programma: 05-03-2018 / 11-03-2018

Op zoek naar het programma van deze week?

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 10/03 Competitie BTV Vrouwen 1 - Jong VV Alkmaar Vrouwen 14:30 1
zo 11/03 Competitie FC Gelre Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 2 14:30
zo 11/03 Competitie SDO Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 3 14:00
zo 11/03 Competitie WSV'30 Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 14:00
za 10/03 Competitie BTV Zat. VR.1 - Diemen Vrouwen 1 14:00 2 Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie KFC VR.35+1 - BTV Veterinnen 16:30
Heren
za 10/03 Competitie BOL Zaterdag 1 - BTV Zaterdag 1 14:30
za 10/03 Competitie WVHEDW Zaterdag 3 - BTV Zaterdag 2 14:00
za 10/03 Competitie BTV Zaterdag 3 - FC Amsterdamse Bos Zaterdag 3 14:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie VVA/Spartaan Zaterdag 4 - BTV Zaterdag 4 13:00
za 10/03 Competitie BTV Zaterdag 35+1 - Legmeervogels 35+1 16:00 2 Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie Jong Hercules 35+1 - BTV Zaterdag 35+2 12:15
za 10/03 Competitie TABA 45+2 - BTV Zaterdag 45+ 14:30
zo 11/03 Competitie BTV Zondag 1 - TABA Zondag 1 14:00 1
zo 11/03 Competitie BTV Zondag 2 - Swift Zondag 5 12:30 2
zo 11/03 Competitie BTV Zondag 3 - Bardienst 11:15 t/m 14.00 uur
zo 11/03 Competitie BTV Zondag 3 - DWS Zondag 2 14:30 2
zo 11/03 Competitie BTV Zondag 4 - TOG Zondag 2 10:45 3
zo 11/03 Competitie BTV Zondag 5 - Legmeervogels Zondag 5 12:45 3
zo 11/03 Competitie JOS/W'graafsmeer Zondag 4 - BTV Zondag 6 12:00
Jongens
za 10/03 Competitie Ouderkerk JO19-1 - BTV Zat. JO19-1 12:15
zo 11/03 Competitie BTV JO19-1 - WVHEDW JO19-1 10:30 2
zo 11/03 Competitie BTV JO19-2 - Ouderkerk JO19-2 14:45 3
za 10/03 Competitie BTV Zat. JO17-1 - Quick Boys JO17-1 10:00 1
zo 11/03 Competitie BTV JO17-1 - Bardienst 08:00 t/m 11.15 uur
zo 11/03 Competitie BTV JO17-1 - Swift JO17-1 11:30 1
zo 11/03 Competitie BTV JO17-2 - DSS JO17-1 09:15 1
zo 11/03 Competitie De Dijk JO17-2 - BTV JO17-3 13:15
zo 11/03 Competitie Arsenal JO17-2 - BTV JO17-4 14:00
za 10/03 Competitie BTV Zat. JO15-1 - PEC Zwolle JO15-1 12:15 1
zo 11/03 Competitie BTV JO15-1 - Vrij 00:00
zo 11/03 Competitie Arsenal JO15-1 - BTV JO15-2 12:00
zo 11/03 Competitie BTV JO15-5 - Koninklijke HFC JO15-5 08:30 2
zo 11/03 Competitie BTV JO15-7 - Ouderkerk JO15-4 08:45 3
zo 11/03 Competitie Sporting Martinus JO15-6 - BTV JO15-8 14:45
za 10/03 Competitie BFC JO13-1 - BTV JO13-1 12:45
za 10/03 Competitie Sporting Krommenie JO13-1 - BTV JO13-2 14:15
za 10/03 Competitie BTV JO13-3 - DWS JO13-2 09:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie Argon JO13-2 - BTV JO13-5 10:15
za 10/03 Competitie BTV JO13-6 - DRC JO13-2 18:00 1 Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie SDZ JO13-4 - BTV JO13-7 15:30
za 10/03 Competitie BTV JO13-8 - Nieuw Sloten JO13-2 18:00 2 Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie Pancratius JO11-1 - BTV JO11-1 11:30
za 10/03 Competitie BTV JO11-2 - NFC JO11-1 08:30 1B Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie BTV JO11-3 - Sporting Martinus JO11-3 08:30 3B Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie BTV JO11-4 - AFC JO11-5 12:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie BTV JO11-5 - Bardienst 11:00 t/m 14.00 uur
za 10/03 Competitie BTV JO11-5 - HBC JO11-3 14:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie Abcoude JO11-4 - BTV JO11-6 13:00
wo 07/03 Beker BTV JO10-1 - Ouderkerk JO10-1 17:30 1A
za 10/03 Competitie BTV JO10-1 - Zeeburgia JO10-1 08:30 1A Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie Tos Actief JO10-1 - BTV JO10-2 10:15
za 10/03 Competitie BTV JO10-3 - RKAVIC JO10-5 08:30 3A Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie BTV JO10-4 - VVA/Spartaan JO10-1 16:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie Sporting Martinus JO10-8 - BTV JO10-5 08:45
za 10/03 Competitie DEM JO9-1 - BTV JO9-1 10:15
za 10/03 Competitie BTV JO9-2 - FC IJburg JO9-2 10:15 4A Eigen Spelleider
za 10/03 Competitie SDW JO9-3 - BTV JO9-3 09:00
za 10/03 Competitie WVHEDW JO9-3 - BTV JO9-4 11:15 4B Eigen Spelleider
za 10/03 Competitie Diemen JO9-3 - BTV JO9-5 10:15
za 10/03 Competitie Hooglanderveen JO8-1 - BTV JO8-1 10:30
za 10/03 Competitie Amstelveen JO8-2 - BTV JO8-2 08:45
za 10/03 Competitie BTV JO8-3 - Legmeervogels JO8-4 10:15 4B Eigen Spelleider
Meisjes
zo 11/03 Competitie ZSGOWMS JO15-2 - BTV Onder 17 11:15
zo 11/03 Competitie TABA JO15-1 - BTV Onder 16 10:30
zo 11/03 Competitie Meteoor JO15-1 - BTV Onder 15 09:30
za 10/03 Competitie Stedoco MO19-1 - BTV MO19-1 12:00
za 10/03 Competitie Jong Holland MO19-1 - BTV MO19-2 15:00
za 10/03 Competitie BTV MO19-3 - Waterwijk MO19-2 12:00 2
za 10/03 Competitie BTV MO19-4 - SCW MO19-1 12:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie BTV MO17-1 - DSS MO17-1 10:15 2 Youssef Hilali
za 10/03 Competitie BTV MO17-2 - SDO MO17-1 16:45 3
za 10/03 Competitie DRC MO17-1 - BTV MO17-3 12:45
wo 07/03 Competitie BTV MO17-4 - KDO MO17-1 18:45 1 Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie Tos Actief MO17-2 - BTV MO17-4 14:30
za 10/03 Competitie Always Forward MO15-1 - BTV MO15-1 13:00
za 10/03 Competitie BTV MO15-2 - Vrij 00:00
za 10/03 Competitie BTV MO15-3 - Bardienst 07:30 t/m 11.00 uur
za 10/03 Competitie BTV MO15-3 - Abcoude MO15-1 11:15 3
do 08/03 Beker SVIJ MO15-2 - BTV MO15-4 19:00
za 10/03 Competitie VVC MO15-1 - BTV MO15-4 13:00
za 10/03 Competitie BTV Onder 14 - Ouderkerk JO13-1 08:30 2 Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie FC IJburg MO13-1 - BTV MO13-1 14:30
za 10/03 Competitie Roda'23 MO13-1 - BTV MO13-2 12:00
za 10/03 Competitie BTV MO13-3 - Tos Actief MO13-1 16:30 1 Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie AMVJ JO11-3 - BTV Onder 11 09:00
za 10/03 Competitie RKDES MO11-1 - BTV MO11-1 11:00
za 10/03 Competitie BTV MO11-2 - IJmuiden MO11-1 15:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie BTV MO11-3 - SDW MO11-1 13:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie BTV MO11-4 - Bardienst 14:00 t/m 17.00 uur
za 10/03 Competitie BTV MO11-4 - Tos Actief MO11-1 17:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 10/03 Competitie BTV MO9-1 - Vrij 00:00
za 10/03 Competitie BTV MO9-2 - Waterwijk JO9-8M 11:15 4A Eigen Spelleider

print overzicht



Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde