21-06-2017 - Indeling meisjesteams + competitie-indelingen 2017-2018.

Zodra het seizoen op z'n eind loopt komt de vraag "hoe gaat het volgend seizoen "naar boven drijven.

Hier leggen we uit wat de procedure is.

Per dag wordt de lijst bijgewerkt.

LET OP!!!!!!!   Alle indelingen zijn VOORLOPIG.
Alle selectieteams zijn nog bezig met selecteren.
Er komen dus flink wat wijzigingen.

Heeft u vragen , dan hoor ik het graag.
Peter Weilenmann : 0650412430  of  scbuitenveldert@hetnet.nl

 

Als eerste gaan we de 3 talententeams selecteren + Meisjes O14.
Meisjes O17 , bestaat uit speelsters van 2000 , 2001 , 2002
Meisjes O16 , bestaat uit speelsters van 2001 , 2002 , 2003
Meisjes O15 , bestaat uit speelsters van 2003 , 2004
Meisjes O14 , bestaat uit speelsters van 2004 , 2005
De afvallers van deze teams stromen terug naar hun leeftijdscategorie.

MO19 teams , bestaan uit speelsters van 1999 , 2000 en evt. 3 dispensatie speelsters uit 1998.
MO17 teams , bestaan uit speelsters van 2001 , 2002
MO15 teams , bestaan uit speelsters van 2003 , 2004
MO13 teams , bestaan uit speelsters van 2005 , 2006
MO11 teams , bestaan uit speelsters van 2007 , 2008
MO9 teams , bestaan uit speelsters van 2009 , 2010

 

Meisjes O17
Larissa Haagsma
Veerle Louwrier
Mila Massaro
Ines van der Hooft Carbonel
Jascha de Ruijter
Fleur de Ligt
Sophie Witting
Britt Roele
Nikki van Wees
Kana Kawaguchi
Lotte Brands
Robin van Donselaar
Kamille Boorn
Sophie Cronck
Saskia Draaijer  
Sabine Hoogland
16 speelsters

2e klasse 14  

- Diemen JO15-3 10:00
- GeuzenM'meer JO15-1 12:00
- Buitenveldert JO15-3M 12:00
- TABA JO15-1 10:30
- Meer de JO15-1 09:30
- CTO 70 JO15-1 10:00
- Zeeburgia JO15-2 11:45
- Swift JO15-2 09:00
- WV-HEDW JO15-2 09:00
- Ouderkerk JO15-2 12:00
- IJburg AFC JO15-2 09:30
- Waterwijk JO15-3 11:00


Meisjes O16 

Danielle van den Bos
Sara Kost
Susannah Rezk
Bloem Kreek
Bezi van Bergen
Nina Vens
Suus de Bakker
Mercedes Wiegel
Isabel Carvalho van den Broek
Elfi Maass
Sydney Blom
Zoe el Baz
Uma Kos
Jaden Thijm
Norah van Kooij  
Shauna Leatemia
16 speelsters

2e klasse

- DCG JO15-2 11:30
- Buitenveldert JO15-4M 10:00
- RKDES JO15-1 10:00
- Sporting Martinus JO15-3 09:30
- Badhoevedorp JO15-1 10:00
- Kon. HFC JO15-4 12:30
- AGB JO15-1 10:00
- Swift JO15-3 09:00
- ZSGOWMS JO15-2 09:30
- Nieuw Sloten sv JO15-1 10:00
- Pancratius JO15-2 09:00
- DSS JO15-3 09:00

Meisjes O15
Bente Latenstein
Isabel ter Weeme
Kira van Kerkwijk
Nikki van Tol
Elisha Kruize
Pien Appels
Tamara de la Vega
Mila Lagcher
Elena van de Pol
Kristel Ekkelenkamp
Evi Duivenvoorden 
Jonah Gans
Amy Stoel
Maryam Bassaid
Anouk van 't Wout  
Anna van der Reijden
Ilham Chabali
17 speelsters

3e klasse

- SDZ JO15-4 09:30
- Legmeervogels JO15-2 10:00
- RODA 23 JO15-3 10:00
- AFC JO15-3 09:00
- Buitenveldert JO15-6M 08:30
- RKDES JO15-3 10:00
- Weesp FC JO15-3 09:30
- WV-HEDW JO15-4 09:00
- Ouderkerk JO15-4 10:00
- Pancratius JO15-4 15:00
- Buitenboys JO15-4 12:30

Meisjes O14
Aaliya Lunes 
Jaeda van der Veen  
Robin van Delft  
Sunna Elsiar  
Yaslin Belserang 
Faye Suurmond 
Angel Neuteboom  
Demi Mulder 
Floor Beetstra
Felicity Konnuah
Daimy Mackaay
Koosje Peters
Justine Candel
Lilly Yohannes
14 speelsters

2e klasse

- AFC JO13-3 10:30
- Buitenveldert JO13-4M 11:15
- Swift JO13-2 10:30
- DWS JO13-2 10:30
- Nieuw Sloten sv JO13-1 12:00
- Sloterdijk JO13-1 12:30
- Pancratius JO13-2 11:30
- Meteoor JO13-1 11:00
- Arsenal ASV JO13-2 10:45
- VVA/Spartaan JO13-2 11:30

 

 

MO19-1
Trainer : Arthur Pieters
Trainen vanaf Dinsdag 29 augustus
Dinsdag : 18.15 - 19.30 uur , 2B
Donderdag : 18.30 - 19.45 uur , 2A
Giulia Captijn
Jade Leurs
Shalina Neslo
Kiara Angelino (dispensatie)
Nikky Jonkman
Sunshine Bitter
Roan Beek
Cato van Veeren
Aylin Yavuz
Bobbie van Vlaardingen
Eva Vlasblom
Fatima Lunes
Lise van Spijker  
Linda Luijten 
Sanne Kooistra  
Nikky Pronk  
Marit Rozendaal
Margaret Mettle Nunoo
18 speelsters

Hoofdklasse

- Purmerend MO19-1 14:30
- Buitenveldert MO19-1 10:00
- Gooi 't sc MO19-1 12:00
- SDZ MO19-1 15:00
- Blokkers De MO19-1 15:00
- DSS MO19-1 13:15
- ADO '20 MO19-1 14:45
- Always Forward MO19-1 16:00
- Kadoelen sv MO19-1 12:15

  

MO19-2
Trainer : Jacob Witzenhausen
Trainen vanaf Donderdag 24 augustus
Maandag : 19.45 - 21.00 uur , 4A
Donderdag : 19.15 - 20.30 uur , 3A

Linsey de Bruin
Romee Halidu
Pearl van het Hooft
Iris Holzel
Charley Lageveen
Pippa Nance
Dunja van der Ploeg
Bailey Ransom
Cheyanne Sertyurek
Rosa Wertheim
Beau van Willigen
Jill Onsia  
Gabrielle Breij
Tosca van het Hof (dispensatie)
Alysia Fonkel
Zenna van der Ploeg
16 speelsters

1e klasse

- RODA 23 MO19-1 14:30
- Buitenveldert MO19-2 16:00
- FC Aalsmeer MO19-1 12:00
- WSV 30 MO19-1 13:00
- WV-HEDW MO19-1 10:30
- Nieuw Sloten sv MO19-1 14:00
- Sporting Andijk MO19-1 12:30
- JVC MO19-1 14:45
- WBSV MO19-1 12:30
- OFC MO19-1 12:00
- IJburg AFC MO19-1 16:00

MO19-3
Trainer : Spike van het Hooft
Trainen vanaf Maandag 28 augustus
Maandag : 18.30 - 19.45 uur , 4A
Donderdag : 18.15 - 19.30 uur , 1B

Liv Thompson  
Nina May  
Talissa Tan  
Cemre Memisoglu  
Eefje Meijboom  
Manuela Koopman  
Shayenne Nijhove  
Abigail van Ommeren  
Alyssa Soekhie  
Donna Weppner  
Isabel Wall  
Miariana Trepa Torres 
Franka van Geilswijk
Kayleigh Heynemans
Erymantheia Platanitis

15 speelsters

Hoofdklasse

- Sporting 70 MO19-1 12:30
- Hoogland MO19-1 15:00
- SVL MO19-1 12:00
- Meern De MO19-1 14:15
- Buitenveldert MO19-3 16:00
- Stedoco MO19-1 12:00
- Graveland 's MO19-1 14:30
- Houten MO19-1 15:00

MO19-4 
Trainer : Wouter Hesseling
Trainen vanaf Woensdag 30 augustus
Woensdag : 19.15 - 20.30 uur , 4A
Vrijdag : 18.00 - 19.15 uur , 4A

Fanya ten Dam
Anne Dekker
Basia Elting
Rael Huizenga
Lara Kloos
Fay Koopman
Ting Nouwen
Barbara Ohm
Bodil Oorthuys
Marijn Severijn
Kiki Slingerland
Aster Wellerdieck
Noor Wetheim
Luna Blumberg
Samira Pieternella
15 speelsters

2e klasse

- DEM MO19-1 14:00
- Tos Actief MO19-1 12:15
- OSV MO19-1 14:30
- Hoofddorp s.v. MO19-1 14:45
- DSS MO19-2 13:30
- FC Uitgeest MO19-1 14:30
- HBOK MO19-1 10:30
- ADO '20 MO19-2 14:45
- Buitenveldert MO19-4 15:00
- Zeevogels MO19-1 12:00
- Zandvoort MO19-1 13:00

MO17-1 
Trainer : Spike van het Hooft
Trainen vanaf Maandag 28 augustus
Maandag : 20.00 - 21.15 uur , 3B
Donderdag : 18.15 - 19.30 uur , 1A

Vera van de Wall
Lisanne Leusink
Arava Dadon
Laura Jongeneel
Famke Stuijt 
Aisha Karamowa
Jamie Willems
Katharina Collins
Chimene Nahar
Havanna van Wijnen
Susan Elman
Jacqui-Rae Schut
Shira Duizend
Soraya Hilali
Rania Zarchid  
15 speelsters

Hoofdklasse

- Reiger Boys MO17-1 10:15
- KFC MO17-1 16:15
- SDZ MO17-1 15:00
- Purmerend MO17-1 14:30
- Buitenveldert MO17-1 10:15
- HBC MO17-1 15:00
- Kolping Boys MO17-1 13:15
- Alliance 22 MO17-1 13:45
- Winkel MO17-1 14:00

MO17-2
Trainer : Ron van den Bos
Trainen vanaf Dinsdag 22 augustus
Dinsdag : 19.30 - 20.30 uur , 2A
Donderdag : 18.30 - 19.45 uur , 4A

Silke Huizenga
Isabelle Grootendorst
Lena Lursen
Tess Mantineo
Izla Cakici
Indy Rous
Cece Cohen
Luna Dolleman
Wahiba Zaidi
Lola Spier
Jip Scholtz
Suzanne Wiersma
Lilly Rees
Shivelly Darsan
Essenc Raap
15 speelsters

1e klasse

- Amstelveen MO17-1 12:00
- Overbos MO17-1 15:00
- SDO MO17-1 13:00
- RODA 23 MO17-1 12:15
- Buitenveldert MO17-2 12:30
- Almere FC MO17-1 13:00
- BFC MO17-1 15:30
- Diemen MO17-1 12:45
- Ouderkerk MO17-1 14:30
- Nieuw Sloten sv MO17-1 12:00
- Sporting Almere MO17-1 14:30
- AFC MO17-1 10:30

MO17-3  
Trainer : Arthur Pieters (DI) en Yannick Pel (DO)
Trainen vanaf Dinsdag 29 augustus
Dinsdag : 17.00 - 18.15 uur , 2B
Donderdag : 19.45 - 21.00 uur , 4A

Jasmijn Romijn (dispensatie)
Biendy Windster (dispensatie)
Ramona Gulien
Fenice Bodecker
Sammy Bos
Hadwig te Winkel
Jaimy Nak
Cynthia Willemsen
Romy Kulkens  
Amber Sewgobind
Maresa Felter
Eva Nijboer
Morinzia Slijngard
13 speelsters

2e klasse

- Legmeervogels MO17-1 09:00
- GeuzenM'meer MO17-1 13:00
- Buitenveldert MO17-3 08:45
- RKDES MO17-1 13:00
- FC Aalsmeer MO17-1 10:15
- Tos Actief MO17-1 12:15
- Sporting Martinus MO17-1 11:00
- KDO MO17-1 13:30
- CSW MO17-2 15:30
- Hertha MO17-1 13:00
- RODA 23 MO17-2 12:00
- DIOS MO17-2 17:00

MO17-4  
Trainer : Arthur Pieters (DI) en Yannick Pel (DO)
Trainen vanaf Dinsdag 29 augustus
Dinsdag : 17.00 - 18.15 uur , 2B
Donderdag : 19.45 - 21.00 uur , 4A

Jasmijn Tjepkema
Roos Wijker
Nora Damianova
Eski Born
Ilse Dijkstra
Liesje Geluk
Jadin Ceder
Emma Bakker
Yara Kamphuis
Gianna Koopman
Merel Wiebes
Storm Gerritsen
Robin Domingues 
Annemarie Lekkerkerker
Milou Beerda
15 speelsters

2e Klasse

- Buitenveldert MO17-4 10:00
- Tos Actief MO17-2 14:30
- Abcoude MO17-1 14:30
- IJburg AFC MO17-1 16:00
- FC Amsterdam MO17-1 11:00
- Meer de MO17-1 10:30
- DRC MO17-1 14:00
- AFC MO17-1 10:30
- GeuzenM'meer MO17-2 10:45
- Ouderkerk MO17-2 12:30
- CSW MO17-3 15:00
- Nieuw Sloten sv MO17-2 12:00

 

MO15-1
Trainster :  Kaylee Moerland
Trainen vanaf Dinsdag 22 augustus
Dinsdag : 18.15 - 19.30 uur , 3B
Donderdag : 18.00 - 19.15 uur , 3A

Nora Zavrel
Chimene Viveen
Linda Barboza
Sarah Bayonne
Myrthe van den Berg
Renee van der Pijl
Estella Loupatty
Tamia Babel
Abril Andreu
Sydney Gast
Bente Kox
Priscilla Wijnruit
Youssra Zourguane
+ keepster uit O15
1 speelster uit O15
15 speelsters

 

Hoofdklasse

- Kadoelen sv MO15-1 10:30
- Overbos MO15-1 13:00
- Purmerend MO15-1 11:15
- Buitenveldert MO15-1 10:15
- Kolping Boys MO15-1 11:30
- Huizen MO15-1 12:30
- Always Forward MO15-1 13:00
- RKEDO MO15-1 14:15

MO15-2
Trainer : Kaylee Moerland (DI) en Yannick Pel (DO)
1e Training op Dinsdag 29 augustus om 18.15 uur , samen met de MO15-1. 
Dinsdag : 17.00 - 18.15 uur , 3B 
Donderdag : 17.30 - 18.30 uur , 2B

Rosa Booms
Camille Luursema
Noor Smit
Ghizlan Hayouf
Mirthe Hart
Isa Kamerbeek
Rosa Verpoort
Daniella Dhingra
Zuen van den Berg 
Minne Docter
Jodie Vigada
Rachelle Vink
Saloua Benaali
Zinzi Holscher
Izaya Maren
Maud Keijzer
16 speelsters

1e klasse

- Volendam (rkav) MO15-2 10:30
- SDO MO15-1 11:00
- Sporting Almere MO15-1 11:15
- Buitenveldert MO15-2 11:30
- Zuidvogels MO15-1 11:00
- WV-HEDW MO15-1 09:00
- BFC MO15-1 15:45
- IJburg AFC MO15-1 16:00
- Waterwijk MO15-1 12:45
- Huizen MO15-2 10:30
- Hertha MO15-2 11:30
- Zeeburgia MO15-2 09:15

 

MO15-3
Trainer : Yannick Pel (DI) en Arthur Pieters (DO)
Trainen vanaf Dinsdag 29 augustus
Dinsdag : 19.45 - 21.00 uur , 4B
Donderdag : 17.30 - 18.30 uur , 2A

Milou Elting
Lara Vlasblom
Zonne Tijssen
Salina Chhetri
Donna Walvisch (dispensatie)
Zahra Benayad
Dilan Gurbuz
Felice van Wijnen 
Imane Bekkaoui
Ceyda Orhan
Ayala Pinto
Soraya Schmidt
Aicha Zarouali
Emma van de Pol
Aliza Farber
Mare Bodecker
Roos Bollen
Jeralyn Monsels
18 speelsters
 

3e klasse 

- Amstelveen MO15-1 13:00
- Legmeervogels MO15-1 13:00
- Buitenveldert MO15-3 10:00
- RKDES MO15-1 11:00
- Tos Actief MO15-1 12:15
- KDO MO15-1 11:15
- SCW MO15-1 10:15
- CSW MO15-3 13:45
- DIOS MO15-1 15:15
- Pancratius MO15-2 15:00
- Hertha MO15-3 13:00
- NFC MO15-1 12:30

MO15-4
Trainer : Bram de Leeuw
Trainen vanaf Donderdag 31 augustus
Donderdag : 18.30 - 19.45 uur , 4B

Luce Bierma 
Sara de Vries 
Xenia Schmitz 
Marie Muller 
Lara Barbosa 
Aenea Arian 
Eva Ehrlich 
Eva Langman 
Luna van Rijn 
Mira Evrenqun 
Noa de Leeuw 
Juliette Groot 
Lisanne Tevreden 
Kimo de la Bretoniere 
Josephine Faber
Sofia Spoorman
16 speelsters 

3e klasse

- Kadoelen sv MO15-2 10:30
- GeuzenM'meer MO15-2 12:00
- Buitenveldert MO15-4 08:30
- Meer de MO15-1 10:30
- Tos Actief MO15-2 10:30
- IJburg AFC MO15-2 16:00
- Almere FC MO15-2 14:30
- SDOB MO15-1 12:00
- Zilvermeeuwen MO15-1 12:00
- Nieuw West United SV MO15-1 12:30
- Swift MO15-1 11:00

MO13-1  
Trainer : Martijn Tellinga
Trainen vanaf Dinsdag 29 augustus
Dinsdag : 18.15 - 19.30 uur , 3A
Donderdag : 16.45 - 18.00 uur , 3A

Senna Krsticevic
Lana Plasmeijer
Eden Polak
Mayte Leegwater
Rosa Looze
Zana Nieuwenhuis
Esmeralda van den Bos
Noa Holt
Elise Tellinga
Renske Verpoort
Rosa Merbis
Rosa de Blauw
Alyssa van Haaren
Sofie Waters
Louise Meiners
15 speelsters 

Hoofdklasse

- SDZ MO13-1 09:30
- Sporting Almere MO13-1 13:00
- Buitenveldert MO13-1 08:45
- Kolping Boys MO13-1 10:15
- Alliance 22 MO13-1 10:00
- Zeeburgia MO13-1 12:00
- Hoogland MO13-1 09:40
- WSV 30 MO13-1 10:00
- Always Forward MO13-1 11:30
- IJburg AFC MO13-1 14:30
- Meern De MO13-1 08:30

MO13-2
Trainer : Yannick Pel (DI) en Arthur Pieters (DO)
Trainen vanaf Dinsdag 29 augustus
Dinsdag : 17.00 - 18.00 uur , 1A
Donderdag : 16.30 - 17.30 uur , 2A

Sabrien Bouchengour
Sivan Uzan
Gili Zelcer
Luna Emmen
Alieke van Berkel
Emily Faiz
Liv de Beer (nieuw)  
Reza Beukering
Damla Utlu
Uma van der Werf
Tao Tao Duiven
Manouk van Riet
Noga Limper
Melody Ceder
Safae Elfazazi
15 speelsters

3e klasse

- SDZ MO13-3 09:30
- Diemen MO13-1 11:15
- GeuzenM'meer MO13-1 11:45
- RODA 23 MO13-1 12:30
- Buitenveldert MO13-2 13:00
- RKDES MO13-1 11:00
- Tos Actief MO13-1 12:15
- Abcoude MO13-1 11:00
- SDW MO13-1 10:15
- IJburg AFC MO13-3 13:00
- Nieuw Sloten sv MO13-1 11:00
- Vlug en Vaardig MO13-1 10:30

MO13-3
Trainer : Yannick Pel 
Trainen vanaf Dinsdag 29 augustus
Dinsdag : 17.00 - 18.00 uur , 1B
Donderdag : 16.30 - 17.30 uur , 2B

Yasmin Boulnouar
Anniek Hanson
Anouk Obradovic
Mirna Jovanovic
Guusje Sanders
Sarah Rijvers
Mila Bulthuis
Bente Stein
Bibi Baars
Lana Brems
Jula Brems
Saar de Wilt
Misha Wendel de Joode
Roukaya el Haddad
Sophia Bierman
Angel Endstra
Emma Rijvers
17 speelsters

3e klasse

- Legmeervogels MO13-1 11:00
- AFC MO13-1 12:30
- Buitenveldert MO13-3 14:15
- RKDES MO13-2 09:30
- FC Aalsmeer MO13-1 08:45
- Sporting Martinus MO13-1 11:00
- KDO MO13-1 11:15
- CSW MO13-1 08:45
- Nieuw Sloten sv MO13-2 11:00
- Hertha MO13-1 09:30
- Argon MO13-1 08:45
- RODA 23 MO13-2 12:15

MO11-1 + MO11-2
Trainer : Kyra Albada (MA + DO) en Martijn Tellinga (MO-11-1 DI)
Trainen vanaf Maandag 28 augustus
Maandag : 17.30 - 18.45 uur , 1B
Dinsdag : 18.15 - 19.30 uur , 3A (LET OP , alleen de MO11-1)
Dinsdag : 17.00 - 18.00 uur , 2A (MO11-2 , Training start zodra er een trainer is)
Donderdag : 18.30 - 19.30 uur , 4e


MO11-1
Juna Jansen
Mimi van Hall
Wies Spijkerman
Sterre Haasbeek
Mariza Rodrigues van Lubeck
Zora van der Velde
Aya Elkhallare
Magan Tossijn
Sumaya Baars
9 speelsters


MO11-2
Yael Goldschmidt
Alyss Pedroso Paula
Mia van Beest
Romee Bende
Joy Endstra
Sivaan Goodall
Freya van der Kruk
Sevi Clancy
Mohira Brouwer 
9 speelsters

Hoofdklasse

- Overbos MO11-1 11:30
- Buitenveldert MO11-1 11:00
- Buitenveldert MO11-2 12:00
- Swift MO11-1 09:00
- IJburg AFC MO11-1 11:30
- Meern De MO11-1 09:25
- Kampong MO11-1 11:15
- DESTO MO11-1 08:30
- DESTO MO11-2 11:30

 

MO11-3
Trainer : 
Trainen vanaf Maandag 28 augustus
Maandag : 16.15 - 17.30 uur , 1B
Woensdag : 16.15 - 17.15 uur , 1e (circuit training)

Nikki Vonk
Hanna Hooiberg
Anna Besseler
Indiya Jairam
Angela Ohannes
Amelie Mahony
Yan Chocron
Chayelle Blijleven
Ahlam Chafiki
Tamara MacPherson
Soumaya Sabir
11 speelsters

1e klasse

- Kadoelen sv MO11-1 10:30
- RODA 23 MO11-1 09:00
- AFC MO11-1 08:45
- Buitenveldert MO11-3 13:00
- HBC MO11-1 09:50
- FC Aalsmeer MO11-1 08:45
- Alliance 22 MO11-1 11:30
- Swift MO11-2 09:00
- SCW MO11-1 08:45
- VVC MO11-1 10:00
- DSS MO11-1 11:45

MO11-4
Trainer : 
Trainen vanaf Maandag 28 augustus
Maandag : 16.15 - 17.30 uur , 1B
Woensdag : 16.15 - 17.15 uur , 1e (circuit training)

Noelle Schmidt
Alyssa Schmidt
Constance Haffmans
Rosalina Velasco Martinez
Lina Ellounissi
Vienna Jansen
Elin Fokke
Zara Vreede
Peri Calikci
Maxime Messet
10 speelsters

2e klasse

- Kadoelen sv MO11-2 10:30
- Volendam (rkav) MO11-2 10:30
- GeuzenM'meer MO11-1 10:30
- Buitenveldert MO11-4 14:00
- Tos Actief MO11-1 09:00
- IJburg AFC MO11-3 10:15
- DRC MO11-1 11:10
- Meteoor MO11-1 11:00
- WV-HEDW MO11-1 10:00
- Monnickendam MO11-1 08:45
- Purmerland MO11-1 10:00
- KFC MO11-2 09:45

MO11-5
Trainer : 
Trainen vanaf Maandag 28 augustus
Maandag : 16.15 - 17.30 uur , 1B
Woensdag : 16.15 - 17.15 uur , 1e (circuit training)

Thaliya Belfor
Maritt Hulleman
Lois Niet
Suzie Baan
Isabel Serree
Tata Thompson
Bes van Dam
Lene Kee
Farah Muller
Devenaincy Orna
10 speelsters

2e klasse

- Legmeervogels MO11-1 09:00
- Buitenveldert MO11-5 15:00
- Meer de MO11-1 09:00
- Tos Actief MO11-2 09:00
- IJburg AFC MO11-4 10:15
- Nieuw Sloten sv MO11-1 10:00
- Buitenboys MO11-3 09:00
- DRC MO11-2 11:10
- WV-HEDW MO11-2 09:00
- Sporting Martinus MO11-1 09:45
- GeuzenM'meer MO11-2 10:30
- Meteoor MO11-2 10:00

MO9-1
Trainer : 
Trainen vanaf Maandag 28 augustus
Maandag : 16.15 - 17.30 uur , 1A
Woensdag : 15.00 - 16.00 uur , 1e (cicuit training)
 
Felice Veldman
Emi Vidovic
Josephine Schoor
Kyara Brenninkmeyer
Carmen Maclean
Ella Advokaat
Anna Polak
Isana Schaap
Vienne Wright
9 speelsters

- Diemen JO9-7M 09:00
- AFC JO9-10M 10:30
- Buitenveldert JO9-6M 10:15
- Meer de JO9-4M 09:00
- Zeeburgia JO9-6M 08:30
- Swift JO9-7M 09:45
- WV-HEDW JO9-7M 09:00
- SDOB JO9-4M 10:15
- IJburg AFC JO9-11M 10:15
- DRC JO9-5M 09:00
- Kadoelen sv JO9-5M 08:45
- Tos Actief JO9-6M 09:00

MO9-2
Trainer : 
Trainen vanaf Maandag 28 augustus
Maandag : 16.15 - 17.30 uur , 1A
Woensdag : 15.00 - 16.00 uur , 1e (circuit training)
 
Zoe v/d Steen
Tzara Hagen
Jet Keeven
Julia Dado
Cecile Bos
Nina van Doorn
Amirah Tabares 
Milou Kers
Laura Feis 
9 speelsters

- Overbos JO9-7M 11:30
- RODA 23 JO9-9M 09:00
- Buitenveldert JO9-7M 10:15
- Zandvoort JO9-3M 08:45
- Alliance 22 JO9-7M 11:00
- Kon. HFC JO9-14M 09:00
- Bloemendaal JO9-6M 08:30
- United/DAVO JO9-2M 09:00
- RKDES JO9-6M 09:30
- Legmeervogels JO9-7M 09:00
- Swift JO9-8M 09:45
- AFC JO9-11M 10:30