Organisatie

Hoofdbestuur Functie telefoon emailadres
Bertholt Leeftink
Voorzitter
hb.voorzitter@buitenveldert.com
Marcelle Latenstein Secretaris
hb.secretaris@buitenveldert.com
Peter Weilenmann Voorzitter dames&meisjes 06 50412430 scbuitenveldert@hetnet.nl

Shannon Nahar

Penningmeester   hb.penningmeester@buitenveldert.com
Marco Neervoort Zondagselectie
btv.selectie.zondag@gmail.com
Koen Kouwenberg Bestuurslid jeugd 06 29028993 kkouwenberg@hotmail.com
Fred Bloem Algemeen lid  

fjbloem@gmail.com

Paul Rijnierse Algemeen lid
 




Wedstrijdcoordinatie


Peter Weilenmann Algemeen Coordinator 06 50412430 scbuitenveldert@hetnet.nl
Frans v.d. Lugt Zondag senioren 06 20488196 f.lugt7@kpnmail.nl
Peter Weilenmann Zaterdag senioren 06 50412430 scbuitenveldert@hetnet.nl
Peter Weilenmann Dames en meisjes 06 50412430 scbuitenveldert@hetnet.nl




Jeugdcommissie (J/M)


Koen Kouwenberg Voorzitter 06 29028993 kkouwenberg@hotmail.com
Sander Carmiggelt Secretaris 06 51146186  jeugdcommissie@buitenveldert.com 
Peter Holthaus Technische zaken 06 28942262 peterholthaus@hotmail.com
Michiel Stofberg Algemeen lid 06 10592503 fam.stofberg@telfortglasvezel.nl
Peter Weilenmann Algemeen lid (meisjes) 06 50412430 scbuitenveldert@hetnet.nl
Shannon Nahar Penningmeester Jeugd   penningmeester-jeugd@buitenveldert.com
Henk Storm Coordinator Jeugd 06 55764004 coordinator-jeugd@buitenveldert.com
Dayenne L'abée Algemeen lid  06 14372046 jongesterren@buitenveldert.com
       

     

     
 


Jeugdcoordinatoren (jongens)


Vacature  Coordinator A-Junioren   a-junioren@buitenveldert.com
Henk Storm Coordinator B-Junioren 06 55764004 b-junioren@buitenveldert.com
Henk Storm Coordinator C-Junioren 06 55764004 c-junioren@buitenveldert.com
Frank van der Zande Coordinator D-pupillen 06 54374460 d-pupillen@buitenveldert.com
Angelique Hulspas Coordinator E-pupillen
e-pupillen@buitenveldert.com

Wilbert van de Vrugt

Coordinator F-pupillen

06 54355066

f-pupillen@buitenveldert.com

Dayenne L'abée

Coordinator Jonge Sterren 06 14372046 jongesterren@buitenveldert.com
Karl Leidsman Toernooien 06 24807090 toernooien@buitenveldert.com
Bert Rijmers Technisch Coordinator 06 53434533 tjc@buitenveldert.com  
John de Lange Keepers 06 16304189 keepers@buitenveldert.com
       
Jeugdcoordinatoren (meisjes)      
Talententeams (onder-15, 16, 17) Marco de Boer   meisjes.talententeams@buitenveldert.com
Coordinator A+B-Junioren Vacature (a.i Peter Weilenmann)
06 50412430 scbuitenveldert@hetnet.nl
Coordinator C-Junioren Dolf Roele 06 54773836 mc-junioren@buitenveldert.com
Coordinator D-Pupillen Bram de Leeuw   md-pupillen@buitenveldert.com
Coordinator E-Pupillen Vacature (a.i Peter Weilenmann) 06 50412430 scbuitenveldert@hetnet.nl
Coordinator F-Pupillen Vacature (a.i Peter Weilenmann) 06 50412430 scbuitenveldert@hetnet.nl
       
Scheidrechterscommissie      

    scheidsrechters@buitenveldert.com




Activiteitencommissie


Arno de Korte Algemeen lid
hb.secretaris@buitenveldert.com
Esther Geervliet Algemeen lid
esthergeervliet@kpnmail.nl




Ledenadminstratie


Peter Weilenmann Ledenadminstrateur
ledenadministratie@buitenveldert.com




Kantinecommissie


Jos Geervliet Voorzitter 020 6401073 josgeervliet@hetnet.nl
Cor Bergen Algemeen lid

Hans Weeling
Algemeen lid





Nieuwsredactie


Dagmar Ypenberg / Babette Hilhorst

Redactie / Nieuwsbrief    
Antoinette Aris Redactie / Nieuwsbrief
kopij@buitenveldert.com
Sander Carmiggelt Webmaster 06 51146186 webredactie@buitenveldert.com

 

     
Sponsorcommissie      
Remco Geervliet     sponsorcommissie@buitenveldert.com
       
Gedragscommissie      
Sarah van Wieringen     gedragscommissie@buitenveldert.com
Marieke Kruger
 
