Programma en uitslagen

Programma: 09-10-2017 / 15-10-2017

Op zoek naar het programma van deze week?

Gespeeld

Datum Type Wedstrijd Uitslag Verslag
Dames
za 14/10 Competitie Jong ADO Den Haag Vrouwen - BTV Vrouwen 1 0 2  
zo 15/10 Competitie BTV Vrouwen 2 - SV Venray Vrouwen 1 3 3  
zo 15/10 Competitie BTV Vrouwen 3 - Kolping Boys Vrouwen 1 1 1  
zo 15/10 Competitie BTV Vrouwen 3 - Bardienst - -  
di 10/10 Competitie RKEDO Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 1 1  
zo 15/10 Competitie BTV Vrouwen 4 - Assendelft Vrouwen 1 5 0  
za 14/10 Competitie Swift Vrouwen 1 - BTV Zat. VR.1 0 2  
za 14/10 Competitie BTV Veterinnen - Vrij - -  
Heren
za 14/10 Competitie BTV Zaterdag 1 - AMVJ Zaterdag 1 4 1  
za 14/10 Competitie BTV Zaterdag 2 - AMVJ Zaterdag 2 0 0  
za 14/10 Competitie Arsenal Zaterdag 5 - BTV Zaterdag 3 2 2  
za 14/10 Competitie BTV Zaterdag 4 - Swift Zaterdag 8 4 3  
za 14/10 Competitie BTV Zaterdag 35+1 - Vrij - -  
za 14/10 Competitie BTV Zaterdag 35+2 - Arsenal 35+2 1 1  
za 14/10 Competitie BTV Zaterdag 35+2 - Bardienst - -  
za 14/10 Competitie BTV Zaterdag 45+ - De Dijk 45+1 3 1  
zo 15/10 Competitie VVA/Spartaan Zondag 1 - BTV Zondag 1 - -  
zo 15/10 Competitie Arsenal Zondag 2 - BTV Zondag 2 - -  
zo 15/10 Competitie BTV Zondag 3 - De Meer Zondag 3 - -  
zo 15/10 Competitie Arsenal Zondag 4 - BTV Zondag 4 4 2  
zo 15/10 Competitie AFC Zondag 6 - BTV Zondag 5 - -  
zo 15/10 Competitie BTV Zondag 6 - TABA Zondag 5 5 3  
Jongens
za 14/10 Competitie BTV Zat. JO19-1 - DWS JO19-1 1 2  
zo 15/10 Competitie Purmerend JO19-1 - BTV JO19-1 3 2  
zo 15/10 Competitie SDZ JO19-1 - BTV JO19-2 4 0  
za 14/10 Competitie Argon JO17-1 - BTV Zat. JO17-1 4 0  
zo 15/10 Competitie Diemen JO17-1 - BTV JO17-1 3 5  
zo 15/10 Competitie De Dijk JO17-1 - BTV JO17-2 3 4  
zo 15/10 Competitie BTV JO17-3 - BTV JO17-4 11 5  
zo 15/10 Competitie BTV JO17-4 - BTV JO17-3 5 11  
za 14/10 Competitie Hollandia JO15-1 - BTV Zat. JO15-1 1 1  
zo 15/10 Competitie Abcoude JO15-1 - BTV JO15-1 3 4 Bekijk verslag
zo 15/10 Competitie BTV JO15-2 - Bardienst - -  
zo 15/10 Competitie BTV JO15-2 - KDO JO15-1 1 2  
zo 15/10 Competitie BTV JO15-5 - Vrij - -  
zo 15/10 Competitie BTV JO15-7 - Vrij - -  
zo 15/10 Competitie AFC JO15-4 - BTV JO15-8 11 7  
za 14/10 Competitie BTV JO13-1 - Roda'46 JO13-1 4 4  
za 14/10 Competitie BTV JO13-2 - Tos Actief JO13-1 0 7  
za 14/10 Competitie Amstelveen JO13-1 - BTV JO13-3 2 3  
za 14/10 Competitie BTV JO13-5 - Ouderkerk JO13-3 27 0 Bekijk verslag
za 14/10 Competitie BTV JO13-6 - Vrij - -  
za 14/10 Competitie BTV JO13-7 - FC Aalsmeer JO13-7M 5 1  
za 14/10 Competitie BTV JO13-8 - Vrij - -  
za 14/10 Competitie Koninklijke HFC JO11-1 - BTV JO11-1 2 5  
za 14/10 Competitie BTV JO11-2 - AS'80 JO11-2 3 1  
za 14/10 Competitie SDW JO11-1 - BTV JO11-3 - -  
za 14/10 Competitie BTV JO11-4 - Bardienst - -  
za 14/10 Competitie BTV JO11-4 - AFC JO11-5 6 4  
za 14/10 Competitie BTV JO11-5 - TABA JO11-3 3 9  
za 14/10 Competitie AMVJ JO11-4 - BTV JO11-7 13 3  
za 14/10 Competitie BTV JO10-1 - Victoria JO10-1 3 1  
za 14/10 Competitie BTV JO10-2 - Nieuw West United JO10-2 5 9  
za 14/10 Competitie Amstelveen JO10-3 - BTV JO10-3 2 13  
za 14/10 Competitie VVA/Spartaan JO10-1 - BTV JO10-4 2 5  
za 14/10 Competitie BTV JO9-1 - Vrij - -  
za 14/10 Competitie WVHEDW JO9-1 - BTV JO9-2 1 4  
za 14/10 Competitie BTV JO9-3 - AGB JO9-3 6 3  
za 14/10 Competitie RKAVIC JO9-5 - BTV JO9-4 - -  
za 14/10 Competitie BTV JO9-5 - ZSGOWMS JO9-3 9 5  
za 14/10 Competitie BTV JO8-1 - Roda'46 JO8-1 3 4  
za 14/10 Competitie AFC JO8-9 - BTV JO8-2 6 6  
za 14/10 Competitie NFC JO8-2 - BTV JO8-3 2 18  
Meisjes
zo 15/10 Competitie BTV Onder 17 - Bardienst - -  
zo 15/10 Competitie BTV Onder 17 - GeuzenM'meer JO15-1 5 0  
zo 15/10 Competitie BTV Onder 16 - DSS JO15-3 7 0  
zo 15/10 Competitie BTV Onder 15 - Bardienst - -  
zo 15/10 Competitie BTV Onder 15 - Ouderkerk JO15-4 14 0  
do 12/10 Competitie SDZ MO19-1 - BTV MO19-1 0 4  
za 14/10 Competitie BTV MO19-1 - Vrij - -  
za 14/10 Competitie BTV MO19-2 - Sporting Andijk MO19-1 4 1  
za 14/10 Competitie BTV MO19-3 - Vrij - -  
za 14/10 Competitie BTV MO19-4 - ADO'20 MO19-2 6 1  
za 14/10 Competitie BTV MO17-1 - Vrij - -  
za 14/10 Competitie BTV MO17-2 - Roda'23 MO17-1 0 4  
za 14/10 Competitie Legmeervogels MO17-1 - BTV MO17-3 9 2  
za 14/10 Competitie BTV MO17-4 - Kadoelen MO17-1 0 3  
za 14/10 Competitie Kolping Boys MO15-1 - BTV MO15-1 7 1  
za 14/10 Competitie BTV MO15-2 - Waterwijk MO15-1 0 1  
za 14/10 Competitie DIOS MO15-1 - BTV MO15-3 - -  
za 14/10 Competitie BTV MO15-4 - De Meer JO15-1 3 1  
za 14/10 Competitie BTV Onder 14 - DCG JO13-2 2 0  
za 14/10 Competitie BTV MO13-1 - Kolping Boys MO13-1 1 1  
za 14/10 Competitie BTV MO13-2 - RKDES MO13-1 1 3  
za 14/10 Competitie Argon MO13-1 - BTV MO13-3 12 1  
za 14/10 Competitie BTV MO11-1 - Swift MO11-1 3 0  
za 14/10 Competitie BTV MO11-2 - De Meern MO11-1 2 4  
za 14/10 Competitie Roda'23 MO11-1 - BTV MO11-3 0 0  
za 14/10 Competitie BTV MO11-4 - Bardienst - -  
za 14/10 Competitie BTV MO11-4 - WVHEDW MO11-1 3 2  
za 14/10 Competitie Tos Actief MO11-2 - BTV MO11-5 10 0  
za 14/10 Competitie AC Amsterdam JO9-1M - BTV MO9-1 - -  
za 14/10 Competitie BTV MO9-2 - Bardienst - -  
za 14/10 Competitie BTV MO9-2 - Diemen JO9-7M 6 4  

print overzicht