Programma en uitslagen

Programma: 29-01-2018 / 04-02-2018

Op zoek naar het programma van deze week?

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 03/02 Oefen RVVH Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 1 14:30
zo 04/02 Competitie Prinses Irene Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 2 11:45
zo 04/02 Competitie BTV Vrouwen 3 - VDZ Vrouwen 1 11:45 2
zo 04/02 Competitie WBSV Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 14:00
za 03/02 Competitie KDO VR.35+1 - BTV Veterinnen 14:30
Heren
wo 31/01 Beker BTV Zaterdag 1 - Kampong Zondag 1 20:15 1 G. Nefkens
za 03/02 Competitie BTV Zaterdag 1 - Monnickendam Zaterdag 1 14:00 1
za 03/02 Competitie BTV Zaterdag 2 - Loosdrecht Zaterdag 2 11:30 2
za 03/02 Competitie WVHEDW Zaterdag 12 - BTV Zaterdag 4 15:00
za 03/02 Competitie BTV Zaterdag 35+2 - Wartburgia 35+1 13:45 2
zo 04/02 Competitie BTV Zondag 1 - Meteoor Zondag 1 14:00 1
zo 04/02 Competitie BTV Zondag 2 - Zwanenburg Zondag 3 11:30 1
zo 04/02 Competitie Hillegom Zondag 4 - BTV Zondag 3 11:00
zo 04/02 Competitie NFC Zondag 2 - BTV Zondag 4 11:30
zo 04/02 Competitie Germaan/De Eland Zondag 2 - BTV Zondag 5 11:30
Jongens
zo 04/02 Competitie BTV JO19-2 - Arsenal JO19-1 14:00 2 Ron Stumpel
za 03/02 Beker Victoria JO17-1 - BTV Zat. JO17-1 10:30
zo 04/02 Competitie Hoofddorp JO17-5 - BTV JO17-4 14:30
za 03/02 Competitie BTV Zat. JO15-1 - FC Emmen JO15-1 11:45 1
za 03/02 Oefen KFC JO14-1 - BTV JO15-1 10:15
zo 04/02 Competitie BTV JO15-5 - Bardienst 08:45 t/m 12.00 uur
zo 04/02 Competitie BTV JO15-5 - Buitenboys JO15-2 12:15 3 Eigen Scheidsrechter
zo 04/02 Competitie BTV JO15-7 - Koninklijke HFC JO15-6 09:30 2 Eigen Scheidsrechter
zo 04/02 Competitie BTV JO15-8 - Waterwijk JO15-5 10:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 03/02 Toernooi BTV JO13-3 - Drieluik bij Kon.HFC 00:00
za 03/02 Competitie BTV JO13-5 - Hoofddorp JO13-3 16:00 1 Dirk Woortman alleen 2e helft
wo 31/01 Oefen BTV JO10-2 - OSV JO10-1 15:30 3A Eigen Scheidsrechter
za 03/02 Oefen BTV JO10-2 - Geinoord JO10-1 09:30 3B Eigen Scheidsrechter
za 03/02 Oefen Hoofddorp JO9-1 - BTV JO9-1 11:00
za 03/02 Oefen Hoofddorp JO9-2 - BTV JO9-2 11:00
Meisjes
zo 04/02 Competitie FC IJburg JO15-2 - BTV Onder 17 09:30
zo 04/02 Competitie DCG JO15-2 - BTV Onder 16 11:30
zo 04/02 Competitie BTV Onder 15 - RKDES JO15-1 09:30 1 John Thijm
za 03/02 Competitie BTV MO19-1 - Bardienst 08:30 t/m 12.00 uur
za 03/02 Beker BTV MO19-1 - SVL MO19-1 12:15 3 Mark Spier
za 03/02 Competitie BTV MO19-4 - FC Uitgeest MO19-1 14:15 3 Eigen Scheidsrechter
za 03/02 Competitie BTV MO17-1 - HBC MO17-1 09:30 2 Youssef Hilali
za 03/02 Competitie SDO MO17-1 - BTV MO17-2 13:00
za 03/02 Competitie BTV MO17-3 - CSW MO17-2 10:30 3 Nico Bovenkerk
za 03/02 Competitie BTV MO17-4 - Nieuw Sloten MO17-2 16:00 2 Nico Bovenkerk
za 03/02 Beker BTV MO15-1 - Houten MO15-1 09:30 1 Mark Spier
za 03/02 Beker De Bilt MO15-1 - BTV MO15-2 11:30
za 03/02 Oefen BTV MO15-3 - BTV MO15-4 16:15 3 Eigen Scheidsrechter
za 03/02 Competitie BTV MO15-4 - Bardienst 12:00 t/m 16.00 uur
za 03/02 Oefen BTV MO15-4 - BTV MO15-3 16:15 3 Eigen Scheidsrechter
za 03/02 Oefen FC Weesp JO12-1 - BTV Onder 14 12:30
za 03/02 Oefen BTV MO11-1 - DESTO MO11-1 09:30 3A Eigen Scheidsrechter

print overzicht



Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde