Programma en uitslagen

Programma: 27-11-2017 / 03-12-2017

Op zoek naar het programma van deze week?

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 02/12 Competitie FC Eindhoven Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 1 17:30
zo 03/12 Competitie BTV Vrouwen 2 - Trekvogels Vrouwen 1 14:30 1 R. Otter
zo 03/12 Competitie BTV Vrouwen 3 - Witkampers Vrouwen 1 11:45 1 T. Min
zo 03/12 Competitie BTV Vrouwen 3 - Bardienst 13:45 t/m 16.30 uur
zo 03/12 Competitie BTV Vrouwen 4 - DWS Vrouwen 1 10:00 2 Nico Bovenkerk
za 02/12 Competitie EVC Vrouwen 1 - BTV Zat. VR.1 15:00
za 02/12 Competitie BTV Veterinnen - KFC VR.35+1 12:20 3A Eigen Scheidsrechter
Heren
za 02/12 Competitie BTV Zaterdag 1 - Blauw Wit/B'bengels Zaterdag 1 14:00 1 F. Tol
za 02/12 Competitie BTV Zaterdag 2 - FC Aalsmeer Zaterdag 2 11:30 2 A. Stapel
za 02/12 Competitie BTV Zaterdag 3 - Bardienst 11:00 t/m 14.30 uur
za 02/12 Competitie BTV Zaterdag 3 - VVA/Spartaan Zaterdag 3 15:15 2 Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie Ouderkerk Zaterdag 3 - BTV Zaterdag 4 12:15
za 02/12 Competitie BTV Zaterdag 35+1 - VVC 35+1 17:00 2 Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie ZSGOWMS 35+1 - BTV Zaterdag 35+2 14:30
za 02/12 Competitie BTV Zaterdag 45+ - HSV'69 45+1 17:00 3 Eigen Scheidsrechter
zo 03/12 Competitie OSC Zondag 1 - BTV Zondag 1 14:30
zo 03/12 Competitie Hillegom Zondag 3 - BTV Zondag 2 14:00
zo 03/12 Competitie BTV Zondag 3 - Meteoor Zondag 2 14:30 2 A. Menig
zo 03/12 Competitie BTV Zondag 4 - Bardienst 10:45 t/m 13.45 uur
zo 03/12 Competitie BTV Zondag 4 - VVA/Spartaan Zondag 2 14:30 3 S. Er
zo 03/12 Competitie WVHEDW Zondag 5 - BTV Zondag 5 11:00
zo 03/12 Competitie BTV Zondag 6 - AFC Zondag 7 12:30 3 Eigen Scheidsrechter
Jongens
za 02/12 Competitie BTV Zat. JO19-1 - Koninklijke HFC JO19-2 16:30 1 J. te Lindert
zo 03/12 Competitie Alliance'22 JO19-1 - BTV JO19-1 11:45
zo 03/12 Competitie AFC JO19-2 - BTV JO19-2 09:00
wo 29/11 Oefen BTV Zat. JO17-1 - 18:45 1
za 02/12 Competitie Be Quick 1887 JO17-1 - BTV Zat. JO17-1 11:00
zo 03/12 Competitie Buitenboys JO17-1 - BTV JO17-1 10:00 J. Wals
zo 03/12 Competitie Sporting Martinus JO17-1 - BTV JO17-2 11:00
zo 03/12 Competitie BTV JO17-3 - Vrij 00:00
zo 03/12 Competitie BTV JO17-4 - Sporting Martinus JO17-4 08:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie BTV Zat. JO15-1 - AFC JO15-1 11:45 1 T. van Dijen
zo 03/12 Competitie Koninklijke HFC JO15-1 - BTV JO15-1 10:15 R. Pieterse
zo 03/12 Competitie BTV JO15-2 - Bardienst 07:45 t/m 10.45 uur
zo 03/12 Competitie BTV JO15-2 - Waterwijk JO15-1 10:45 3 Wim van der Duin
zo 03/12 Competitie BTV JO15-5 - Vrij 00:00
zo 03/12 Competitie Sporting Martinus JO15-5 - BTV JO15-7 09:00
zo 03/12 Competitie Sporting Martinus JO15-6 - BTV JO15-8 11:00
za 02/12 Competitie BTV JO13-1 - Koninklijke HFC JO13-1 10:00 1 R. Soetjaks
za 02/12 Competitie BTV JO13-2 - JOS/W'graafsmeer JO13-1 10:00 2 Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie BTV JO13-3 - DCG JO13-2 08:30 2 Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie Argon JO13-3 - BTV JO13-5 10:15
za 02/12 Competitie SDW JO13-1 - BTV JO13-6 10:45
za 02/12 Competitie Argon JO13-5 - BTV JO13-7 11:00
za 02/12 Competitie BTV JO13-8 - Vrij 00:00
