Programma en uitslagen

Week 46: 12-11-2018 / 18-11-2018

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 17/11 Competitie SteDoCo Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 1 14:30 S. van Gool
zo 18/11 Competitie BTV Vrouwen 2 - ST Someren/NWC Vrouwen 1 14:30 1 E. Bos
zo 18/11 Competitie BTV Vrouwen 3 - Bardienst 08:30 t/m 11.30 uur
zo 18/11 Competitie Alliance'22 Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 14:30 E. Beeldsnijder
za 17/11 Competitie Ouderkerk Vrouwen 1 - BTV Zat. VR.1 14:30
za 17/11 Competitie BTV Veterinnen - Fortius VR. 35+1 13:00 3A eigen scheidsrechter
Heren
za 17/11 Competitie ZOB Zaterdag 1 - BTV Zaterdag 1 14:30 J. van Genderen
za 17/11 Competitie FC Aalsmeer Zaterdag 2 - BTV Zaterdag 2 11:45 Z. el Omri
za 17/11 Competitie RAP Zaterdag 5 - BTV Zaterdag 3 14:30
za 17/11 Competitie Badhoevedorp 35+1 - BTV Zaterdag 35+1 14:30
za 17/11 Competitie TOB 35+3 - BTV Zaterdag 35+2 14:00
za 17/11 Competitie BTV Zaterdag 45+1 - TABA 45+2 13:45 2 eigen scheidsrechter
zo 18/11 Competitie Fortius Zondag 1 - BTV Zondag 1 14:00 J. Waale
zo 18/11 Competitie Arsenal Zondag 2 - BTV Zondag 2 16:30
zo 18/11 Competitie BTV Zondag 3 - Vrij 00:00
zo 18/11 Competitie PVC Zondag 2 - BTV Zondag 4 11:00 A. Cinar
zo 18/11 Competitie BTV Zondag 5 - FIT Zondag 4 12:15 3 Jacques Rijsterborgh
zo 18/11 Competitie BTV Zondag 5 - Bardienst 14:15 t/m 17.00 uur
zo 18/11 Competitie Amsterdamse Bos Zondag 3 - BTV Zondag 6 14:00
zo 18/11 Competitie BVV'31 Zondag 4 - BTV Zondag 7 12:00
zo 18/11 Competitie Arsenal Zondag 6 - BTV Zondag 8 12:30
Jongens
za 17/11 Competitie BTV Zat. JO19-1 - Purmersteijn JO19-1 12:00 1 M. Ouendag
za 17/11 Competitie BTV Zat. JO19-1 - Bardienst 14:15 t/m 17.30 uur
zo 18/11 Competitie BTV JO19-1 - Limmen JO19-1 09:30 1 K. Smit
zo 18/11 Competitie BTV JO19-2 - Bardienst 11:30 t/m 14.15 uur
zo 18/11 Competitie BTV JO19-2 - AS'80 JO19-1 14:30 3 Wim van der Duin
za 17/11 Competitie Quick JO17-1 - BTV Zat. JO17-1 14:30 F. van Leeuwen
zo 18/11 Competitie BTV JO17-1 - Always Forward JO17-1 14:30 2 H. Ramjiawansingh
zo 18/11 Competitie Purmersteijn JO17-3 - BTV JO17-2 09:30
zo 18/11 Competitie BTV JO17-3 - Vrij 01:00
zo 18/11 Competitie BTV JO17-4 - Hoofddorp JO17-4 10:15 3 Chris Tamaras
wo 14/11 Oefen BTV Zat. JO15-1 - Roda'23 JO15-1 19:00 1 Ricardo Metz
za 17/11 Competitie WSV JO15-1 - BTV Zat. JO15-1 13:00 J. Voppen
zo 18/11 Competitie BTV JO15-1 - Koninklijke HFC JO15-2 08:45 2 Ricardo Metz
zo 18/11 Competitie BTV JO15-2 - Vrij 00:00
zo 18/11 Competitie GeuzenM'meer JO15-2 - BTV JO15-5 10:00
zo 18/11 Competitie Legmeervogels JO15-1 - BTV JO15-7 10:00
za 17/11 Competitie BTV JO14-1 - DSO JO14-1 10:00 1 Sander Carmiggelt
za 17/11 Competitie ARC JO13-1 - BTV JO13-1 08:30 T. Klomp
za 17/11 Competitie Fortius JO13-2 - BTV JO13-2 10:30
za 17/11 Competitie Tos Actief JO13-2 - BTV JO13-3 10:30
za 17/11 Competitie Reiger Boys JO12 - BTV JO12 08:45
za 17/11 Competitie SCH'44 JO12-1 - BTV JO12-1 11:30
za 17/11 Competitie BTV JO12-2 - Zandvoort JO12-3 08:30 3A eigen scheidsrechter
za 17/11 Competitie DRC JO12-2 - BTV JO12-3 11:30
za 17/11 Competitie BTV JO12-4 - Roda'23 JO12-4 10:00 3B Mercan Sokmen
za 17/11 Competitie Zwaluwen Utrecht JO11-1 - BTV JO11-1 13:00
za 17/11 Competitie Ouderkerk JO11-1 - BTV JO11-2 10:30
za 17/11 Competitie BTV JO11-3 - AFC JO11-4 08:30 3B eigen scheidsrechter
za 17/11 Competitie DCG JO11-3 - BTV JO11-4 09:30
za 17/11 Competitie BTV JO11-5 - AFC JO11-8 11:30 3B eigen scheidsrechter
wo 14/11 Competitie AS'80 JO11-11 - BTV JO11-6 16:00
za 17/11 Competitie DRC JO11-4 - BTV JO11-6 10:05
za 17/11 Competitie Sporting Martinus JO10-1 - BTV JO10-1 11:30
za 17/11 Competitie BTV JO10-2 - Zeeburgia JO10-2 13:15 4A eigen spelleider
za 17/11 Competitie AC Amsterdam JO10-1 - BTV JO10-3 10:00
za 17/11 Competitie BTV JO10-4 - AFC JO10-4 11:15 4A eigen scheidsrechter
za 17/11 Competitie Legmeervogels JO10-6 - BTV JO10-5 09:00
za 17/11 Competitie PVCV JO9-1 - BTV JO9-1 09:40
za 17/11 Competitie BTV JO9-2 - SDW JO9-1 10:15 4A eigen spelleider
za 17/11 Competitie SDW JO9-2 - BTV JO9-3 08:45
za 17/11 Competitie BTV JO9-4 - De Dijk JO9-6 15:30 4A eigen spelleider
za 17/11 Competitie DEM JO8-1 - BTV JO8-1 10:15
za 17/11 Competitie BTV JO8-2 - RAP JO8-1 12:15 4A eigen spelleider
za 17/11 Competitie BTV JO8-3 - RKAVIC JO8-1 10:15 4B eigen spelleider
za 17/11 Competitie BTV JO8-4 - Vrij 00:00
za 17/11 Competitie BTV JO8-4 - Bardienst 11:00 t/m 14.15 uur
Meisjes
zo 18/11 Competitie BTV Onder 17 - Overbos JO15-1 12:30 2 Ricardo Metz
zo 18/11 Competitie BTV Onder 16 - Overbos JO15-2 10:30 2 John Tijm
zo 18/11 Competitie BTV Onder 15 - Vrij 00:00
za 17/11 Competitie BTV MO19-1 - Houten MO19-2 16:15 1 Youssef Halili
za 17/11 Competitie Reiger Boys MO19-1 - BTV MO19-2 12:30
za 17/11 Competitie BTV MO19-3 - Nieuw Sloten MO19-1 16:00 2 Ricardo Metz
za 17/11 Competitie BTV MO19-4 - HBOK MO19-1 16:15 3 eigen scheidsrechter
za 17/11 Competitie CSW MO17-1 - BTV MO17-1 11:30
za 17/11 Competitie BTV MO17-2 - Alliance'22 MO17-2 11:45 2 Ricardo Metz
za 17/11 Competitie GeuzenM'meer MO17-2 - BTV MO17-3 11:35
za 17/11 Competitie BTV MO17-4 - Vrij 00:00
za 17/11 Competitie Sporting Almere MO17-1 - BTV MO17-5 14:30
za 17/11 Competitie Zeeburgia MO15-1 - BTV MO15-1 14:15
za 17/11 Competitie Koninklijke HFC MO15-1 - BTV MO15-2 12:45
za 17/11 Competitie BTV MO15-3 - IJburg MO15-3 10:00 2 Basten Leeftink
za 17/11 Competitie Always Forward MO13-1 - BTV MO13-1 10:45
za 17/11 Competitie BTV MO13-2 - Buitenboys MO13-1 08:30 2 Elijah Martherus
za 17/11 Competitie BTV MO13-3 - Roda'23 MO13-2 14:45 1 Olivier Blaas
za 17/11 Competitie Amstelveen MO13-1 - BTV MO13-4 12:15
za 17/11 Competitie BTV MO11-1 - IJburg MO11-1 08:30 1A Mercan Sokmen
wo 14/11 Competitie BTV MO11-2 - Overbos MO11-2 17:30 1A eigen scheidsrechter
za 17/11 Competitie BTV MO11-2 - Buitenboys MO11-1 10:00 3A Lev Gerretsen
za 17/11 Competitie SDOB MO11-2 - BTV MO11-3 10:15
za 17/11 Competitie BTV MO9-1 - Bardienst 07:30 t/m 11.00 uur
za 17/11 Competitie BTV MO9-1 - Swift JO9-8M 11:15 4B eigen spelleider

print overzicht



Geen wedstrijden met uitslagen gevonden in speelronde