Programma en uitslagen

Programma: 20-11-2017 / 26-11-2017

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 25/11 Competitie BTV Vrouwen 1 - Barendrecht Vrouwen 1 14:30 1 Y. el Ouartasy
zo 26/11 Competitie Nuenen Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 2 14:30
zo 26/11 Competitie Alcmaria Victrix Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 3 14:00
zo 26/11 Competitie De Blokkers Vrouwen 2 - BTV Vrouwen 4 11:00
za 25/11 Competitie BTV Zat. VR.1 - Tos Actief Vrouwen 1 15:30 2 Nico Bovenkerk
za 25/11 Competitie BTV Veterinnen - Vrij 00:00
Heren
za 25/11 Competitie Jong Holland Zaterdag 1 - BTV Zaterdag 1 15:00
za 25/11 Competitie BTV Zaterdag 2 - Vrij 00:00
za 25/11 Competitie SCW Zaterdag 4 - BTV Zaterdag 3 14:30
za 25/11 Competitie BTV Zaterdag 4 - FC Amsterdam Zaterdag 2 13:15 3 Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie BTV Zaterdag 35+1 - Bardienst 12:00 t/m 14.30 uur
za 25/11 Competitie BTV Zaterdag 35+1 - Arsenal 35+1 15:15 3 Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie PSZ 35+1 - BTV Zaterdag 35+2 11:30
za 25/11 Competitie Overamstel 45+1 - BTV Zaterdag 45+ 12:30
zo 26/11 Competitie BTV Zondag 1 - De Meer Zondag 1 14:00 1 M. Dupois
zo 26/11 Competitie BTV Zondag 2 - Bardienst 11:30 t/m 14.00 uur
zo 26/11 Competitie BTV Zondag 2 - De Meer Zondag 2 14:45 2 T. Geurts
zo 26/11 Competitie OSV Zondag 2 - BTV Zondag 3 12:00
zo 26/11 Competitie BTV Zondag 4 - Vrij 00:00
zo 26/11 Competitie BTV Zondag 5 - Nautilus Zondag 2 13:45 3 Wim van der Duin
zo 26/11 Competitie WVHEDW Zondag 6 - BTV Zondag 6 11:45
Jongens
za 25/11 Competitie Ter Leede JO19-1 - BTV Zat. JO19-1 12:30
zo 26/11 Competitie BTV JO19-1 - ZAP JO19-1 11:30 1 D. Fijma
zo 26/11 Competitie BTV JO19-2 - Hoofddorp JO19-2 10:00 3 Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie BTV Zat. JO17-1 - AFC'34 JO17-1 10:00 1 A. Wietzma
zo 26/11 Competitie BTV JO17-1 - AFC'34 JO17-1 12:30 2 D. Nibbering
zo 26/11 Competitie BTV JO17-2 - AFC JO17-1 10:30 2 Wim van der Duin
zo 26/11 Competitie Koninklijke HFC JO17-8 - BTV JO17-3 15:00
zo 26/11 Competitie DSS JO17-6 - BTV JO17-4 11:00
za 25/11 Competitie Cambuur L. JO15-1 - BTV Zat. JO15-1 12:45
zo 26/11 Competitie BTV JO15-1 - DSS JO15-1 09:30 1 P. Nelis
zo 26/11 Competitie Roda'23 JO15-1 - BTV JO15-2 10:00
zo 26/11 Competitie BTV JO15-5 - Bardienst 07:45 t/m 11.30 uur
zo 26/11 Competitie BTV JO15-5 - Legmeervogels JO15-1 12:00 3 Eigen Scheidsrechter
zo 26/11 Competitie BTV JO15-7 - Overbos JO15-1 08:30 2 Nico Bovenkerk
zo 26/11 Competitie BTV JO15-8 - De Meer JO15-3 08:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie Quick Boys JO13-1 - BTV JO13-1 10:30
za 25/11 Competitie FC Amsterdam JO13-2 - BTV JO13-2 08:30
za 25/11 Competitie BTV Onder 14 - BTV JO13-3 12:15
za 25/11 Competitie BTV JO13-5 - Hoofddorp JO13-3 08:30 2 Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie BTV JO13-6 - Nieuw West United JO13-2 17:15 2 Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie BTV JO13-7 - Bardienst 14:30 t/m 17.00 uur
za 25/11 Competitie BTV JO13-7 - Ouderkerk JO13-4 17:15 3 Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie Pancratius JO13-3 - BTV JO13-8 13:15
za 25/11 Competitie BTV JO11-1 - Purmersteijn JO11-1 08:30 3 Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie Tos Actief JO11-1 - BTV JO11-2 09:00
za 25/11 Competitie NSV'46 JO11-1 - BTV JO11-3 12:15
za 25/11 Competitie BTV JO11-4 - WVHEDW JO11-5 08:30 1B Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie BTV JO11-5 - Vrij 00:00
za 25/11 Competitie BTV JO11-6 - Pancratius JO11-6 13:15 4A Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie Fortius JO10-1 - BTV JO10-1 09:55
za 25/11 Competitie BTV JO10-2 - Vrij 00:00
za 25/11 Competitie BTV JO10-3 - Vrij 00:00
za 25/11 Competitie Amstelveen JO10-2 - BTV JO10-4 10:15
za 25/11 Competitie DRC JO10-4 - BTV JO10-5 10:00
za 25/11 Competitie DRC JO10-4 - BTV JO10-5 10:00
za 25/11 Competitie BTV JO9-1 - BFC JO9-1 10:15 4A Eigen Spelleider
za 25/11 Competitie AJAX JO9-2 - BTV JO9-2 09:30
za 25/11 Competitie BTV JO9-3 - Vrij 00:00
za 25/11 Competitie BTV JO9-4 - Sporting Martinus JO9-8 11:15 4B Eigen Spelleider
za 25/11 Competitie BTV JO9-5 - Hoofddorp JO9-10 10:15 4B Eigen Spelleider
za 25/11 Competitie BTV JO8-1 - PCVC JO8-1 11:15 4A Eigen Spelleider
za 25/11 Competitie BTV JO8-2 - Abcoude JO8-4 12:15 4B Eigen Spelleider
za 25/11 Competitie Sporting Martinus JO8-10 - BTV JO8-3 10:45
Meisjes
zo 26/11 Competitie Diemen JO15-3 - BTV Onder 17 10:00
zo 26/11 Competitie Badhoevedorp JO15-1 - BTV Onder 16 12:00
zo 26/11 Competitie DCG JO15-2 - BTV Onder 15 13:00
za 25/11 Competitie BTV MO19-1 - Vrij 00:00
za 25/11 Competitie WSV'30 MO19-1 - BTV MO19-2 11:15
za 25/11 Competitie BTV MO19-3 - Houten MO19-1 13:30 2 Dirk Woortman
za 25/11 Competitie BTV MO19-4 - DEM MO19-1 16:45 1 Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie BTV MO17-1 - Alliance'22 MO17-1 11:45 2 Youssef Hilali
za 25/11 Competitie Amstelveen MO17-1 - BTV MO17-2 14:00
za 25/11 Competitie Tos Actief MO17-1 - BTV MO17-3 12:15
za 25/11 Competitie BTV MO17-4 - DRC MO17-1 10:00 3 Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie BTV MO15-1 - Purmerend MO15-1 10:00 2 Nico Bovenkerk
za 25/11 Competitie BTV MO15-2 - Zuidvogels MO15-1 11:45 3 Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie CSW MO15-3 - BTV MO15-3 12:00
za 25/11 Competitie Kadoelen MO15-2 - BTV MO15-4 08:45
za 25/11 Competitie BTV Onder 14 - Bardienst 07:30 t/m 12.00 uur
za 25/11 Competitie BTV Onder 14 - BTV JO13-3 12:15 1 Arno Aussems
za 25/11 Competitie BTV MO13-1 - Vrij 00:00
za 25/11 Competitie GeuzenM'meer MO13-1 - BTV MO13-2 11:45
za 25/11 Competitie BTV MO13-3 - Vrij 00:00
za 25/11 Competitie BTV MO11-1 - DESTO MO11-2 08:30 1A Eigen Scheidsrechter
za 25/11 Competitie BTV MO11-2 - Vrij 00:00
za 25/11 Competitie BTV MO11-3 - Vrij 00:00
za 25/11 Competitie GeuzenM'meer MO11-1 - BTV MO11-4 10:10
za 25/11 Competitie Nieuw Sloten MO11-1 - BTV MO11-5 10:00
za 25/11 Competitie BTV MO9-1 - Tos Actief JO9-5M 12:15 4A Eigen Spelleider
za 25/11 Competitie Kadoelen JO9-5M - BTV MO9-2 08:45

print overzicht


Gespeeld

Datum Type Wedstrijd Uitslag Verslag
Meisjes
wo 22/11 Competitie BTV MO13-3 - Legmeervogels MO13-1 0 4  

print overzicht