Programma en uitslagen

Programma: 03-04-2017 / 09-04-2017

Op zoek naar het programma van deze week?

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 08/04 Competitie BTV Vrouwen 1 - Wartburgia Vrouwen 1 16:30 1
zo 09/04 Competitie Sc 't Zand Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 2 14:30
zo 09/04 Competitie BTV Vrouwen 3 - SJC Vrouwen 1 12:15 2 Wim van der Duin
zo 09/04 Competitie BTV Vrouwen 4 - RCZ Vrouwen 1 10:00 2 Nico Bovenkerk
wo 05/04 Competitie Zuidvogels Vrouwen 1 - BTV Zat. VR.1 20:00
za 08/04 Competitie BTV Zat. VR.1 - WVHEDW Vrouwen 1 14:00 2 Dirk Woortman
za 08/04 Competitie BTV Veterinnen - Bardienst 14:00 t/m 16.30 uur
za 08/04 Competitie BTV Veterinnen - FC IJburg Vrouwen 35+ 17:00 3A Eigen Scheids.
Heren
za 08/04 Competitie BTV Zaterdag 1 - WVHEDW Zaterdag 1 14:00 1
za 08/04 Competitie BTV Zaterdag 2 - JOS/W'graafsmeer Zaterdag 2 12:00 2
za 08/04 Competitie BTV Zaterdag 3 - Amstelveen Zaterdag 5 12:45 3 Ron Stumpel
za 08/04 Competitie BTV Zaterdag 4 - JOS/W'graafsmeer Zaterdag 7 16:00 2 Eigen Scheids.
za 08/04 Competitie Wartburgia Zaterdag 7 - BTV Zaterdag 5 14:45
za 08/04 Competitie BTV Zaterdag 35+ - ZSGOWMS 35+1 14:45 3 Eigen Scheids.
za 08/04 Competitie HSV'69 45+1 - BTV Zaterdag 45+ 14:00
zo 09/04 Competitie BTV Zondag 1 - RCZ Zondag 1 14:30 1
zo 09/04 Competitie BTV Zondag 3 - Swift Zondag 3 13:00 3
zo 09/04 Competitie BTV Zondag 4 - Bardienst 12:00 t/m 14.30 uur
zo 09/04 Competitie BTV Zondag 4 - De Meer Zondag 2 15:00 3
zo 09/04 Competitie BTV Zondag 5 - Meteoor Zondag 3 11:00 2 Jacques Rijsterborgh
zo 09/04 Competitie Ouderkerk Zondag 4 - BTV Zondag 6 14:00
zo 09/04 Competitie Nautilus Zondag 3 - BTV Zondag 7 14:00
Jongens
za 08/04 Competitie BTV Zat. JO19-1 - De Zouaven JO19-1 11:30 1
zo 09/04 Competitie BTV JO19-1 - Abcoude JO19-1 10:00 1
za 08/04 Competitie Go Ahead Eagles JO17-1 - BTV Zat. JO17-1 11:00
zo 09/04 Competitie BTV JO17-1 - Abcoude JO17-1 14:30 2
zo 09/04 Competitie Legmeervogels JO17-2 - BTV JO17-3 10:00
zo 09/04 Competitie BTV JO17-4 - Waterwijk JO17-7 09:00 3
za 08/04 Competitie Zeeburgia JO15-1 - BTV Zat. JO15-1 12:45
di 04/04 Oefen FC Utrecht JO14-1 - BTV JO15-1 18:30
zo 09/04 Competitie BTV JO15-1 - Bardienst 09:00 t/m 12.00 uur
zo 09/04 Competitie BTV JO15-1 - Abcoude JO15-1 12:15 1
zo 09/04 Competitie Pancratius JO15-5 - BTV JO15-7 09:00
zo 09/04 Competitie AS'80 JO15-1 - BTV JO15-8 10:00
za 08/04 Competitie BTV JO13-1 - SML JO13-1 09:45 1
za 08/04 Competitie BTV JO13-2 - Amstelveen JO13-1 08:30 2 Arno Aussems
za 08/04 Competitie BTV JO13-3 - Waterwijk JO13-3 09:45 3 Dirk Woortman
za 08/04 Competitie Pancratius JO13-2 - BTV JO13-4 13:15
za 08/04 Competitie SCW JO13-2 - BTV JO13-5 10:15
za 08/04 Competitie Waterwijk JO13-5 - BTV JO13-6 13:30
wo 05/04 Competitie BTV JO13-7 - FC Aalsmeer JO13-6 18:45 1 Dirk Woortman
za 08/04 Competitie KDO JO13-3 - BTV JO13-7 10:15
za 08/04 Competitie BTV JO11-1 - Foresters JO11-1 08:30 3 Eigen Scheids.
za 08/04 Competitie Nieuw West United JO11-3 - BTV JO11-4 10:30
za 08/04 Competitie BTV JO11-5 - Diemen JO11-4 13:15 4A Eigen Scheids.
za 08/04 Competitie UNO JO11-6 - BTV JO11-6 08:30
za 08/04 Competitie Abcoude JO11-8 - BTV JO11-8 11:00
za 08/04 Competitie BTV JO10-1 - BFC JO10-1 08:30 1A Eigen Scheids.
za 08/04 Competitie BTV JO10-2 - Sporting Martinus JO10-1 15:15 4A Eigen Scheids.
za 08/04 Competitie Victoria JO9-1 - BTV JO9-1 10:10
za 08/04 Competitie Waterwijk JO9-2 - BTV JO9-2 10:00
za 08/04 Competitie BTV JO9-3 - Bardienst 07:30 t/m 11.00 uur
za 08/04 Competitie BTV JO9-3 - Abcoude JO9-2 11:15 4A Eigen Scheids.
za 08/04 Competitie Swift JO9-5 - BTV JO9-4 10:15
za 08/04 Competitie AFC JO9-6 - BTV JO9-5 10:30
za 08/04 Competitie BTV JO9-7 - FC Aalsmeer JO9-6 10:15 4A Eigen Scheids.
za 08/04 Competitie Badhoevedorp JO9-3 - BTV JO9-8 09:00
wo 05/04 Beker KFC JO8-1 - BTV JO8-1 18:00
za 08/04 Competitie BTV JO8-2 - FC Aalsmeer JO8-2 08:30 1B Eigen Scheids.
Meisjes
za 08/04 Competitie De Meern MO19-1 - BTV MO19-1 16:15
za 08/04 Competitie BTV MO17-2 - CSW MO17-2 11:00 3 Nico Bovenkerk
za 08/04 Competitie Zwaluwen Utrecht MO17-1 - BTV MO17-3 14:15
za 08/04 Competitie BTV MO15-1 - Amstelveen MO15-1 10:00 2 Eigen Scheids.
za 08/04 Competitie Amstelveen MO15-2 - BTV MO15-4 14:00
za 08/04 Competitie Zuidvogels MO15-2 - BTV MO15-5 12:45
di 04/04 Oefen BTV Onder 14 - Washington Timbers (USA) Onder 14 18:00 1 Ricardo Koopman
za 08/04 Competitie Sporting Almere MO13-1 - BTV MO13-1 13:00
za 08/04 Competitie RKDES MO13-1 - BTV MO13-2 11:00
za 08/04 Competitie Tos Actief MO13-1 - BTV MO13-3 10:30
za 08/04 Competitie Volendam MO11-1 - BTV MO11-1 10:30
za 08/04 Competitie BTV MO11-3 - Diemen MO11-2 12:15 4A Eigen Scheids.
za 08/04 Competitie BTV MO11-4 - Bardienst 11:00 t/m 14.00 uur
za 08/04 Competitie BTV MO11-4 - GeuzenMiddenmeer MO11-2 14:15 4A Eigen Scheids.
za 08/04 Competitie Waterwijk MO11-1 - BTV MO11-6 10:00
za 08/04 Competitie Overbos JO9-7M - BTV MO9-1 13:00

print overzicht



Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde