Programma en uitslagen

Programma: 16-10-2017 / 22-10-2017

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 21/10 Beker SC Stiens Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 2 17:00 H. van de Spoel
zo 22/10 Beker BTV Vrouwen 3 - Witkampers Vrouwen 1 12:00 1 F. Hemminga
zo 22/10 Beker Velsen Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 11:00 J. Schotvanger
Heren
za 21/10 Competitie Amstelveen Zaterdag 1 - BTV Zaterdag 1 14:30
za 21/10 Competitie Swift Zaterdag 3 - BTV Zaterdag 2 15:00
za 21/10 Competitie BTV Zaterdag 4 - Arsenal Zaterdag 6 11:30 2 Ron Stumpel
za 21/10 Competitie BTV Zaterdag 35+1 - AGB 35+3 12:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 21/10 Beker BTV Zaterdag 35+2 - Arsenal 35+1 11:00 3 Eigen Scheidsrechter
zo 22/10 Beker BTV Zondag 2 - Hoogland Zaterdag 3 13:00 2 W. Golta
zo 22/10 Beker AGB Zondag 2 - BTV Zondag 3 12:00 F. Akkaya
zo 22/10 Competitie BTV Zondag 4 - Diemen Zondag 3 11:00 3 M. Makdan
zo 22/10 Competitie BTV Zondag 5 - Ouderkerk Zondag 8 11:00 2 Jacques Rijsterborgh
Jongens
zo 22/10 Competitie BTV JO19-1 - JVC JO19-1 13:00 3 T. Bode
za 21/10 Beker Legmeervogels JO17-1 - BTV Zat. JO17-1 11:00 M. van Landsveld
zo 22/10 Beker BTV JO17-3 - SDZ JO17-4 09:15 1 Eigen Scheidsrechter
za 21/10 Competitie BTV Zat. JO15-1 - Bardienst 08:30 t/m 11.30 uur
za 21/10 Oefen BTV Zat. JO15-1 - AFC'34 JO15-1 11:30 1 Arno Aussems
za 21/10 Toernooi BTV JO15-1 - VVT Toernooi 00:00
zo 22/10 Competitie Sporting Martinus JO15-2 - BTV JO15-2 09:30
zo 22/10 Beker BTV JO15-8 - SDW JO15-1 09:15 2 Eigen Scheidsrechter
za 21/10 Competitie Roda'23 JO13-2 - BTV JO13-3 12:45
za 21/10 Beker Amstelveen JO13-2 - BTV JO13-5 12:30
za 21/10 Beker BTV JO13-6 - Hoofddorp JO13-3 10:00 2 Nico Bovenkerk
za 21/10 Competitie BTV JO13-6 - Bardienst 11:30 t/m 13.45 uur
za 21/10 Beker BTV JO13-7 - De Meer JO13-3 08:30 2 Eigen Scheidsrechter
za 21/10 Competitie Meteoor JO13-4 - BTV JO13-8 10:00
za 21/10 Beker SCW JO11-1 - BTV JO11-4 11:00
za 21/10 Beker Argon JO11-4 - BTV JO11-5 08:45
za 21/10 Beker Argon JO11-4 - BTV JO11-5 08:45
za 21/10 Competitie BTV JO11-7 - AGB JO11-4 09:45 3B Eigen Scheidsrechter
za 21/10 Competitie Pancratius JO10-3 - BTV JO10-4 09:00
za 21/10 Beker AFC JO9-4 - BTV JO9-4 12:30
za 21/10 Beker AFC JO8-2 - BTV JO8-1 12:30
Meisjes
za 21/10 Beker CDW MO19-1 - BTV MO19-2 10:00
za 21/10 Beker FC Aalsmeer MO17-1 - BTV MO17-4 12:00
za 21/10 Beker SCH'44 MO15-2 - BTV MO15-3 09:00
za 21/10 Competitie FC IJburg MO15-2 - BTV MO15-4 13:00
za 21/10 Oefen BTV Onder 14 - DEM JO13-2 09:30 1 Eigen Scheidsrechter
za 21/10 Beker BTV MO11-3 - 't Gooi MO11-1 09:00 3A Nico Bovenkerk
za 21/10 Beker AFC JO9-10M - BTV MO9-1 10:30

print overzicht


Gespeeld

Datum Type Wedstrijd Uitslag Verslag
Heren
wo 18/10 Competitie BTV Zaterdag 3 - DEVO'58 Zaterdag 2 1 0  
Jongens
wo 18/10 Beker BTV JO15-1 - Swift JO15-1 1 4  

print overzicht