za 02/12 Competitie Pancratius JO11-1 - BTV JO11-1 11:30
za 02/12 Competitie Zuidoost United JO11-1 - BTV JO11-2 09:00
za 02/12 Competitie BTV JO11-3 - Pancratius JO11-4 15:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie GeuzenM'meer JO11-3 - BTV JO11-4 10:00
za 02/12 Competitie BTV JO11-5 - AMVJ JO11-3 13:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie BTV JO11-6 - AFC JO11-6 08:30 3A Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie BTV JO10-1 - UVV JO10-1 08:30 1A Eigen Scheidsrechter
do 30/11 Oefen Ouderkerk JO10-1 - BTV JO10-2 16:45
za 02/12 Competitie BTV JO10-2 - AFC JO10-2 08:30 1B Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie Abcoude JO10-3 - BTV JO10-3 12:00
za 02/12 Competitie BTV JO10-4 - Arsenal JO10-3 08:30 3B Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie BTV JO10-5 - Bardienst 14:15 t/m 17.15 uur
za 02/12 Competitie BTV JO10-5 - FC Weesp JO10-4 17:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie Roda'23 JO9-1 - BTV JO9-1 10:15
za 02/12 Competitie BTV JO9-2 - Bardienst 07:30 t/m 11.00 uur
za 02/12 Competitie BTV JO9-2 - RKAVIC JO9-2 11:15 4A Eigen Spelleider
za 02/12 Competitie BTV JO9-3 - Diemen JO9-3 10:15 4A Eigen Spelleider
za 02/12 Competitie SDZ JO9-5 - BTV JO9-4 11:15
za 02/12 Competitie UNO JO9-6 - BTV JO9-5 08:30
za 02/12 Competitie BTV JO8-1 - Vrij 00:00
za 02/12 Competitie BTV JO8-2 - AFC JO8-9 10:15 4B Eigen Spelleider
za 02/12 Competitie BTV JO8-3 - Argon JO8-2 11:15 4B Eigen Spelleider
Meisjes
zo 03/12 Competitie BTV Onder 17 - Zeeburgia JO15-2 12:30 2 Dolf Roele
zo 03/12 Competitie BTV Onder 16 - BTV Onder 15 09:30 1 John Thijm
zo 03/12 Competitie BTV Onder 16 - BTV Onder 15 09:30
za 02/12 Competitie BTV MO19-1 - Always Forward MO19-1 13:30 2 Dirk Woortman
za 02/12 Competitie BTV MO19-2 - JVC MO19-1 15:00 3 Nico Bovenkerk
za 02/12 Competitie Graveland MO19-1 - BTV MO19-3 13:00
za 02/12 Competitie Onze Gezellen MO19-1 - BTV MO19-4 15:00
za 02/12 Competitie SDZ MO17-1 - BTV MO17-1 16:15
za 02/12 Competitie BTV MO17-2 - Vrij 00:00
za 02/12 Competitie BTV MO17-3 - Vrij 00:00
za 02/12 Competitie CSW MO17-3 - BTV MO17-4 11:30
za 02/12 Competitie Huizen MO15-1 - BTV MO15-1 10:00
za 02/12 Competitie FC IJburg MO15-1 - BTV MO15-2 14:30
za 02/12 Competitie BTV MO15-3 - RKDES MO15-1 11:00 3 Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie BTV MO15-4 - Overbos MO15-4 09:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie AGB JO13-1 - BTV Onder 14 12:30
za 02/12 Competitie WSV'30 MO13-1 - BTV MO13-1 10:00
za 02/12 Competitie BTV MO13-2 - DCG MO13-1 13:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie KDO MO13-1 - BTV MO13-3 11:30
za 02/12 Competitie DESTO MO11-1 - BTV MO11-1 08:30
za 02/12 Competitie Kampong MO11-1 - BTV MO11-2 10:00
za 02/12 Competitie BTV MO11-3 - Alliance'22 MO11-1 14:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie Meteoor MO11-1 - BTV MO11-4 11:00
za 02/12 Competitie BTV MO11-5 - GeuzenM'meer MO11-2 16:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 02/12 Competitie Legmeervogels JO9-7M - BTV MO9-1 09:00
za 02/12 Competitie BTV MO9-2 - WVHEDW JO9-7M 12:15 4A Eigen Spelleider

print overzicht



Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde