Programma en uitslagen

Programma: 08-05-2017 / 14-05-2017

Op zoek naar het programma van deze week?

Gespeeld

Datum Type Wedstrijd Uitslag Verslag
Dames
zo 14/05 Competitie Antibarbari Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 3 0 4  
zo 14/05 Competitie Wherevogels Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 0 7  
Heren
za 13/05 Competitie Overbos Zaterdag 1 - BTV Zaterdag 1 2 3  
za 13/05 Competitie BTV Zaterdag 5 - Argon Zaterdag 11 1 3  
za 13/05 Competitie BTV Zaterdag 45+ - Muiderberg 45+1 0 4  
zo 14/05 Competitie Meteoor Zondag 1 - BTV Zondag 1 - -  
zo 14/05 Competitie BTV Zondag 3 - FC Almere Zondag 2 0 0  
zo 14/05 Competitie WVHEDW Zondag 7 - BTV Zondag 5 - -  
Jongens
za 13/05 Competitie BTV Zat. JO19-1 - HBS JO19-1 3 2 Bekijk verslag
wo 10/05 Competitie BTV JO19-1 - Zeeburgia JO19-1 1 0  
zo 14/05 Competitie ZSGOWMS JO19-1 - BTV JO19-1 4 3  
zo 14/05 Competitie BTV JO17-4 - AFC JO17-5 5 1  
zo 14/05 Competitie Swift JO15-3 - BTV JO15-7 9 0  
zo 14/05 Competitie BTV JO15-8 - AS'80 JO15-1 0 14  
za 13/05 Competitie KDO JO13-1 - BTV JO13-2 2 1  
wo 10/05 Competitie Buitenboys JO13-2 - BTV JO13-3 0 4 Bekijk verslag
za 13/05 Competitie Waterwijk JO13-3 - BTV JO13-3 4 5 Bekijk verslag
za 13/05 Competitie RAP JO13-1 - BTV JO13-4 1 1  
za 13/05 Competitie Argon JO11-3 - BTV JO13-5 4 2  
za 13/05 Competitie Sporting Almere JO13-4 - BTV JO13-6 8 2  
wo 10/05 Competitie Sporting Martinus JO11-1 - BTV JO11-1 5 6  
wo 10/05 Beker Koedijk JO11-2 - BTV JO11-2 5 2  
za 13/05 Competitie Swift JO11-2 - BTV JO11-2 0 4  
za 13/05 Competitie CTO'70 JO11-3 - BTV JO11-5 3 8  
za 13/05 Competitie BTV JO11-7 - Amstelveen JO11-6 6 4  
za 13/05 Competitie Amstelveen JO11-8 - BTV JO11-8 - -  
za 13/05 Competitie BTV JO10-1 - Zeeburgia JO10-2 4 0  
za 13/05 Competitie Abcoude JO9-2 - BTV JO9-3 - -  
za 13/05 Competitie AMVJ JO9-1 - BTV JO9-4 7 3  
za 13/05 Competitie FC Amsterdam JO9-3 - BTV JO9-5 5 0  
za 13/05 Competitie FC Aalsmeer JO9-6 - BTV JO9-7 0 5  
wo 10/05 Competitie BTV JO9-8 - NFC JO9-4 1 3  
za 13/05 Competitie BTV JO9-8 - NFC JO9-4 6 1  
wo 10/05 Beker Roda'46 JO8-1 - BTV JO8-1 2 1  
za 13/05 Competitie Sporting Martinus JO8-1 - BTV JO8-1 - -  
za 13/05 Competitie Roda'23 JO8-3 - BTV JO8-2 2 7  
Meisjes
zo 14/05 Competitie BTV Onder 15 - FC IJburg JO15-3 2 2  
za 13/05 Competitie Medemblik MO19-1 - BTV MO19-1 6 3  
za 13/05 Competitie BTV MO19-2 - Waterwijk MO19-1 6 1  
za 13/05 Competitie BTV MO17-1 - Bardienst - -  
za 13/05 Competitie BTV MO17-1 - WSV'30 MO17-1 3 1  
za 13/05 Competitie BTV MO17-4 - Graveland MO17-2 3 0  
za 13/05 Competitie Amstelveen MO15-1 - BTV MO15-1 1 5  
za 13/05 Competitie Legmeervogels MO15-1 - BTV MO15-2 3 3  
za 13/05 Competitie BTV MO15-3 - Tos Actief MO15-2 6 0  
za 13/05 Competitie BTV MO15-4 - RKDES MO15-1 0 6  
za 13/05 Competitie BTV MO15-5 - FC Almere MO15-2 1 1  
za 13/05 Competitie BTV Onder 14 - DRC JO13-1 1 3  
wo 10/05 Beker BTV MO13-1 - WSV'30 MO13-1 0 0  
za 13/05 Competitie BTV MO13-1 - Sporting Almere MO13-1 5 0  
za 13/05 Competitie Legmeervogels MO13-1 - BTV MO13-2 3 0  
ma 08/05 Competitie Jong Holland MO11-1 - BTV MO11-1 1 1  
za 13/05 Competitie BTV MO11-1 - Jong Holland MO11-1 5 1  
wo 10/05 Competitie BTV MO11-3 - Overbos MO11-1 0 3  
za 13/05 Competitie BTV MO11-3 - FC Aalsmeer MO11-1 2 0  
za 13/05 Competitie GeuzenMiddenmeer MO11-2 - BTV MO11-4 1 10  
za 13/05 Competitie BTV MO11-6 - KDO MO11-1 8 4  
za 13/05 Competitie BTV MO9-1 - SVIJ JO9-3M 0 5  

print overzicht