21-07-2017 - Competitie-Indeling seizoen 2017-2018

 

 

 

De KNVB maakt in fases de competitie-indeling voor het seizoen 2017-2018 bekend.
Zodra het bekend is maken we het hier zichtbaar.

De KNVB maakt in fases de competitie-indeling voor het seizoen 2017-2018 bekend.

 

Zondag 1

- Germaan/De Eland asv 1 14:00
- Buitenveldert 1 14:00
- OSC 1 14:30
- Meer de 1 14:00
- Meteoor 1 14:00
- Swift 1 15:00
- VVA/Spartaan 1 14:30
- Nieuw West United SV 1 14:30
- IVV 1 14:00
- Arsenal ASV 1 14:30
- TABA 1 15:00
- AC Amsterdam 1 15:00

 

 

Zaterdag 1

- DVVA 1 15:00
- Buitenveldert 1 14:00
- HBOK 1 14:30
- OSV 1 14:30
- EDO hfc 1 14:30
- Amstelveen 1 14:30
- AMVJ 1 14:30
- Jong Holland 1 15:00
- ZOB 1 14:30
- Monnickendam 1 14:30
- BOL 1 14:30
- Castricum 1 14:30
- Arsenal ASV 1 14:30
- Blauw-Wit Beursbengels 1 14:30

 

 

Vrouwen 1

- Saestum VR1 13:00
- Buitenveldert VR1 14:30
- Barendrecht VR1 14:00
- Wartburgia VR1 13:00
- SSS VR1 14:30
- RCL VR1 14:30
- Ter Leede VR1 15:15
- DTS Ede VR1 15:00
- FC Eindhoven AV VR1 17:30
- ADO Den Haag Vrouwen 17:00
- Jong PEC Zwolle 14:30
- VV Alkmaar VR1 null

Programma

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
23-9-2017 14:30 Buitenveldert VR1 RCL VR1
30-9-2017 14:30 Jong PEC Zwolle Buitenveldert VR1
7-10-2017 14:30 Buitenveldert VR1 Ter Leede VR1
14-10-2017 17:00 ADO Den Haag Vrouwen Buitenveldert VR1
28-10-2017 14:30 Buitenveldert VR1 DTS Ede VR1
4-11-2017 14:30 VV Alkmaar VR1 Buitenveldert VR1
11-11-2017 14:30 Buitenveldert VR1 SSS VR1
18-11-2017 13:00 Saestum VR1 Buitenveldert VR1
25-11-2017 14:30 Buitenveldert VR1 Barendrecht VR1
2-12-2017 17:30 FC Eindhoven AV VR1 Buitenveldert VR1
9-12-2017 14:30 Buitenveldert VR1 Wartburgia VR1
10-2-2018 14:30 Buitenveldert VR1 ADO Den Haag Vrouwen
17-2-2018 15:15 Ter Leede VR1 Buitenveldert VR1
10-3-2018 14:30 Buitenveldert VR1 VV Alkmaar VR1
17-3-2018 15:00 DTS Ede VR1 Buitenveldert VR1
24-3-2018 14:00 Barendrecht VR1 Buitenveldert VR1
7-4-2018 14:30 Buitenveldert VR1 Jong PEC Zwolle
14-4-2018 14:30 RCL VR1 Buitenveldert VR1
21-4-2018 14:30 Buitenveldert VR1 Saestum VR1
12-5-2018 14:30 SSS VR1 Buitenveldert VR1
19-5-2018 14:30 Buitenveldert VR1 FC Eindhoven AV VR1
26-5-2018 15:00 Wartburgia VR1 Buitenveldert VR1

 

Vrouwen 2

- Buitenveldert VR2 14:30
- Bavel VR1 14:30
- SC 't Zand VR1 14:30
- Nuenen VR1 14:30
- Prinses Irene VR1 12:00
- SV Venray VR1 12:00
- Eldenia VR1 17:15
- FC Gelre VR1 14:30
- Woezik VR1 14:30
- Trekvogels VR1 14:30
- Rigtersbleek VR1 12:30
- SVO Fortuna'54 VR1 13:00

Programma

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
24-9-2017 14:30 Bavel VR1 Buitenveldert VR2
1-10-2017 14:30 Buitenveldert VR2 SVO Fortuna'54 VR1
8-10-2017 14:30 SC 't Zand VR1 Buitenveldert VR2
15-10-2017 14:30 Buitenveldert VR2 SV Venray VR1
29-10-2017 14:30 Woezik VR1 Buitenveldert VR2
5-11-2017 14:30 Buitenveldert VR2 FC Gelre VR1
12-11-2017 12:30 Rigtersbleek VR1 Buitenveldert VR2
19-11-2017 14:30 Buitenveldert VR2 Eldenia VR1
26-11-2017 14:30 Nuenen VR1 Buitenveldert VR2
3-12-2017 14:30 Buitenveldert VR2 Trekvogels VR1
10-12-2017 12:00 Prinses Irene VR1 Buitenveldert VR2
25-2-2018 12:00 SV Venray VR1 Buitenveldert VR2
4-3-2018 14:30 Buitenveldert VR2 SC 't Zand VR1
11-3-2018 14:30 FC Gelre VR1 Buitenveldert VR2
18-3-2018 14:30 Buitenveldert VR2 Woezik VR1
25-3-2018 14:30 Buitenveldert VR2 Nuenen VR1
8-4-2018 13:00 SVO Fortuna'54 VR1 Buitenveldert VR2
15-4-2018 14:30 Buitenveldert VR2 Bavel VR1
22-4-2018 17:15 Eldenia VR1 Buitenveldert VR2
13-5-2018 14:30 Buitenveldert VR2 Rigtersbleek VR1
20-5-2018 14:30 Trekvogels VR1 Buitenveldert VR2
27-5-2018 14:30 Buitenveldert VR2 Prinses Irene VR1

 

Vrouwen 3

- Maarssen VR1 14:00
- Blokkers De VR1 14:00
- Kolping Boys VR1 14:00
- RKDEO VR1 14:00
- Witkampers VR1 11:00
- VDZ VR1 14:00
- Victoria Boys VR1 14:00
- De Zweef VR1 13:00
- Berghuizen VR1 14:00
- Hoogland VR1 14:30
- SDO VR1 14:00
- Buitenveldert VR3 12:00
- Alcmaria Victrix VR1 14:00

Programma

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
24-9-2017 14:00 VDZ VR1 Buitenveldert VR3
1-10-2017 12:00 Buitenveldert VR3 De Zweef VR1
15-10-2017 12:00 Buitenveldert VR3 Kolping Boys VR1
22-10-2017 14:00 Berghuizen VR1 Buitenveldert VR3
29-10-2017 14:00 Maarssen VR1 Buitenveldert VR3
5-11-2017 12:00 Buitenveldert VR3 SDO VR1
19-11-2017 12:00 Buitenveldert VR3 RKDEO VR1
26-11-2017 14:00 Alcmaria Victrix VR1 Buitenveldert VR3
3-12-2017 12:00 Buitenveldert VR3 Witkampers VR1
10-12-2017 14:00 Blokkers De VR1 Buitenveldert VR3
17-12-2017 12:00 Buitenveldert VR3 Victoria Boys VR1
28-1-2018 14:30 Hoogland VR1 Buitenveldert VR3
4-2-2018 12:00 Buitenveldert VR3 VDZ VR1
11-2-2018 14:00 Kolping Boys VR1 Buitenveldert VR3
11-3-2018 14:00 SDO VR1 Buitenveldert VR3
18-3-2018 12:00 Buitenveldert VR3 Maarssen VR1
25-3-2018 12:00 Buitenveldert VR3 Berghuizen VR1
1-4-2018 14:00 RKDEO VR1 Buitenveldert VR3
8-4-2018 13:00 De Zweef VR1 Buitenveldert VR3
15-4-2018 12:00 Buitenveldert VR3 Hoogland VR1
22-4-2018 11:00 Witkampers VR1 Buitenveldert VR3
13-5-2018 12:00 Buitenveldert VR3 Alcmaria Victrix VR1
20-5-2018 14:00 Victoria Boys VR1 Buitenveldert VR3
27-5-2018 14:00 Buitenveldert VR3 Blokkers De VR1

 

Vrouwen 4

- DWOW VR1 14:00
- Assendelft VR1 12:00
- WBSV VR1 14:00
- ST West Frisia/Dindua VR1 11:00
- RKEDO VR1 14:00
- Purmerend VR1 14:30
- Volendam (rkav) VR1 14:00
- ST WSV 30/Jisp VR1 14:00
- Buitenveldert VR4 10:00
- Blokkers De VR2 11:00
- Spaarnwoude VR1 14:00
- DWS VR1 12:00

 

Zaterdag Vrouwen 1

- DVVA VR2 10:30
- Buitenveldert VR1 15:00
- GeuzenM'meer VR1 12:30
- Wartburgia VR5 14:30
- Ouderkerk VR1 14:30
- Meer de VR3 14:30
- Diemen VR1 14:30
- Tos Actief VR1 14:30
- EVC VR1 15:00
- WV-HEDW VR2 12:30
- Zeeburgia VR1 18:15
- Swift VR1 16:20

 

Zat. JO19-1

Buitenveldert JO19-1
De Dijk JO19-1
DWS JO19-1
FC Lisse JO19-1
Hoofddorp JO19-1
KFC JO19-1
Kon. KFC JO19-1
Ouderkerk JO19-1
Purmersteijn JO19-1
Ter Leede JO19-1
UVS JO19-1
Zouaven JO19-1

 

Zat. JO17-1

- Olde Veste'54 JO17-1 12:15
- Quick Boys JO17-1 14:15
- Roda 46 JO17-1 12:00
- AFC 34 JO17-1 10:30
- Buitenveldert JO17-1 10:00
- DEM JO17-1 12:45
- Zeeburgia JO17-1 11:45
- Be Quick 1887 JO17-1 11:15
- Kon. HFC JO17-1 14:30
- DWS JO17-1 13:30
- NEC/FC Oss JO17-2 14:30
- Argon JO17-1 12:15

Programma

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
23-9-2017 10:00 Buitenveldert JO17-1 DEM JO17-1
30-9-2017 11:45 Zeeburgia JO17-1 Buitenveldert JO17-1
7-10-2017 10:00 Buitenveldert JO17-1 Roda 46 JO17-1
14-10-2017 12:15 Argon JO17-1 Buitenveldert JO17-1
28-10-2017 10:00 Buitenveldert JO17-1 DWS JO17-1
4-11-2017 14:15 Quick Boys JO17-1 Buitenveldert JO17-1
11-11-2017 10:00 Buitenveldert JO17-1 Olde Veste'54 JO17-1
18-11-2017 14:30 Kon. HFC JO17-1 Buitenveldert JO17-1
25-11-2017 10:00 Buitenveldert JO17-1 AFC 34 JO17-1
2-12-2017 11:15 Be Quick 1887 JO17-1 Buitenveldert JO17-1
9-12-2017 10:00 Buitenveldert JO17-1 NEC/FC Oss JO17-2
10-2-2018 10:00 Buitenveldert JO17-1 Argon JO17-1
17-2-2018 12:00 Roda 46 JO17-1 Buitenveldert JO17-1
10-3-2018 10:00 Buitenveldert JO17-1 Quick Boys JO17-1
17-3-2018 13:30 DWS JO17-1 Buitenveldert JO17-1
24-3-2018 10:30 AFC 34 JO17-1 Buitenveldert JO17-1
7-4-2018 10:00 Buitenveldert JO17-1 Zeeburgia JO17-1
14-4-2018 12:45 DEM JO17-1 Buitenveldert JO17-1
21-4-2018 10:00 Buitenveldert JO17-1 Kon. HFC JO17-1
12-5-2018 12:15 Olde Veste'54 JO17-1 Buitenveldert JO17-1
19-5-2018 12:15 Buitenveldert JO17-1 Be Quick 1887 JO17-1
26-5-2018 12:30 NEC/FC Oss JO17-2 Buitenveldert JO17-1

 

Zat. JO15-1

- Alphense Boys O15 13:00
- Go Ahead Eagles O15 13:00
- FC Emmen O15 12:00
- AFC O15 12:30
- sc Buitenveldert O15 12:15
- Zeeburgia O15 14:45
- Hollandia JO15-1 12:45
- De Graafschap O15 12:00
- PEC Zwolle O15 12:45
- DWS O15 12:30
- Cambuur L. JO15-1 12:45
- FC Groningen O15 12:30

Programma

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
9-9-2017 12:15 Buitenveldert JO15-1 Alphense Boys JO15-1
16-9-2017 12:45 PEC Zwolle JO15-1 Buitenveldert JO15-1
23-9-2017 12:15 Buitenveldert JO15-1 Zeeburgia JO15-1
30-9-2017 12:45 Hollandia JO15-1 Buitenveldert JO15-1
7-10-2017 12:15 Buitenveldert JO15-1 DWS JO15-1
4-11-2017 12:00 FC Emmen JO15-1 Buitenveldert JO15-1
11-11-2017 12:15 Buitenveldert JO15-1 FC Groningen JO15-1
18-11-2017 12:15 Buitenveldert JO15-1 De Graafschap JO15-1
25-11-2017 12:45 Cambuur L. JO15-1 Buitenveldert JO15-1
2-12-2017 12:15 Buitenveldert JO15-1 AFC JO15-1
9-12-2017 13:00 Go Ahead Eagles JO15-1 Buitenveldert JO15-1

 

JO13-1

- Alphense Boys JO13-1 11:00
- Quick Boys JO13-1 10:30
- FC Amsterdam JO13-1 11:00
- Foresters de JO13-1 13:15
- Roda 46 JO13-1 10:15
- Fortuna Wormerv. JO13-1 10:15
- AFC 34 JO13-1 12:30
- Buitenveldert JO13-1 09:30
- Hollandia JO13-1 10:45
- Kon. HFC JO13-1 10:00
- BFC JO13-1 12:45
- Ajax JO13-2 12:00

Programma

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team
23-9-2017 12:30 AFC 34 JO13-1 Buitenveldert JO13-1
30-9-2017 09:30 Buitenveldert JO13-1 Foresters de JO13-1
7-10-2017 10:45 Hollandia JO13-1 Buitenveldert JO13-1
14-10-2017 09:30 Buitenveldert JO13-1 Roda 46 JO13-1
28-10-2017 12:00 Ajax JO13-2 Buitenveldert JO13-1
4-11-2017 09:30 Buitenveldert JO13-1 BFC JO13-1
11-11-2017 11:00 FC Amsterdam JO13-1 Buitenveldert JO13-1
18-11-2017 09:30 Buitenveldert JO13-1 Alphense Boys JO13-1
25-11-2017 10:30 Quick Boys JO13-1 Buitenveldert JO13-1
2-12-2017 09:30 Buitenveldert JO13-1 Kon. HFC JO13-1
9-12-2017 10:15 Fortuna Wormerv. JO13-1 Buitenveldert JO13-1
10-2-2018 10:15 Roda 46 JO13-1 Buitenveldert JO13-1
17-2-2018 09:30 Buitenveldert JO13-1 Hollandia JO13-1
10-3-2018 12:45 BFC JO13-1 Buitenveldert JO13-1
17-3-2018 09:30 Buitenveldert JO13-1 Ajax JO13-2
24-3-2018 09:30 Buitenveldert JO13-1 Quick Boys JO13-1
7-4-2018 13:15 Foresters de JO13-1 Buitenveldert JO13-1
14-4-2018 09:30 Buitenveldert JO13-1 AFC 34 JO13-1
21-4-2018 11:00 Alphense Boys JO13-1 Buitenveldert JO13-1
12-5-2018 09:30 Buitenveldert JO13-1 FC Amsterdam JO13-1
19-5-2018 11:00 Kon. HFC JO13-1 Buitenveldert JO13-1
26-5-2018 11:00 Buitenveldert JO13-1 Fortuna Wormerv. JO13-1

 

 

Zondag 2

- Schoten 2 11:30
- Buitenveldert 2 12:00
- OSC 2 14:30
- Meer de 2 11:30
- Alliance 22 3 14:00
- Swift 5 13:00
- DIOS 2 12:00
- EDO hfc 3 12:00
- Hillegom sv 3 14:00
- Pancratius 3 11:00
- Arsenal ASV 2 14:00
- Zwanenburg 3 14:00

 

Zaterdag 2

- Loosdrecht 2 12:00
- AFC 2 12:00
- VVC 2 12:00
- Buitenveldert 2 12:00
- Ajax 3 14:30
- Swift 3 15:00
- WV-HEDW 3 12:30
- AMVJ 2 11:45
- Volendam (rkav) 3 14:30
- ZOB 2 12:00
- Castricum 2 12:00
- Breukelen fc 2 12:00
- FC Aalsmeer 2 11:45

 

Zondag 3

- DWS 2 11:30
- Buitenveldert 3 14:30
- Meteoor 2 11:30
- Swift 6 13:00
- OSV 2 11:30
- Hillegom sv 4 11:00
- Arsenal ASV 3 12:00
- Volendam (rkav) 3 12:00
- Zilvermeeuwen 2 12:00
- IVV 2 11:30
- Meer de 3 11:30
- Kadoelen sv 2 14:00

 

Zondag 4

- NVC 2 11:00
- NFC 2 11:30
- Geinburgia 2 14:00
- TOG 2 11:30
- Buitenveldert 4 14:30
- Meer de 4 12:00
- Swift 7 13:00
- VVA/Spartaan 2 11:30
- Hillegom sv 5 11:00
- Diemen 3 14:30
- Arsenal ASV 4 14:00
- Almere FC 2 14:30

 

Zondag 5

- Buitenveldert 5 14:30
- Portugal Adam FC 2 12:00
- AFC 6 15:15
- Nautilus 2 11:30
- WV-HEDW 5 15:00
- Sloterdijk 2 14:30
- RAP 6 14:30
- Sporting Martinus 4 12:00
- Arsenal ASV 6 16:00
- Swift 12 15:00
- Nieuw Sloten sv 3 12:00
- FC Aalsmeer 4 14:00

 

Zondag 6

- TOG 3 14:30
- Buitenveldert 6 14:30
- JOS/W'graafsmeer 4 14:30
- FIT 4 14:30
- AFC 7 13:15
- WV-HEDW 6 12:30
- Tos Actief 4 14:00
- Ouderkerk 4 14:00
- Ankaraspor 5 14:30
- Arsenal ASV 7 16:00
- TABA 5 14:30
- Meer de 8 14:30

 

Zaterdag 3

- Hertha 2 12:30
- SCW 4 14:30
- VVC 4 14:30
- Buitenveldert 3 14:15
- RKAVIC 2 11:30
- RODA 23 3 12:30
- VVA/Spartaan 3 13:00
- FC Amsterdamse Bos 3 14:00
- Arsenal ASV 5 16:00
- Argon 8 15:00
- DEVO'58 2 12:30
- Legmeervogels 5 15:00

 

Zaterdag 4

- DVVA 7 10:30
- Buitenveldert 4 13:45
- Meer de 3 14:30
- Swift 8 14:30
- RKAVIC 3 14:30
- WV-HEDW 12 14:30
- RAP 4 14:30
- AMVJ 3 14:45
- Arsenal ASV 6 16:00
- Ouderkerk 3 12:30
- FC Amsterdam 2 15:15
- AFC 9 17:00
- VVA/Spartaan 4 13:00
- AC Amsterdam 2 12:00

 

35+1

- Legmeervogels 35+1 15:00
- Buitenveldert 35+1 16:00
- Badhoevedorp 35+1 14:30
- VVC 35+1 14:30
- Dijk De 35+1 12:30
- GeuzenM'meer 35+1 15:00
- IJmuiden 35+1 14:30
- Arsenal ASV 35+1 12:00
- Portugal Adam FC 35+1 15:00
- United/DAVO 35+1 14:00
- AGB 35+3 14:30

 

35+2

- PSZ 35+1 14:30
- OFC 35+2 14:30
- Wartburgia 35+1 14:30
- ZSGOWMS 35+1 14:30
- SDZ 35+1 14:00
- Buitenveldert 35+2 15:30
- Arsenal ASV 35+2 14:00
- AGB 35+1 14:30
- Jong Hercules 35+1 14:30
- Ankaraspor 35+1 12:00
- Rood Wit Zaanstad 35+1 11:00

 

45+1

- Muiderberg 45+1 14:30
- Buitenveldert 45+1 16:00
- Breukelen fc 45+1 14:30
- Wartburgia 45+1 14:30
- Dijk De 45+1 12:30
- GeuzenM'meer 45+2 15:00
- TABA 45+2 14:30
- AS 80 45+1 14:00
- Buiksloot 45+3 14:30
- Overamstel 45+1 14:30
- HSV'69 45+1 14:00

 

 

JONGENS A-categorie


Hoofdklasse C

- JVC JO19-1 12:00
- Purmerend JO19-1 12:00
- Buitenveldert JO19-1 11:30
- Meervogels 31 JO19-1 11:00
- Alliance 22 JO19-1 11:45
- FC Uitgeest JO19-1 12:00
- Swift JO19-1 13:00
- WV-HEDW JO19-1 12:30
- ZAP JO19-1 11:00
- DSS JO19-1 15:00
- Limmen JO19-1 11:00

 

Hoofdklasse C

- Diemen JO17-1 12:00
- AFC 34 JO17-1 11:15
- DCG JO17-1 11:30
- Purmerend JO17-1 12:15
- Buitenveldert JO17-1 09:15
- Abcoude JO17-1 12:00
- Kon. HFC JO17-1 12:00
- Swift JO17-1 11:00
- WV-HEDW JO17-1 10:30
- Always Forward JO17-1 10:30
- Buitenboys JO17-1 12:00
- DIOS JO17-1 12:00

 

1e klasse 12

- Diemen JO17-2 14:00
- Sporting Almere JO17-1 11:30
- AFC JO17-1 13:15
- Buitenveldert JO17-2 09:00
- Weesp FC JO17-1 11:30
- TABA JO17-1 12:15
- Sporting Martinus JO17-1 11:00
- Zeeburgia JO17-1 15:45
- Ouderkerk JO17-1 12:00
- Buiksloot JO17-1 12:00
- IJburg AFC JO17-1 11:30
- Dijk De JO17-1 11:00



Hoofdklasse C

- FC Amsterdam JO15-1 12:30
- Diemen JO15-1 12:00
- AFC JO15-1 11:00
- Buitenveldert JO15-1 09:30
- Kolping Boys JO15-1 10:00
- Sporting Martinus JO15-1 09:00
- Abcoude JO15-1 11:30
- Ouderkerk JO15-1 10:00
- ZSGOWMS JO15-1 09:30
- DSS JO15-1 15:45
- OFC JO15-1 10:00
- VVA/Spartaan JO15-1 09:30

 

1e klasse 08

1 Arsenal ASV JO15-1 08:30
2 Pancratius JO15-1 09:00
3 AFC JO15-2 13:15
4 Nieuw West United SV JO15-1 12:30
5 DCG JO15-1 11:30
6 Kon. HFC JO15-1 13:00
7 SDZ JO15-1 09:30
8 Buitenveldert JO15-2 12:15
9 KDO JO15-1 09:30
10 RODA 23 JO15-1 10:00
11 Swift JO15-1 10:45
12 Sporting Martinus JO15-2 09:00
13 Waterwijk JO15-1 11:00
14 EDO hfc JO15-1 10:00

 

1e klasse 06

- FC Amsterdam JO13-2 08:30
- Volendam (rkav) JO13-4 09:00
- Diemen JO13-1 10:45
- Zuidoost United JO13-1 11:30
- Buitenveldert JO13-2 10:00
- JOS/W'graafsmeer JO13-1 10:15
- Weesp FC JO13-1 09:00
- Tos Actief JO13-1 12:15
- Sporting Martinus JO13-1 10:15
- WV-HEDW JO13-3 10:30
- Ouderkerk JO13-1 10:30
- Waterwijk JO13-2 10:00

 

1e klasse 07

- Amstelveen JO13-1 10:00
- DCG JO13-2 09:30
- RODA 23 JO13-2 12:00
- Buitenveldert JO13-3 10:00
- RKDES JO13-1 11:00
- FC Aalsmeer JO13-1 10:15
- Sporting Martinus JO13-2 11:45
- KDO JO13-1 11:15
- AGB JO13-1 12:30
- Swift JO13-1 12:00
- Blauw-Wit Beursbengels JO13-1 10:00
- ZSGOWMS JO13-1 09:00
- Arsenal ASV JO13-1 10:45
- NFC JO13-1 12:30

 

Kijk bij de jongenspagina voor de overige teams.

Kijk bij de meisjespagina voor de indelingen van de meisjes.