Programma en uitslagen

Programma: 04-12-2017 / 10-12-2017

Op zoek naar het programma van deze week?

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 09/12 Competitie BTV Vrouwen 1 - Wartburgia Vrouwen 1 14:30 1
zo 10/12 Competitie Prinses Irene Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 2 12:00
zo 10/12 Competitie De Blokkers Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 3 14:00
zo 10/12 Competitie WBSV Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 14:00
za 09/12 Competitie BTV Zat. VR.1 - Ouderkerk Vrouwen 1 14:00 3 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie BTV Veterinnen - Vrij 00:00
Heren
za 09/12 Competitie HBOK Zaterdag 1 - BTV Zaterdag 1 14:30
za 09/12 Competitie Volendam Zaterdag 3 - BTV Zaterdag 2 14:30
za 09/12 Competitie BTV Zaterdag 3 - Vrij 00:00
za 09/12 Competitie BTV Zaterdag 4 - AFC Zaterdag 9 13:15 2 Ron Stumpel
za 09/12 Competitie Portugal A'dam 35+1 - BTV Zaterdag 35+1 15:00
za 09/12 Competitie BTV Zaterdag 35+2 - Wartburgia 35+1 17:00 2 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie Arsenal 45+1 - BTV Zaterdag 45+ 14:30
zo 10/12 Competitie BTV Zondag 1 - Meteoor Zondag 1 14:00 1
zo 10/12 Competitie BTV Zondag 2 - Zwanenburg Zondag 3 14:30 2
zo 10/12 Competitie Hillegom Zondag 4 - BTV Zondag 3 11:00
zo 10/12 Competitie NFC Zondag 2 - BTV Zondag 4 11:30
zo 10/12 Competitie BTV Zondag 5 - Portugal A'dam Zondag 2 15:00 3 Jacques Rijsterborgh
zo 10/12 Competitie Nieuw West United Zondag 7 - BTV Zondag 6 12:15
Jongens
za 09/12 Competitie De Dijk JO19-1 - BTV Zat. JO19-1 12:45
zo 10/12 Competitie BTV JO19-1 - DSS JO19-1 11:30 1
zo 10/12 Competitie BTV JO19-2 - Arsenal JO19-1 13:00 3 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie BTV Zat. JO17-1 - NEC/FC Oss JO17-2 11:45 1
zo 10/12 Competitie BTV JO17-1 - Abcoude JO17-1 12:30 2
zo 10/12 Competitie BTV JO17-2 - FC IJburg JO17-1 08:30 2
zo 10/12 Competitie BTV JO17-3 - Vrij 00:00
zo 10/12 Competitie Hoofddorp JO17-5 - BTV JO17-4 11:00
wo 06/12 Oefen BTV Zat. JO15-1 - Hoofddorp JO15-1 18:45 1
za 09/12 Competitie Go Ahead Eagles JO15-1 - BTV Zat. JO15-1 13:00
zo 10/12 Competitie BTV JO15-1 - Kolping Boys JO15-1 09:30 1
zo 10/12 Competitie AFC JO15-2 - BTV JO15-2 11:00
zo 10/12 Competitie BTV JO15-5 - Buitenboys JO15-2 10:00 3 Eigen Scheidsrechter
zo 10/12 Competitie BTV JO15-7 - Koninklijke HFC JO15-6 11:30 3 Eigen Scheidsrechter
zo 10/12 Competitie BTV JO15-8 - Waterwijk JO15-5 08:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie F. Wormerveer JO13-1 - BTV JO13-1 10:15
za 09/12 Competitie BTV JO13-2 - Vrij 00:00
za 09/12 Competitie NFC JO13-1 - BTV JO13-3 12:30
za 09/12 Competitie BTV JO13-5 - FC Aalsmeer JO13-4M 16:30 1 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie BTV JO13-6 - Zeeburgia JO13-4 12:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie BTV JO13-7 - Pancratius JO13-4 11:15 3 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie BTV JO13-8 - Vrij 00:00
za 09/12 Competitie BTV JO11-1 - Zeeburgia JO11-1 08:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie BTV JO11-2 - Swift JO11-1 08:30 1A Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie VVA/Spartaan JO11-3 - BTV JO11-3 09:00
za 09/12 Competitie BTV JO11-4 - AGB JO11-3 13:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie Amstelveen JO11-4 - BTV JO11-5 10:15
za 09/12 Competitie Sloterdijk JO11-4 - BTV JO11-6 09:30
za 09/12 Competitie BFC JO10-1 - BTV JO10-1 11:20
wo 06/12 Oefen BTV JO10-2 - Jong Holland JO10-1 17:30 1A Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Oefen Purmerend JO10-1 - BTV JO10-2 08:45
za 09/12 Competitie BTV JO10-3 - Ouderkerk JO10-3 08:30 1B Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie Sporting Martinus JO10-4 - BTV JO10-4 09:45
za 09/12 Competitie Huizen JO10-4 - BTV JO10-5 10:30
za 09/12 Competitie BTV JO9-1 - Hooglanderveen JO9-1 10:15 4A Eigen Spelleider
za 09/12 Competitie BTV JO9-2 - Vrij 00:00
za 09/12 Competitie SDW JO9-2 - BTV JO9-3 09:00
za 09/12 Competitie BTV JO9-4 - Roda'23 JO9-6 10:15 4B Eigen Spelleider
za 09/12 Competitie BTV JO9-5 - RKAVIC JO9-7 11:15 4B Eigen Spelleider
za 09/12 Competitie BTV JO8-1 - BFC JO8-1 11:15 4A Eigen Spelleider
za 09/12 Competitie BTV JO8-2 - Vrij 00:00
za 09/12 Competitie De Dijk JO8-3 - BTV JO8-3 09:00
Meisjes
zo 10/12 Competitie FC IJburg JO15-2 - BTV Onder 17 09:30
zo 10/12 Competitie DCG JO15-2 - BTV Onder 16 09:30
zo 10/12 Competitie BTV Onder 15 - RKDES JO15-1 10:30 2
za 09/12 Competitie 't Gooi MO19-1 - BTV MO19-1 12:00
za 09/12 Competitie Roda'23 MO19-1 - BTV MO19-2 14:30
za 09/12 Competitie BTV MO19-3 - De Meern MO19-1 15:00 2 Nico Bovenkerk
za 09/12 Competitie BTV MO19-4 - Zeevogels MO19-1 15:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie BTV MO17-1 - KFC MO17-1 11:30 2 Youssef Hilali
za 09/12 Competitie FC Almere MO17-1 - BTV MO17-2 13:00
za 09/12 Competitie RKDES MO17-1 - BTV MO17-3 13:00
za 09/12 Competitie BTV MO17-4 - Nieuw Sloten MO17-2 17:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie BTV MO15-1 - Kolping Boys MO15-1 10:00 2
za 09/12 Competitie BTV MO15-2 - Zeeburgia MO15-2 17:45 1 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie KDO MO15-1 - BTV MO15-3 11:30
za 09/12 Competitie Swift MO15-1 - BTV MO15-4 16:45
za 09/12 Competitie BTV Onder 14 - Amstelveen JO13-1 09:45 1 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie BTV MO13-1 - Alliance'22 MO13-1 08:30 2 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie Abcoude MO13-1 - BTV MO13-2 13:30
za 09/12 Competitie BTV MO13-3 - Roda'23 MO13-2 10:00 3 Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie BTV MO11-1 - Vrij 00:00
za 09/12 Competitie BTV MO11-2 - DESTO MO11-1 16:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie DSS MO11-1 - BTV MO11-3 11:45
za 09/12 Competitie BTV MO11-4 - Monnickendam MO11-1 14:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 09/12 Competitie BTV MO11-5 - Vrij 00:00
za 09/12 Competitie BTV MO9-1 - Swift JO9-7M 12:15 4A Eigen Spelleider
za 09/12 Competitie DRC JO9-5M - BTV MO9-2 09:00

print overzicht



Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde