Programma en uitslagen

Programma: 30-10-2017 / 05-11-2017

Op zoek naar het programma van deze week?

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 04/11 Competitie Jong VV Alkmaar Vrouwen - BTV Vrouwen 1 15:00
zo 05/11 Competitie BTV Vrouwen 2 - FC Gelre Vrouwen 1 14:30 1
zo 05/11 Competitie BTV Vrouwen 3 - SDO Vrouwen 1 11:45 1
zo 05/11 Competitie BTV Vrouwen 4 - WSV'30 Vrouwen 1 10:15 2
za 04/11 Competitie Diemen Vrouwen 1 - BTV Zat. VR.1 15:00
za 04/11 Competitie BTV Veterinnen - KDO VR.35+1 17:00 3A
Heren
za 04/11 Competitie BTV Zaterdag 1 - BOL Zaterdag 1 14:00 1
za 04/11 Competitie BTV Zaterdag 2 - WVHEDW Zaterdag 3 11:30 1
za 04/11 Competitie FC Amsterdamse Bos Zaterdag 3 - BTV Zaterdag 3 14:00
za 04/11 Competitie BTV Zaterdag 4 - VVA/Spartaan Zaterdag 4 12:45 2
za 04/11 Competitie Legmeervogels 35+1 - BTV Zaterdag 35+1 15:00
za 04/11 Competitie BTV Zaterdag 35+2 - Jong Hercules 35+1 15:15 3
za 04/11 Competitie BTV Zaterdag 45+ - TABA 45+2 14:30 2
zo 05/11 Competitie TABA Zondag 1 - BTV Zondag 1 15:00
zo 05/11 Competitie Swift Zondag 5 - BTV Zondag 2 13:00
zo 05/11 Competitie DWS Zondag 2 - BTV Zondag 3 11:30
zo 05/11 Competitie TOG Zondag 2 - BTV Zondag 4 11:30
zo 05/11 Competitie Nieuw Sloten Zondag 3 - BTV Zondag 5 12:00
zo 05/11 Competitie BTV Zondag 6 - JOS/W'graafsmeer Zondag 4 14:00 3
Jongens
za 04/11 Competitie BTV Zat. JO19-1 - Ouderkerk JO19-1 16:30 1
zo 05/11 Competitie WVHEDW JO19-1 - BTV JO19-1 12:30
zo 05/11 Competitie Swift JO19-2 - BTV JO19-2 11:00
za 04/11 Competitie Quick Boys JO17-1 - BTV Zat. JO17-1 14:15
zo 05/11 Competitie Swift JO17-1 - BTV JO17-1 11:00
zo 05/11 Competitie Buiksloot JO17-1 - BTV JO17-2 12:00
zo 05/11 Competitie BTV JO17-3 - Arsenal JO17-3 10:15 3
zo 05/11 Competitie BTV JO17-4 - Pancratius JO17-3 08:30 3
za 04/11 Competitie FC Emmen JO15-1 - BTV Zat. JO15-1 12:00
zo 05/11 Competitie VVA/Spartaan JO15-1 - BTV JO15-1 09:30
zo 05/11 Competitie BTV JO15-2 - EDO JO15-1 14:00 2
zo 05/11 Competitie Koninklijke HFC JO15-5 - BTV JO15-5 09:15
zo 05/11 Competitie BTV JO15-7 - Vrij 00:00
zo 05/11 Competitie SDZ JO15-6 - BTV JO15-8 09:45
za 04/11 Competitie BTV JO13-1 - BFC JO13-1 09:45 2
za 04/11 Competitie BTV JO13-2 - Waterwijk JO13-2 08:30 1
wo 01/11 Competitie BTV JO13-3 - ZSGOWMS JO13-1 18:45 1 Eigen Scheidsrechter
za 04/11 Competitie BTV JO13-3 - Vrij 00:00
di 31/10 Competitie Hertha JO13-2 - BTV JO13-5 17:30
za 04/11 Competitie BTV JO13-5 - Amstelveen JO13-2 12:45 3
za 04/11 Competitie BTV JO13-6 - OSV JO13-2 09:45 3
za 04/11 Competitie BTV JO13-7 - Abcoude JO13-4 08:30 3
za 04/11 Competitie AGB JO13-3 - BTV JO13-8 11:30
za 04/11 Competitie BTV JO11-1 - BFC JO11-1 11:15 3
za 04/11 Competitie BTV JO11-2 - JOS/W'graafsmeer JO11-1 08:30 3B
za 04/11 Competitie DCG JO11-3 - BTV JO11-3 09:30
za 04/11 Competitie BTV JO11-4 - Abcoude JO11-4 15:15
za 04/11 Competitie BTV JO11-5 - AFC JO11-8 13:15 4A
za 04/11 Competitie DCG JO11-5 - BTV JO11-6 09:30
za 04/11 Competitie FC Almere JO11-6 - BTV JO11-7 10:30
za 04/11 Competitie BTV JO10-1 - Waterwijk JO10-1 08:30 2A
za 04/11 Competitie BTV JO10-2 - FC Almere JO10-1 08:30 2B
za 04/11 Competitie Swift JO10-3 - BTV JO10-3 09:50
za 04/11 Competitie KDO JO10-1 - BTV JO10-4 10:30
wo 01/11 Oefen BTV JO9-1 - Hollandia JO9-1 17:30 1A Eigen Scheidsrechter
za 04/11 Competitie BTV JO9-1 - Legmeervogels JO9-1 10:15 4A
za 04/11 Competitie Ouderkerk JO9-1 - BTV JO9-2 10:00
za 04/11 Competitie NFC JO9-1 - BTV JO9-3 09:30
za 04/11 Competitie BTV JO9-4 - Swift JO9-6 10:15 4B
za 04/11 Competitie BTV JO9-5 - Zwanenburg JO9-4 11:15 4B
za 04/11 Competitie BTV JO8-1 - Roda'23 JO8-1 11:15 4A
za 04/11 Competitie Roda'23 JO8-8 - BTV JO8-2 09:00
za 04/11 Competitie AMVJ JO8-1 - BTV JO8-3 09:00
Meisjes
zo 05/11 Competitie BTV Onder 17 - TABA JO15-1 09:45 1
zo 05/11 Competitie BTV Onder 16 - Swift JO15-3 12:15 2
zo 05/11 Competitie BTV Onder 15 - Vrij 00:00
za 04/11 Competitie BTV MO19-1 - Vrij 00:00
za 04/11 Competitie BTV MO19-2 - Vrij 00:00
za 04/11 Competitie Sporting'70 MO19-1 - BTV MO19-3 12:30
za 04/11 Competitie BTV MO19-4 - Zandvoort MO19-1 16:30 2
za 04/11 Competitie BTV MO17-1 - Vrij 00:00
za 04/11 Competitie BTV MO17-2 - Vrij 00:00
za 04/11 Competitie Hertha MO17-1 - BTV MO17-3 13:00
za 04/11 Competitie BTV MO17-4 - Vrij 00:00
za 04/11 Competitie Always Forward MO15-1 - BTV MO15-1 16:15
za 04/11 Competitie BTV MO15-2 - Sporting Almere MO15-2 11:15 2
za 04/11 Competitie Hertha MO15-3 - BTV MO15-3 13:00
za 04/11 Competitie BTV MO15-4 - Vrij 00:00
za 04/11 Competitie Arsenal JO13-1 - BTV Onder 14 12:15
za 04/11 Competitie BTV MO13-1 - SDZ MO13-1 09:45 1
za 04/11 Competitie Vlug en Vaardig MO13-1 - BTV MO13-2 10:30
za 04/11 Competitie BTV MO13-3 - Pancratius MO13-1 14:00 3
za 04/11 Competitie BTV MO11-1 - Vrij 00:00
za 04/11 Competitie BTV MO11-2 - Overbos MO11-1 14:15 4A
za 04/11 Competitie BTV MO11-3 - Vrij 00:00
za 04/11 Competitie BTV MO11-4 - KFC MO11-2 16:15 4A
za 04/11 Competitie WVHEDW MO11-2 - BTV MO11-5 09:00
za 04/11 Competitie BTV MO9-1 - Vrij 00:00
za 04/11 Competitie BTV MO9-2 - AFC JO9-11M 12:15 4A

print overzicht



Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde