Programma en uitslagen

Programma: 23-10-2017 / 29-10-2017

Op zoek naar het programma van deze week?

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 28/10 Competitie BTV Vrouwen 1 - DTS Ede Vrouwen 1 14:30 1 M. van Leijen
za 28/10 Competitie BTV Vrouwen 1 - Bardienst 16:45 t/m sluiting
zo 29/10 Competitie Woezik Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 2 14:30
zo 29/10 Competitie Maarssen Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 3 14:00
zo 29/10 Competitie Spaarnwoude Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 09:30
za 28/10 Competitie BTV Zat. VR.1 - DVVA Vrouwen 2 15:45 2 Dirk Woortman
za 28/10 Competitie Wartburgia VR.35+1 - BTV Veterinnen 10:30
Heren
wo 25/10 Beker BTV Zaterdag 1 - Bloemendaal Zaterdag 1 20:00 1 J. Angevaare
za 28/10 Competitie Castricum Zaterdag 1 - BTV Zaterdag 1 14:30
za 28/10 Competitie Castricum Zaterdag 2 - BTV Zaterdag 2 12:00
za 28/10 Competitie BTV Zaterdag 3 - Legmeervogels Zaterdag 5 13:15 3 Ron Stumpel
za 28/10 Competitie RAP Zaterdag 4 - BTV Zaterdag 4 14:30
za 28/10 Competitie BTV Zaterdag 35+1 - United/DAVO 35+1 15:15 3 Eigen Scheidsrechter
za 28/10 Competitie BTV Zaterdag 35+2 - Vrij 00:00
za 28/10 Competitie Breukelen 45+1 - BTV Zaterdag 45+ 14:30
zo 29/10 Competitie BTV Zondag 1 - IVV Zondag 1 14:00 1 M. de Jager
zo 29/10 Competitie BTV Zondag 2 - DIOS Zondag 2 12:15 2
zo 29/10 Competitie BTV Zondag 3 - Bardienst 10:45 t/m 13.45 uur
zo 29/10 Competitie BTV Zondag 3 - Zilvermeeuwen Zondag 2 14:30 3
zo 29/10 Competitie BTV Zondag 4 - Swift Zondag 7 16:00 1 Jacques Rijsterborgh
zo 29/10 Competitie BTV Zondag 5 - Sporting Martinus Zondag 4 14:15 2 Ron Stumpel
zo 29/10 Competitie FIT Zondag 4 - BTV Zondag 6 14:30
Jongens
za 28/10 Competitie KFC JO19-1 - BTV Zat. JO19-1 14:30
zo 29/10 Competitie BTV JO19-1 - Meervogels JO19-1 11:30 1 R. Beijer
zo 29/10 Competitie BTV JO19-2 - Ouderkerk JO19-1 10:30 3 Wim van der Duin
za 28/10 Competitie BTV Zat. JO17-1 - DWS JO17-1 10:00 1 A. Oolders
zo 29/10 Competitie BTV JO17-1 - Koninklijke HFC JO17-1 09:15 1
zo 29/10 Competitie BTV JO17-2 - Ouderkerk JO17-1 12:30 3 Wim van der Duin
zo 29/10 Competitie Waterwijk JO17-7 - BTV JO17-3 11:00
zo 29/10 Competitie Koninklijke HFC JO17-9 - BTV JO17-4 11:00
za 28/10 Competitie BTV Zat. JO15-1 - Vrij 00:00
wo 25/10 Oefen BTV JO15-1 - Hoofddorp JO14-1 18:00 1 Eigen Scheidsrechter
zo 29/10 Competitie BTV JO15-1 - Ouderkerk JO15-1 09:00 2 C. Commandeur
zo 29/10 Competitie DCG JO15-1 - BTV JO15-2 09:30 W. Veltman
zo 29/10 Competitie BTV JO15-5 - SDZ JO15-2 10:30 2 Dirk Woortman
zo 29/10 Competitie BTV JO15-7 - Bardienst 08:00 t/m 10.45 uur
zo 29/10 Competitie BTV JO15-7 - Pancratius JO15-5 10:45 3 Nico Bovenkerk
zo 29/10 Competitie BTV JO15-8 - Bardienst 13:45 t/m 16.15 uur
zo 29/10 Competitie BTV JO15-8 - Legmeervogels JO15-4 16:15 2 Eigen Scheidsrechter
za 28/10 Competitie AJAX JO13-2 - BTV JO13-1 12:00
za 28/10 Competitie WVHEDW JO13-3 - BTV JO13-2 09:00
za 28/10 Competitie BTV JO13-3 - Vrij 01:00
za 28/10 Competitie BTV JO13-5 - Vrij 00:00
za 28/10 Competitie AGB JO13-2 - BTV JO13-6 11:30
za 28/10 Competitie Amstelveen JO13-3 - BTV JO13-7 12:15
za 28/10 Competitie BTV JO13-8 - Roda'23 JO13-9 11:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 28/10 Competitie Hoofddorp JO11-1 - BTV JO11-1 12:15
za 28/10 Competitie BTV JO11-2 - Vrij 00:00
za 28/10 Competitie BTV JO11-3 - Nieuw West United JO11-3 08:30 1A Eigen Scheidsrechter
za 28/10 Competitie De Meer JO11-2 - BTV JO11-4 09:00
za 28/10 Competitie BTV JO11-5 - Vrij 00:00
za 28/10 Competitie BTV JO11-6 - DIOS JO11-5 08:30 1B Eigen Scheidsrechter
za 28/10 Competitie BTV JO11-7 - Bardienst 13:45 t/m 17.00 uur
za 28/10 Competitie BTV JO11-7 - AFC JO11-7 17:00 4A Eigen Scheidsrechter
wo 25/10 Oefen BTV JO10-1 - 10:00 3 t/m 13.00 uur
za 28/10 Competitie Koninklijke HFC JO10-1 - BTV JO10-1 12:00
wo 25/10 Oefen BTV JO10-2 - 10:00 3 t/m 13.00 uur
za 28/10 Competitie Roda'23 JO10-2 - BTV JO10-2 10:45
za 28/10 Competitie BTV JO10-3 - Buitenboys JO10-7 13:00 4A Eigen Scheidsrechter
za 28/10 Competitie BTV JO10-4 - Hoofddorp JO10-4 15:00 4A Eigen Scheidsrechter
za 28/10 Competitie Roda'23 JO9-1 - BTV JO9-1 09:30
za 28/10 Competitie BTV JO9-2 - Fortius JO9-1 10:15 4A Eigen Spelleider
za 28/10 Competitie BTV JO9-3 - Bardienst 07:30 t/m 11.00 uur
za 28/10 Competitie BTV JO9-3 - RKDES JO9-4 11:10 4A Eigen Spelleider
za 28/10 Competitie Amstelveen JO9-3 - BTV JO9-4 08:45
za 28/10 Competitie Pancratius JO9-8 - BTV JO9-5 10:15
za 28/10 Competitie Sporting Martinus JO8-1 - BTV JO8-1 08:45
za 28/10 Competitie BTV JO8-2 - Sporting Martinus JO8-9 10:15 4B Eigen Spelleider
za 28/10 Competitie BTV JO8-3 - AMVJ JO8-2 11:10 4B Eigen Spelleider
Meisjes
zo 29/10 Competitie WVHEDW JO15-2 - BTV Onder 17 09:00
zo 29/10 Competitie Koninklijke HFC JO15-4 - BTV Onder 16 12:15
zo 29/10 Competitie Pancratius JO15-4 - BTV Onder 15 15:00
za 28/10 Competitie BTV MO19-1 - Kadoelen MO19-1 11:45 2 Mark Spier
za 28/10 Competitie FC IJburg MO19-1 - BTV MO19-2 16:00
za 28/10 Competitie BTV MO19-3 - Hoogland MO19-1 16:45 2 Nico Bovenkerk
za 28/10 Competitie DSS MO19-2 - BTV MO19-4 11:45
za 28/10 Competitie BTV MO17-1 - Winkel MO17-1 13:45 2 Youssef Hilali
za 28/10 Competitie Sporting Almere MO17-1 - BTV MO17-2 14:30
za 28/10 Competitie BTV MO17-3 - Roda'23 MO17-2 08:30 3 Nico Bovenkerk
za 28/10 Competitie Overbos MO17-2 - BTV MO17-4 13:45
za 28/10 Competitie BTV MO15-1 - Kadoelen MO15-1 10:00 2 Mark Spier
za 28/10 Competitie Hertha MO15-2 - BTV MO15-2 09:30
za 28/10 Competitie BTV MO15-3 - NFC MO15-1 10:15 3 Dirk Woortman
za 28/10 Competitie BTV MO15-4 - Vrij 00:00
za 28/10 Competitie BTV Onder 14 - RKDES JO13-1 12:15 1 Eigen Scheidsrechter
za 28/10 Competitie De Meern MO13-1 - BTV MO13-1 13:15
za 28/10 Competitie BTV MO13-2 - FC IJburg MO13-3 11:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 28/10 Competitie CSW MO13-1 - BTV MO13-3 08:45
za 28/10 Competitie FC IJburg MO11-1 - BTV MO11-1 11:30
za 28/10 Competitie BTV MO11-2 - Vrij 00:00
za 28/10 Competitie BTV MO11-3 - VVC MO11-1 16:00 4A Eigen Scheidsrechter
za 28/10 Competitie Purmerland MO11-1 - BTV MO11-4 13:30
za 28/10 Competitie BTV MO11-5 - Bardienst 10:45 t/m 14.00 uur
za 28/10 Competitie BTV MO11-5 - Nieuw Sloten MO11-1 14:00 4A Eigen Scheidsrechter
za 28/10 Competitie BTV MO9-1 - Overbos JO9-8M 12:05 4A Eigen Spelleider
za 28/10 Competitie SDOB JO9-5M - BTV MO9-2 08:45

print overzicht



Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde