23-06-2018 - Teamindelingen meisjes , seizoen 2018-2019.

Hier vinden jullie de team-indelingen + trainingstijden.


Er is zeer veel aandacht geschonken om het zo zorgvuldig te doen.

Heeft u op of aanmerkingen , dan kunt u terecht bij de coordinator.

 

LET OP!!!!!!  Het zijn voorlopige indelingen , wijzigingen kunnen nog plaatsvinden.

Heeft u op of aanmerkingen , dan kunt u terecht bij de coordinator.

 

Meisjes O17
Trainer : Auke Kooistra
Kamille Boorn
Kana Kawaguchi
Lotte Brands
Robin van Donselaar
Veerle Louwrier
Bezi van Bergen
Bloem Kreek
Isabel Carvalho van den Broek
Suus de Bakker
Norah van der Kooij
Sara Kost
Susannah Rezk
Famke Stuijt
Vera van de Wall
Bibiene Wust
Danielle van den Bos
Nina Vens

 

Meisjes O16
Trainers : Chelsea Kenton en Yannick Pel
Jaden Tijm
Mercedes Wiegel
Shauna Leatemia
Uma Kos
Zoe el Baz
Lilian Slabbers
Sydney Blom
Anouk van 't Wout
Pien Appels
Tamara de la Vega
Anna van der Reijden
Ilham Chabali
Maryam Bassaid
Camilla Ioriatti
Daan Louwerse
Elanur Polat
Julia Goossens

 

Meisjes O15
Trainers : Frans en Maxime Kreekel
Nikki van Tol
Jonah Gans
Amy Stoel
Kristel Ekkelenkamp
Mila Lagcher
Demi Mulder
Evi Duivenvoorden
Faye Suurmond
Floor Beetstra
Jaeda van der Veen
Robin van Delft
Bente Kox
Soraya Beezhold
Roxy Watchman
Dana van de Wiel
Bente Latenstein

 

MO19-1 + MO19-2
Trainer : Spike van het Hooft
Trainingstijden :
Maandag : 20.00 - 21.15 uur op 3e veld
Donderdag : 18.00 - 19.15 uur op 1e veld
Euridice Djoboke
Sammy Schellingerhout
Chayenne van Brederode
Rachel v.d. Horst
Kelsey Akkerman
Sarina Piet
Ize Dekker
Lara Hageman
Senna van Leeuwen
Lisa van der Veen
Jacqui-Rae Schut
Shira Duizend
Shayenne Nijhove
Beau van Willigen
Erymantheia Platanitis
Cemre Memisoglu
Miariana Trepa Torres
Talissa Tan
Eefje Meijboom
Isabel Wall
Soraya Hilali
Franka van Geilswijk
Cynthia Willemsen
Donna Weppner
Nina May
Bobbie van Vlaardingen
Pearl van het Hooft
Dunja van der Ploeg

 

MO19-3
Trainer : Wouter Hesseling
Trainingstijden :
Woensdag : 19.15 - 20.30 uur op 4A
Vrijdag : 18.00 - 19.15 uue op 4A
Luna Blumberg
Fanya ten Dam
Basia Alting
Silke Huizenga
Lara Kloos
Lena Lursen
Ting Nouwen
Barbara Ohm
Samira Pieternella
Marijn Severijn
Kiki Slingerland
Noor Wertheim
Sascha Egas

 

MO19-4
Trainer : Juan Hernandez
Trainingstijden :
Maandag : 19.45 - 21.00 uur op 4B
Donderdag : 19.45 - 21.00 uur op 4B
Fenice Bodecker
Sammy Bos
Maresa Felter
Ramona Gulien
Romy Kulkens
Jaimy Nak
Eva Nijboer
Zenna van der Ploeg
Amber Sewgobind
Morinzia Slijngard
Biendy Windster
Hadwig te Winkel
Pip Claire Yap
Lily Rees
Vivian Hoorneman
Zita Wefers Bettink

 

MO17-1
Trainer : Jacob Witzenhauzen
Trainingstijden :
Dinsdag : 18.15 - 19.30 uur op 2B
Donderdag : 18.30 - 19.45 uur op 3A
Abril Andreu
Aisha Karamowa
Renee van der Pijl
Chimene Viveen
Chimene Nahar
Elena van de Pol
Havana van Wijnen
Jamie Willems
Jill Hekking
Kira van Kerkwijk
Laura Jongeneel
Lisanne Leussink
Priscilla Wijnruit
Sarah Bayonne
Susan Elman
Yael Sabandar

 

MO17-2
Trainers : Ma.  , Do. Theo Viveen) 
Trainingstijden :
Maandag : 20.00 - 21.15 uur op 4A
Donderdag : 18.30 - 19.45 uur op 3B
Camille Luursema
Daniella Dhingra
Isa Scholte
Ghizlan Hayouf
Isabelle Grootendorst
Myrthe van den Berg
Nora Zavrel
Arava Dadon
Suzanne Wiersma
Sydney Gast
Tess Mantineo
Wahiba Zaidi
Zuen van den Berg
Laure Rolleman
Bente van den Braber

 

MO17-3
Trainer : Do. Jacob Witzenhausen
Trainingstijden :
Dinsdag : 19.15 - 20.30 uur op 4B
Donderdag : 19.45 - 21.00 uur op 4A
Emma Bakker
Cece Cohen
Nora Damianova
Shivelly Darsan
Ilse Dijkstra
Storm Gerritsen
Zinzi Holscher
Gianna Koopman
Annemarie Lekkerkerker
Indy Rous
Merel Wiebes
Roos Wijker
Chanelva Lepelblad
Roosje van Praag
Eva Stevenhagen

 

MO17-4
Trainster op Dinsdag : Jacob Witzenhausen 
Trainingstijden :
Dinsdag : 17.00 - 18.00 uur op 3A
Donderdag : 17.00 - 18.15 uur op 2B 
Milou Beerda
Donna Walvisch
Rosa Booms
Minne Docter
Milou Elting Hesseling
Mirthe Hart
Sophia Hussain
Isa Kamerbeek
Maud Keijzer
Sara Khaneyan
Kaylee Montsanto
Roos van der Veen
Rosa Verpoort
Rachelle Vink
Lara Vlasblom
Anastasia Mania
Zonne Tijssen

 

MO17-5
Trainer : Bram de Leeuw
Trainingstijden :
Donderdag : 18.30 - 19.45 uur op 4B
Rebekka Keiner
Jane Tieleman
Aenea Arian
Eva Ehrlich
Eva Langman
Luna van Rijn
Suus Beker
Kimo de la Bretoniere
Yara Barbosa
Lisanne Tevreden
Luce Bierma
Marie Muller
Mira Evrengun
Noa de Leeuw
Sara de Vries
Sofia Spoorman

 

MO15-1
Trainer : Ron van den Bos
Trainingstijden : 
Dinsdag : 18.15 - 19.30 uur op 1B
Donderdag : 18.15 - 19.30 uur op 2B
Tamia Babel
Linda Barboza
Yaslin Belserang
Rosa de Blauw
Esmeralda van den Bos
Aaliya Lunes
Angel Neuteboom
Jennerly Playfair
Koosje Peters
Lara Vens
Renske Verpoort
Felice van Wijnen
Janne Akerboom
Youssra Zourguane
Roosmarijn van der Toorren
Sunna Elsiar

 

MO15-2
Trainer : Jimmy van den Bos
Trainingstijden :
Dinsdag : 18.00 - 19.15 uur op 4A
Donderdag : 18.30 - 19.45 uur op 4A
Saffana Ben Mouchou
Ella van Baar de Knegt
Imane Bekkaoui
Roos Bollen
Jackie Brans
Justine Candel
Noa Holt
Mouna el Idrisse Mrani
Felicity Konnuah
Jasmina Uzunovic
Ceyda Orhan
Soete van Rappard
Norah Sacate
Noor Smit
Elise Tellinga
Safae Elfazazi

 

MO15-3
Trainer : Susannah Rezk en Soraya Hilali
Trainingstijden :
Dinsdag : 17.00 - 18.15 uur op 1B
Donderdag : 17.00 - 18.00 uur op 1B
Liv de Beer
Alieke van Berckel
Mare Bodecker
Sabrien Bouchengour
Melody Ceder
Luna Emmen
Emily Faiz
Dilan Gurbuz
Noga Limper
Manouk van Riet
Soraya Schmidt
Damla Utlu
Sivan Uzan
Uma van der Werf
Aicha Zatouali
Madelief van Vliet
Ana Plein

 

MO13-1
Trainster : Kyra Albada
Trainingen starten op Donderdag 16 augustus.
Dinsdag : 18.00 - 19.15 uur op 3B
Donderdag : 17.15 - 18.30 uur op 3A
Julia van den Helder
Rodaina Abou el Yazid
Sumaya Baars
Mohira Brouwer
Melis Demir
Aya Elkhallare
Sterre Haasbeek
Mimi van Hall
Mayte Leegwater
Rosa Looze
Zana Nieuwenhuis
Eden Polak
Wies Spijkerman
Megan Tossijn

 

MO13-2
Trainers : Martijn en Martin Tellinga
Trainingen starten op Donderdag 16 augustus.
Dinsdag : 18.00 - 19.15 uur op 3A
Donderdag : 17.15 - 18.30 op 3A
Angel Endstra
Yael Goldschmidt
Sivaan Goodall
Juna Jansen
Bensje Kind
Senna Krsticevic
Louise Meiners
Maxime Misset
Lana Plasmeijer
Mariza Rodrigues van Lubeck
Soumaya Sabir
Zora van der Velde
Gili Zelcer
Famke Meersma

 


MO13-3
Trainers : Sanne Kooistra en Nienke Mester
Trainingstijden :
Dinsdag : 17.00 - 18.15 uur op 1A
Donderdag : 17.00 - 18.00 uur op 1A
Roukaya el Haddad
Jade Lof
Mischa van Wendel de Joode
Saar de Wilt
Mila Bulthuis
Solune Borret
Sarah Rijvers
Jaylynn Emanuels
Simhra Malik
Guusje Sanders
Anouk Obradovic
Emma Rijvers
Giada Flamer
Anissa Addens
Sophia Bierman
Sofie Goudriaan

 

MO13-4
Trainers : Sanne Kooistra en Nienke Mester
Dinsdag : 17.00 - 18.15 uur op 1A
Donderdag : 17.00 - 18.00 uur op 1A
Anna Besseler
Rozemarijn Dingeldein
Lina Ellounissi
Tara Thompson
Devenaincy Orna
Tamara MacPherson
Amelie Mahoney
Lene Kee
Angela Ohannes
Indiya Jairam
Constance Haffmans
Thaliya Belfor
Hanna Hooijberg
Mathilde Offermans
Zakiyah Yahaya

 

MO11-1
Trainster : Pearl van het Hooft
Trainingen starten op Dinsdag 28 augustus.
Maandag : 17.30 - 18.45 uur op 2B
Dinsdag : 18.00 - 19.15 uur op 3A
Donderdag : 17.15 - 18.30 uur op 4A
Ahlam Chafiki
Alyss Pedroso Paula
Anna van Emden
Chayelle Blijleven
Freya van der Kruk
Iefke Kolfschoten
Romee Bende
Jaeda Johnson
Adel Magyari
Joy Endstra
Mia van Beest

 

MO11-2
Trainsters : Roos Wijker , Gianne Koopman en Milou Beerda
Trainingen starten op Maandag 3 september.
Maandag : 16.15 - 17.30 uur op 2B
Woensdag : 15.30 - 16.30 uur op 2B
Zara Vreede
Cecile Bos
Maritt Hulleman
Destiney van Delden
Peri Calikci
Suzie Baan
Laura Fijs
Amirah Tabares
Vienne Wright
Kyara Brenninkmeyer

 

MO11-3
Trainster : Roos Wijker , Gianne Koopman en Milou Beerda
Maandag : 16.15 - 17.30 uur op 2B
Woensdag : 15.30 - 16.30 uur op 2B
Ella Advokaat
Carmen Maclean
Anna Polak
Tzara Hagen
Julia Dado
Josephine van der Schoor
Jet Keeven
Zoe van der Steen
Feline Boonstra
Denisa Efendic
Sophie Evers
Maureen O'Brien

 

MO9-1
Trainster : Fanneke Coppens
Maandag : 16.15 - 17.30 uur op 2A
Woensdag : 15.30 - 16.30 op 1A
Alyssa Arraq
Julia Kulk
Felice Veldman
Nina van Doorn
Shing-Ning Chiu
Shing-Lan Chiu
Dania Kaddouri
Elisa Wollmann
Nadine Ben Salah
Mia van Herwaarden
Nieuw te vormen MO9-2
Alliana Empaynado
Catoo Kolenel
Oona O'Brien
Mia van Herwaarden
Elisa Wollman
Dania Kaddouri
Bij 7 speelsters komt er een MO9-2