Programma en uitslagen

Programma: 20-03-2017 / 26-03-2017

Op zoek naar het programma van deze week?

Gespeeld

Datum Type Wedstrijd Uitslag Verslag
Dames
za 25/03 Competitie BTV Vrouwen 1 - Eldenia Vrouwen 1 1 1  
zo 26/03 Competitie Nuenen Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 2 4 1  
zo 26/03 Competitie BTV Vrouwen 3 - Vrij - -  
zo 26/03 Competitie SDZ Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 7 2  
za 25/03 Competitie BTV Zat. VR.1 - De Meer Vrouwen 2 0 3  
za 25/03 Competitie BTV Veterinnen - Vrij - -  
Heren
za 25/03 Competitie BTV Zaterdag 1 - ZOB Zaterdag 1 2 3  
za 25/03 Competitie BTV Zaterdag 2 - VVC Zaterdag 2 3 1  
za 25/03 Competitie BTV Zaterdag 3 - Hellas Sport Zaterdag 4 5 2  
za 25/03 Competitie BTV Zaterdag 4 - Bardienst - -  
za 25/03 Competitie BTV Zaterdag 4 - Arsenal Zaterdag 5 1 1  
za 25/03 Competitie BTV Zaterdag 5 - Vrij - -  
za 25/03 Competitie Real Sranang 35+1 - BTV Zaterdag 35+ 4 1  
za 25/03 Competitie AS'80 45+1 - BTV Zaterdag 45+ - -  
zo 26/03 Competitie Nieuw West United Zondag 1 - BTV Zondag 1 3 2  
zo 26/03 Competitie Hercules Zaandam Zondag 2 - BTV Zondag 2 8 2  
zo 26/03 Competitie Roda'23 Zondag 4 - BTV Zondag 3 2 4  
zo 26/03 Competitie BTV Zondag 4 - Vrij - -  
zo 26/03 Competitie JOS/W'graafsmeer Zondag 5 - BTV Zondag 5 4 1  
zo 26/03 Competitie BTV Zondag 6 - FC Aalsmeer Zondag 4 1 4  
zo 26/03 Competitie BTV Zondag 7 - FC Aalsmeer Zondag 5 8 1  
zo 26/03 Competitie BTV Zondag 8 - Portugal A'dam Zondag 2 2 3  
Jongens
ma 20/03 Oefen BTV Zat. JO19-1 - USA Onder 21 2 2  
za 25/03 Competitie BTV Zat. JO19-1 - Hoofddorp JO19-1 6 1 Bekijk verslag
zo 26/03 Competitie Diemen JO19-1 - BTV JO19-1 1 5  
za 25/03 Competitie Waterwijk JO17-1 - BTV Zat. JO17-1 1 2  
zo 26/03 Competitie DSS JO17-1 - BTV JO17-1 1 10  
zo 26/03 Competitie BTV JO17-2 - Ouderkerk JO17-3 0 1  
zo 26/03 Competitie BTV JO17-3 - Bardienst - -  
zo 26/03 Competitie BTV JO17-3 - Legmeervogels JO17-2 3 2  
zo 26/03 Competitie BTV JO17-4 - Vrij - -  
za 25/03 Competitie BTV Zat. JO15-1 - Vrij - -  
zo 26/03 Competitie DSS JO15-1 - BTV JO15-1 0 3  
zo 26/03 Competitie EDO JO15-1 - BTV JO15-2 6 1  
zo 26/03 Competitie BTV JO15-5 - Roda'23 JO15-3 2 1  
zo 26/03 Competitie FC Weesp JO15-5 - BTV JO15-8 4 2  
za 25/03 Competitie BTV JO13-1 - Hollandia JO13-1 1 1  
za 25/03 Competitie BTV JO13-2 - Legmeervogels JO13-1 1 3  
za 25/03 Competitie BTV JO13-3 - AFC JO13-4 6 2 Bekijk verslag
za 25/03 Competitie Kon. HFC JO13-3 - BTV JO13-4 0 1  
za 25/03 Competitie BTV JO13-5 - Vrij - -  
za 25/03 Competitie Sporting Martinus JO13-5 - BTV JO13-6 8 1  
za 25/03 Competitie BTV JO13-7 - Vrij - -  
wo 22/03 Competitie BTV JO11-1 - Zeeburgia JO11-1 1 3  
za 25/03 Beker UNO JO11-1 - BTV JO11-1 0 3  
za 25/03 Competitie Kon. HFC JO11-6 - BTV JO11-2 1 10  
za 25/03 Competitie Ouderkerk JO11-2 - BTV JO11-3 4 3  
za 25/03 Competitie BTV JO11-4 - Nieuw West United JO11-3 4 3  
za 25/03 Competitie BTV JO11-5 - Vrij - -  
za 25/03 Competitie BTV JO11-6 - UNO JO11-6 10 1  
za 25/03 Competitie Amstelveen JO11-6 - BTV JO11-7 2 3  
za 25/03 Competitie BTV JO11-8 - Vrij - -  
za 25/03 Competitie BTV JO10-1 - Vrij - -  
zo 26/03 Toernooi AJAX Toernooi - BTV JO10-1 - -  
za 25/03 Competitie BTV JO10-2 - Vrij - -  
za 25/03 Competitie BTV JO9-1 - Waterwijk JO9-1 1 4  
za 25/03 Competitie BTV JO9-3 - Vrij - -  
za 25/03 Competitie Pancratius JO9-5 - BTV JO9-4 1 5  
za 25/03 Competitie RKAVIC JO9-6 - BTV JO9-5 1 2  
za 25/03 Competitie Diemen JO9-3 - BTV JO9-6 4 4  
za 25/03 Competitie BTV JO9-7 - DCG JO9-6 5 5  
za 25/03 Competitie BTV JO9-8 - Bardienst - -  
za 25/03 Competitie BTV JO9-8 - Amstelveen JO9-6 12 2  
za 25/03 Competitie PCVC JO8-1 - BTV JO8-1 3 7  
Meisjes
zo 26/03 Competitie BTV Onder 17 - Sporting Almere JO15-3 3 1  
zo 26/03 Competitie BTV Onder 16 - AFC JO15-4 1 2  
zo 26/03 Competitie FC IJburg JO15-3 - BTV Onder 15 7 5  
za 25/03 Beker Pancratius MO19-1 - BTV MO19-1 2 8  
za 25/03 Competitie BTV MO17-1 - 't Gooi MO17-1 1 4  
za 25/03 Competitie BTV MO17-2 - Vrij - -  
za 25/03 Beker BTV MO17-3 - SCW MO17-1 2 5  
za 25/03 Competitie Graveland MO17-2 - BTV MO17-4 1 0  
za 25/03 Competitie BTV MO15-1 - De Meern MO15-1 2 1  
za 25/03 Competitie Overbos MO15-1 - BTV MO15-2 4 0  
za 25/03 Competitie BTV MO15-3 - Vrij - -  
za 25/03 Competitie Ouderkerk MO15-1 - BTV MO15-4 3 1  
za 25/03 Competitie BTV MO15-5 - Zuidvogels MO15-2 0 2  
za 25/03 Competitie DRC JO13-1 - BTV Onder 14 5 2  
za 25/03 Beker Hercules Zaandam MO13-1 - BTV MO13-1 2 2  
wo 22/03 Competitie BTV MO13-2 - Roda'23 MO13-1 0 0  
za 25/03 Competitie SCW MO13-1 - BTV MO13-2 3 0  
za 25/03 Competitie BTV MO13-3 - Tos Actief MO13-1 2 7  
za 25/03 Competitie Assendelft MO11-1 - BTV MO11-1 1 4  
za 25/03 Competitie BTV MO11-2 - AFC MO11-1 4 8  
za 25/03 Competitie BTV MO11-3 - Nieuw Sloten MO11-1 1 4  
za 25/03 Competitie BTV MO11-4 - Buitenboys MO11-1 0 20  
za 25/03 Competitie FC IJburg MO11-3 - BTV MO11-5 0 2  
za 25/03 Competitie KDO MO11-1 - BTV MO11-6 2 2  
za 25/03 Competitie BTV MO9-1 - Overbos JO9-7M 3 7  

print overzicht