Programma en uitslagen

Programma: 24-04-2017 / 30-04-2017

Te spelen

Datum Type Wedstrijd Tijd Veld Scheidsrechter Verzameltijd
Dames
za 29/04 Competitie Jong Telstar Vrouwen - BTV Vrouwen 1 14:30 M. Spanjaart
zo 30/04 Competitie BTV Vrouwen 2 - DSE Vrouwen 1 14:00 1 D. Bijman
zo 30/04 Competitie Fortuna Wormerveer Vrouwen 2 - BTV Vrouwen 3 11:30
zo 30/04 Competitie DWS Vrouwen 1 - BTV Vrouwen 4 12:00
za 29/04 Competitie TOV Vrouwen 1 - BTV Zat. VR.1 10:00
za 29/04 Competitie Wartburgia Vrouwen 35+2 - BTV Veterinnen 17:00
Heren
za 29/04 Competitie Hellas Sport Zaterdag 1 - BTV Zaterdag 1 14:30 N. Eren
za 29/04 Competitie RAP Zaterdag 2 - BTV Zaterdag 2 14:30
za 29/04 Competitie DVVA Zaterdag 8 - BTV Zaterdag 3 10:30
za 29/04 Competitie RAP Zaterdag 8 - BTV Zaterdag 4 12:00
za 29/04 Competitie BTV Zaterdag 5 - Arsenal Zaterdag 8 13:30 2 Eigen Scheids.
za 29/04 Competitie BTV Zaterdag 35+ - Zuidoost United 35+2 13:30 3 Eigen Scheids.
za 29/04 Competitie BTV Zaterdag 45+ - DCG 45+1 11:30 2 Eigen Scheids.
za 29/04 Competitie BTV Zaterdag 45+ - Bardienst 13:45 t/m 16.00 uur
zo 30/04 Competitie Wherevogels Zondag 1 - BTV Zondag 1 14:00 H. el Basaidi
zo 30/04 Competitie Wherevogels Zondag 2 - BTV Zondag 2 11:30 M. Makdan
zo 30/04 Competitie FC Aalsmeer Zondag 2 - BTV Zondag 3 11:30 A. Ruwiel
zo 30/04 Competitie Swift Zondag 5 - BTV Zondag 4 13:00
zo 30/04 Competitie DRC Zondag 2 - BTV Zondag 5 12:30
zo 30/04 Competitie BTV Zondag 6 - FIT Zondag 5 14:00 2 Jacques Rijsterborgh
zo 30/04 Competitie BTV Zondag 8 - Sloterdijk Zondag 3 14:00 3 Wim van der Duin
Jongens
za 29/04 Competitie Pancratius JO19-1 - BTV Zat. JO19-1 15:15 P. Vollenbroek
zo 30/04 Competitie DCG JO19-1 - BTV JO19-1 11:30 D. Leysen
za 29/04 Competitie BTV Zat. JO17-1 - Bardienst 07:30 t/m 10.45 uur
za 29/04 Competitie BTV Zat. JO17-1 - Zeeburgia JO17-1 11:00 1 E. Wensink
zo 30/04 Competitie WVHEDW JO17-1 - BTV JO17-1 14:30 E. Seymor
zo 30/04 Competitie BTV JO17-4 - AFC JO17-5 11:30 1 Nico Bovenkerk
za 29/04 Competitie DWS JO15-1 - BTV Zat. JO15-1 12:00 R. Leerling
zo 30/04 Competitie VVA/Spartaan JO15-1 - BTV JO15-1 10:30 J. van Leeuwen
zo 30/04 Competitie CTO'70 JO15-1 - BTV JO15-2 09:30
zo 30/04 Competitie GeuzenMiddenmeer JO15-2 - BTV JO15-7 10:00
zo 30/04 Competitie Diemen JO15-7 - BTV JO15-8 12:00
za 29/04 Competitie Fortuna Wormerveer JO13-1 - BTV JO13-1 11:00 D. de Groot
za 29/04 Competitie VVA/Spartaan JO11-3 - BTV JO11-3 10:15
za 29/04 Competitie BTV JO11-5 - CTO'70 JO11-3 12:30 4A Eigen Scheids.
za 29/04 Competitie BTV JO9-1 - AFC JO9-1 09:30 2A Eigen Scheids.
za 29/04 Competitie BTV JO9-1 - Bardienst 10:45 t/m 14.00 uur
za 29/04 Competitie BTV JO9-3 - ZSGOWMS JO9-1 08:30 3A Eigen Scheids.
za 29/04 Competitie FC Amsterdam JO9-3 - BTV JO9-5 09:30
za 29/04 Competitie SDW JO9-3 - BTV JO9-7 10:00
za 29/04 Competitie BTV JO9-8 - RKAVIC JO9-7 08:30 3B Eigen Scheids.
za 29/04 Competitie BTV JO8-2 - Amstelveen JO8-1 08:30 3A Eigen Scheids.
Meisjes
za 29/04 Oefen BTV Onder 16 - Dronfield Town FC Onder 16 13:45 1 Ron Stumpel
zo 30/04 Competitie Zuidoost United JO15-1 - BTV Onder 15 12:30
za 29/04 Competitie CSW MO17-2 - BTV MO17-2 12:30
za 29/04 Competitie De Bilt MO17-2 - BTV MO17-3 12:00
za 29/04 Competitie BTV MO15-1 - CSW MO15-1 08:45 1 Eigen Scheids.
za 29/04 Competitie FC IJburg MO13-3 - BTV MO13-3 13:00
za 29/04 Competitie BTV MO11-1 - Always Forward MO11-1 09:30 3A Nico Bovenkerk
za 29/04 Competitie Abcoude MO11-2 - BTV MO11-4 09:00

print overzicht


Gespeeld

Datum Type Wedstrijd Uitslag Verslag
Jongens
wo 26/04 Toernooi BTV JO13-1 - Toernooi bij Legmeervogels - -  
wo 26/04 Beker EDO JO11-1 - BTV JO11-2 - -  
Meisjes
wo 26/04 Oefen BTV MO15-1 - Trainen - -  

print overzicht