21-07-2017 - Competitie-indelingen seizoen 2017-2018.

Overige jongens teams


2e klasse 13

- SDZ JO19-1 13:15
- RODA 23 JO19-3 14:30
- AFC JO19-2 13:15
- Buitenveldert JO19-2 10:00
- Sporting Martinus JO19-2 13:00
- Kon. HFC JO19-3 14:30
- Swift JO19-2 11:00
- Hoofddorp s.v. JO19-2 11:00
- Ouderkerk JO19-1 12:00
- Nieuw Sloten sv JO19-1 14:30
- Pancratius JO19-1 11:00
- Arsenal ASV JO19-1 10:15

 

3e klasse 24

- SDZ JO19-3 13:15
- Legmeervogels JO19-3 12:00
- AFC JO19-3 15:15
- Buitenveldert JO19-3 15:00
- RAP JO19-1 14:30
- Swift JO19-3 11:00
- Ouderkerk JO19-2 14:00
- Abcoude JO19-3 12:00
- TABA JO19-2 10:30
- Waterwijk JO19-4 12:45
- WV-HEDW JO19-6 10:30
- RODA 23 JO19-6 14:30

 

3e klasse 18

- SDZ JO17-4 09:30
- Sporting Almere JO17-4 14:30
- Buitenveldert JO17-3 08:30
- Kon. HFC JO17-8 09:15
- Swift JO17-4 09:00
- Hoofddorp s.v. JO17-5 14:30
- Ouderkerk JO17-4 14:00
- Waterwijk JO17-7 09:00
- Buitenboys JO17-5 15:00
- WV-HEDW JO17-6 09:00
- Purmersteijn JO17-6 09:30
- Arsenal ASV JO17-3 16:00

 

4e klasse 22

- AFC JO17-4 09:00
- Buitenveldert JO17-4 10:00
- Sporting Martinus JO17-4 14:00
- SDW JO17-1 14:00
- Pancratius JO17-3 11:00
- DSS JO17-6 15:00
- Kon. HFC JO17-9 10:45
- SDZ JO17-5 11:15
- Swift JO17-5 10:25
- DIOS JO17-6 09:30

 


3e klasse 17

- SDZ JO15-2 09:30
- Legmeervogels JO15-1 10:00
- RODA 23 JO15-2 10:00
- Buitenveldert JO15-5 10:00
- RKDES JO15-2 12:00
- Sporting Martinus JO15-4 09:00
- KDO JO15-2 09:30
- Kon. HFC JO15-5 11:00
- Pancratius JO15-3 09:00
- Buitenboys JO15-2 15:00

 

4e klasse 27

- Legmeervogels JO15-3 10:00
- Overbos JO15-1 10:30
- RODA 23 JO15-5 10:00
- Buitenveldert JO15-7 08:30
- AS 80 JO15-2 09:00
- Kon. HFC JO15-6 11:00
- Pancratius JO15-5 15:00
- Sporting Martinus JO15-5 09:00
- AGB JO15-2 10:00
- Wherevogels De JO15-5 09:30

 

4e klasse 28

- RODA 23 JO15-6 10:00
- AFC JO15-4 09:00
- Buitenveldert JO15-8 08:30
- Meer de JO15-3 09:30
- Kon. HFC JO15-7 11:00
- Swift JO15-4 08:45
- Pancratius JO15-6 15:00
- Arsenal ASV JO15-2 08:30
- Legmeervogels JO15-4 10:00
- Sporting Martinus JO15-6 11:00

 

3e klasse 08

- SDZ JO13-3 12:00
- DCG JO13-3 09:30
- RODA 23 JO13-5 09:00
- Buitenveldert JO13-5 12:45
- FC Aalsmeer JO13-4 12:00
- Nieuw West United SV JO13-2 12:30
- Sporting Martinus JO13-4 14:15
- Zeeburgia JO13-3 11:30
- SDW JO13-1 12:45
- Swift JO13-3 11:30
- Pancratius JO13-4 13:15

 

3e klasse 07

- SDZ JO13-3 12:00
- DCG JO13-3 09:30
- Buitenveldert JO13-6 08:45
- Nieuw West United SV JO13-2 12:30
- Zeeburgia JO13-4 13:00
- AGB JO13-2 12:30
- OSV JO13-2 09:00
- SDW JO13-1 12:45
- Swift JO13-3 11:30
- Pancratius JO13-4 13:15
- Zwanenburg JO13-1 13:00
- Meteoor JO13-2 11:00

 

4e klasse 19

- Amstelveen JO13-3 13:00
- RODA 23 JO13-8 10:30
- AFC JO13-6 08:45
- Buitenveldert JO13-7 17:45
- Sporting Martinus JO13-5 12:45
- RKAVIC JO13-2 12:00
- Abcoude JO13-4 11:00
- Ouderkerk JO13-4 09:00
- AMVJ JO13-1 10:15
- Argon JO13-5 09:45
- NFC JO13-2 12:30
- FC Aalsmeer JO13-7M 10:15

 

4e klasse 18

- SDZ JO13-5 12:30
- RODA 23 JO13-9 10:15
- AFC JO13-7 12:30
- Buitenveldert JO13-8 17:45
- SDW JO13-2 11:15
- Nieuw Sloten sv JO13-2 09:30
- Sloterdijk JO13-2 11:00
- Vlug en Vaardig JO13-1 12:00
- Zwanenburg JO13-2 11:00
- Meteoor JO13-4 10:00
- AGB JO13-3 11:30

 

1e klasse 04

- Volendam (rkav) JO11-3 09:00
- Diemen JO11-2 11:15
- GeuzenM'meer JO11-1 09:00
- Zuidoost United JO11-1 11:30
- AFC JO11-3 08:45
- Buitenveldert JO11-2 08:45
- JOS/W'graafsmeer JO11-1 08:45
- Tos Actief JO11-1 09:00
- Swift JO11-1 10:15
- Blauw-Wit Beursbengels JO11-1 11:00
- SDOB JO11-1 10:15
- Waterwijk JO11-3 09:00

 

3e klasse 08

- SDZ JO11-4 09:45
- DCG JO11-3 09:30
- RODA 23 JO11-4 09:00
- Buitenveldert JO11-3 09:45
- Nieuw West United SV JO11-3 10:30
- SDW JO11-1 12:00
- Swift JO11-4 09:00
- Hoofddorp s.v. JO11-3 08:45
- Pancratius JO11-4 10:15
- Zwanenburg JO11-3 09:00
- Arsenal ASV JO11-1 09:30
- VVA/Spartaan JO11-3 10:15

 

4e klasse 08

- GeuzenM'meer JO11-3 10:30
- AFC JO11-5 08:45
- Buitenveldert JO11-4 09:45
- RAP JO11-2 10:00
- Meer de JO11-2 10:30
- CTO 70 JO11-2 11:30
- Sporting Martinus JO11-6 11:00
- Abcoude JO11-4 13:00
- WV-HEDW JO11-5 09:00
- Geinburgia JO11-1 11:30
- Geinburgia JO11-2 10:00
- AMVJ JO11-2 09:00

 

5e klasse 17

- Amstelveen JO11-4 09:00
- SDZ JO11-5 09:45
- Diemen JO11-4 10:00
- AFC JO11-6 10:30
- Buitenveldert JO11-5 15:00
- TABA JO11-3 10:00
- Meer de JO11-5 10:30
- Abcoude JO11-6 13:00
- AMVJ JO11-3 09:00
- IJburg AFC JO11-7 10:15
- Sloterdijk JO11-3 09:30
- DIOS JO11-4 11:00

 

5e klasse 15

- Amstelveen JO11-5 09:00
- SDZ JO11-6 09:45
- DCG JO11-5 09:30
- AFC JO11-7 08:45
- Buitenveldert JO11-6 14:00
- SDW JO11-3 11:00
- ZSGOWMS JO11-3 09:00
- Sloterdijk JO11-4 09:30
- Pancratius JO11-6 09:00
- Vlug en Vaardig JO11-1 10:30
- Meteoor JO11-4 09:30
- DIOS JO11-5 09:45

 

5e klasse 16

- FC Amsterdam JO11-3 08:30
- Diemen JO11-5 10:15
- AFC JO11-8 08:45
- Buitenveldert JO11-7 17:00
- TABA JO11-4 10:00
- Meer de JO11-6 10:30
- RKAVIC JO11-4 10:15
- Abcoude JO11-7 11:00
- Almere FC JO11-6 10:30
- AMVJ JO11-4 09:00
- IJburg AFC JO11-8 10:15
- Sloterdijk JO11-5 09:30

 

 

2e klasse 10

- AFC JO10-4 08:45
- Amstelveen JO10-3 09:00
- SDZ JO10-6 10:45
- Swift JO10-3 08:45
- Buitenboys JO10-7 11:45
- Ouderkerk JO10-3 10:30
- Meer de JO10-3 10:30
- Buitenveldert JO10-3 12:00
- AMVJ JO10-1 09:00
- Abcoude JO10-3 09:00
- WV-HEDW JO10-5 09:00
- Sporting Martinus JO10-5 09:00

 

4e klasse 16

- AFC JO10-8 10:30
- Amstelveen JO10-4 10:30
- Arsenal ASV JO10-3 08:30
- Swift JO10-5 11:00
- NFC JO10-3 09:30
- RODA 23 JO10-5 10:30
- SDW JO10-1 09:45
- RAP JO10-2 09:30
- Sporting Martinus JO10-8 11:00
- IJburg AFC JO10-9 09:00
- Buitenveldert JO10-4 16:00
- RKAVIC JO10-3 10:15

 

1e klasse 06

- Zuidoost United JO9-1 09:00
- AFC JO9-1 10:30
- Buitenveldert JO9-2 08:30
- Sporting Martinus JO9-3 09:45
- RKAVIC JO9-2 11:30
- Zeeburgia JO9-2 08:30
- Swift JO9-2 08:45
- WV-HEDW JO9-1 10:15
- Ouderkerk JO9-1 10:00
- Fortius JO9-1 10:00
- IJburg AFC JO9-2 11:30
- Ajax JO9-2 09:30

 

3e klasse 09

- SDZ JO9-3 08:45
- Diemen JO9-3 11:15
- RODA 23 JO9-5 10:30
- Buitenveldert JO9-3 10:45
- RKDES JO9-4 09:30
- Sporting Martinus JO9-8 08:30
- SDW JO9-2 08:45
- Nieuw Sloten sv JO9-1 09:00
- Sloterdijk JO9-1 09:30
- Pancratius JO9-5 09:00
- NFC JO9-1 09:30
- AGB JO9-3 09:00

 

4e klasse 23

- Amstelveen JO9-3 09:00
- SDZ JO9-5 08:45
- Legmeervogels JO9-4 10:00
- RODA 23 JO9-6 10:30
- AFC JO9-7 08:45
- Buitenveldert JO9-4 10:45
- Sporting Martinus JO9-9 08:30
- RKAVIC JO9-5 09:00
- Swift JO9-6M 09:00
- AMVJ JO9-2 09:00
- Arsenal ASV JO9-1 08:30
- NFC JO9-2 09:30

 

4e klasse 27

- UNO vv JO9-6 08:30
- SDZ JO9-7 09:45
- AFC JO9-8 10:30
- Buitenveldert JO9-5 11:45
- Kon. HFC JO9-13 11:00
- Hoofddorp s.v. JO9-10 08:45
- ZSGOWMS JO9-3 12:00
- Sloterdijk JO9-2 09:30
- Pancratius JO9-8 10:15
- Zwanenburg JO9-4 09:00
- Meteoor JO9-6M 08:30
- Arsenal ASV JO9-2 08:30

 

4e klasse 12

- Buitenveldert JO8-2 08:30
- Arsenal ASV JO8-3 08:30
- RAP JO8-1 09:00
- Ouderkerk JO8-3 09:00
- Tos Actief JO8-4 09:00
- CTO 70 JO8-2 09:30
- AFC JO8-9 08:45
- IJburg AFC JO8-8 09:00
- AMVJ JO8-1 09:00
- Meer de JO8-3 09:00
- RKAVIC JO8-4 09:00
- Sporting Martinus JO8-9 09:45
- RODA 23 JO8-8 09:00

 

4e klasse 13

- Legmeervogels JO8-3 10:00
- RAP JO8-2 09:00
- Nieuw Sloten sv JO8-1 09:00
- Buitenveldert JO8-3 10:15
- AMVJ JO8-2 09:00
- HBC JO8-7 09:50
- DSS JO8-10 12:45
- Arsenal ASV JO8-4 08:30
- RKAVIC JO8-5 09:00
- Sporting Martinus JO8-10 09:45
- Argon JO8-2 08:45
- RODA 23 JO8-9 10:30