Martijn de Groot    
Frank van der Zande  

       
Kascommissie


Cor Bergen
06 24234992 corbergen@hetnet.nl
Leo Ten Bokum






Zuidascommissie


Henk Voskuilen
020 6131988 hb.secretaris@buitenveldert.com




 










Onderhoudscommissie


Peter Weilenmann 
06 50412430  scbuitenveldert@hetnet.nl
Ton Kraan


 
Leo ten Bokum



Sip Molenaar


Hans Weeling






 



 

Hoofdbestuur Functie telefoon emailadres
Marcel Geervliet Voorzitter 06 25097258 scbuitenveldert-geervliet@live.nl
Koen Kouwenberg Vice voorzitter/jeugdvoorzitter 06 29028993 kkouwenberg@hotmail.com
Arjen van der Dool Penningmeester 06 52276167 arjen@arcalc.eu
Arno de Korte Secretaris 06 27027999 a.korte1@upcmail.nl
Peter Weilenmann Voorzitter dames&meisjes 06 50412430 peterweilenmann@hetnet.nl
Marco Neervoort Zondagselectie
benbotje@gmail.com
Curd Brennikmeijer Communicatie 06 20034306 cubrenn@xs4all.nl




Wedstrijdcoordinatie


Peter Weilenmann Algemeen Coordinator 06 50412430 peterweilenmann@hetnet.nl
Frans v.d. Lugt Zondag senioren 06 20488196 f.lugt6@chello.nl
Peter Weilenmann Zaterdag senioren 06 50412430 peterweilenmann@hetnet.nl
Peter Weilenmann Dames en meisjes 06 50412430 peterweilenmann@hetnet.nl




Jeugdcommissie (jongens)


Koen Kouwenberg Voorzitter 06 29028993 kkouwenberg@hotmail.com
John Hammond Penningmeester 06 22167406 john.hammond@tmf_group.com
Kimmberley van Dragt Secretaris 06 41144081 buitenveldert@gmail.com
Peter Holthaus Algmeen Lid 06 28942262 peterholthaus@hotmail.com




Jeugdcoordinatoren (jongens)


Frans van de Lugt ABC Coordinator 06 20488196 f.lugt6@chello.nl
Theo Berg Coordinator D pupillen 06 53593909 theoberg@live.nl
Michiel Stofberg Coordinator E pupillen 06 10592503 fam.stofberg@zonnet.nl
Sander Carmiggelt Coordinator F pupillen 06 51146186 f-pupillen@buitenveldert.com
Sander Carmiggelt Coordinator Jonge Sterren 06 51146186 jongesterren@buitenveldert.com
Karl Leidsman Coordinator Oefenwedstr. & Toernooien 06 24807090 leidsman@telfort.nl
Serge Leers Technisch Coordinator DEF pupillen 06 39764983 sergeleers@hotmail.com
Harry Ebbink Coordinator Middelen 06 11068776 harry.ebbink@planet.nl




Dames en meisjescommissie


Peter Weilenmann Voorzitter 06 50412430 peterweilenmann@hetnet.nl
Leo Winkelman Penningmeester





Activiteitencommissie


John Everstijn Voorzitter 06 46744555 m.terpstra1@chello.nl
Arno de Korte Algemeen lid 06 27027999 a.korte1@upcmail.nl
Esther Geervliet Algemeen lid
esthergeervliet@kpnmail.nl
Ruud Verhoef Algemeen lid 06 22558470




Ledenadminstratie


Ton Kraan Ledenadminstrateur
ton.kraan@telfort.nl




Kantinecommissie


Jos Geervliet Voorzitter 020 6401073 josgeervliet@hetnet.nl
Henk Voskuilen Algemeen lid 020 6131988
Esther Geervliet Algemeen lid
esthergeervliet@kpnmail.nl
Bertus Hulsebos Algemeen lid

Henk van Bommel Algemeen lid 020 6460344




Communicatiecommissie


Curd Brenninkmeijer Voorzitter 06 20034306 cubrenn@xs4all.nl
Sander Carmiggelt Webmaster 06 51146186 webredactie@buitenveldert.com
Chris Panhorst Productie clubblad





Kascommissie


Cor Bergen
06 24234992 corbergen@hetnet.nl
Leo Ten Bokum


Bertus Hulzebos






Zuidascommissie


Tjarda Gerlof
020 6465149 tjardag@xs4all.nl
Henk Voskuilen
020 6131988
Koen Kouwenberg
06 29028993 kkouwenberg@hotmail.com




Sport na Schooltijdcommissie


Tjarda Gerlof
020 6465149 tjardag@xs4all.nl
Henk Voskuilen
020 6131988




Onderhoudscommissie


Peter Weilenmann 
06 50412430  peterweilenmann@hetnet.nl
Marco Neervoort

benbotje@gmail.com
Leo ten Bokum


Erwin Strikker


Piet


Dirk


Hen Voskuilen


Sip Molenaar