20-05-2016 - Teamindelingen meisjes.

 

 

Meisjes onder 17 (JO15-3G)
Trainsters : Helene Heemskerk en Merel van Dongen
Trainen op :
Maandag : 20.00 - 21.15 uur , veld 3A
Dinsdag : 19.15 - 21.30 uur , veld 3B
Donderdag : 19.30 - 21.00 uur , veld 2A

Fleur de Ligt
Lakeesha Eyken
Chante Dompig
Noor Verhaar
Julia Abbenhues
Samantha Bon
Fatima Lunes
Britt Roele
Jascha de Ruijter
Ines van der Hooft
Mila Massaro
Veerle Louwrier
Sophie Witting
Larissa Haagsma
Tanisha Vermeer
Nikki van Wees 
16 speelsters

 

Meisjes onder 16 (JO15-4G)
Trainsters : Chantal de Ridder en Paulina Quaye
Trainen op :
Maandag : 18.45 - 20.00 uur , veld 2
Dinsdag : 19.15 - 20.30 uur , veld 3A
Donderdag : 19.15 - 20.30 uur , veld 1A

Kamille Boorn
Lotte Brands
Luna Kanters
Robin van Donselaar
Kana Kawaguchi
Bloem Kreek
Kim van Kooten
Aylin Yavuz
Bezi van Bergen
Bobbie van Vlaardingen
Susannah Rezk
Vera van der Wall
Danielle van den Bos
Nina Vens 
Sara Kost
15 speelsters

 

Meisjes onder 15 (JO15-6G)
Trainsters : Lieselotte Wels en Kyra Albada
Trainen op :
Maandag : 18.45 - 20.00 uur , veld 2
Dinsdag : 18.15 - 19.30 uur , veld 1A
Donderdag : 18.00 - 19.30 uur , veld 2A

Mercedes Wiegel
Elfi Maass
Isabel Carvalho van den Broek
Suus de Bakker
Chimene Nahar
Elena van de Pol
Zoe el Baz
Sydney Blom
Nikki van Tol
Kira van Kerkwijk
Elisha Kruize
Lisanne Leussink
Pien Appels  
Mila Lagchner 
Katharina Collins
15 speelsters

 

MO19-1 
Trainer : Arthur Pieters
Trainen op :
Dinsdag : 18.15 - 19.30 uur , veld 1B
Donderdag : 19.15 - 20.30 uur , veld 1B

Deveney Pinas (dispensatie)
Lumi Fernandez Gambin (dispensatie)
Amalia de Almeida (dispensatie)
Kiara Angelino
Roan Beek
Sunshine Bitter
Nikky Jonkman
Tosca van het Hof  
Latisha Bourne
June Jongbloed
Chaniqua Kapel
Jenoesa Pinas
Jade Leurs
Almira Dobber
Giulia Captijn
Rebecca Smit
Cheyanne Seryurek
17 speelsters



MO19-2
Leider : Andre van het Hooft
Trainen op :
Dinsdag : 19.45 - 21.00 uur , veld 4A
Donderdag : 18.00 - 19.15 uur : veld 1B

Laura van Hagen
Iris Holzel
Romee Halidu
Nouhaila Benyerrou
Pearl van het Hooft
Barbera de Mol
Dunja van der Ploeg
Audrey Cajfinger
Annabel van Eijk
Rosa Wertheim
Bailey Ransom
Pippa Nance
Charley Lageveen
Ghizlan Ben Ali
Shalyna Neslo
Sophie Mattijsen
16 speelsters 

 

MO19-3
Trainer : Yannick Pel
Trainen op :
Woensdag 19.15 - 20.30 uur , veld 4A

Clara Ciurca
Jennifer Daalen
Roos Dalmolen
Josephine Dik
Cato Dongelmans
Sarah Harms
Marieke ten Have
Malie Hilgerdenaar
Youna Mulock Houwer
Ting Nouwen
Lola Sprenger
Biendy Windster
Lana Zwiers
Kiki Slingerland
Yuka Donker Duyvis
15 speelsters

 

MO17-1 selectie
Trainer : Spike van het Hooft
Trainen op :
Maandag : 20.00 - 21.15 uur , veld 3A
Donderdag : 18.15 - 19.30 uur . 3A 

Liv Thompson
Cemre Memisoglu
Shayenne Nijhove
Eefje Meijboom
Emma Mansvelt
Abigail van Ommeren
Alyssa Soekhie
Talissa Tan
Jacqui-Rae Schut
Soraya Hilali
Isabel Wall
Donna Weppner
Sophie Cronk
Franka van Geilswijk
Eva Vlasblom
Shira Duizend
Nina May
Mariana Trepa Torres
18 speelsters 

 

MO17-2
Trainer : Yannick Pel
Trainen op :
Dinsdag : 19.45 - 21.00 uur , veld 2A
Donderdag : 19.45 - 21.00 uur , veld 4A  


Zita Wefers Bettink
Jasmijn Romijn
Susanne Zweep
Sanne Hulscher
Lola Spier
Soesja van der Hilst
Margo Hesterman
Merle Hartveld
Anne Vogels
Jehanne Vermeij
Djago Diaz Buit
Noor de Haan
Clea Gunn
Sophie van Lennep
Numi Onorbe Genovesi
15 speelsters

 

MO17-3
Trainer : Wouter Hesseling
Trainen op :
Woensdag : 19.15 - 20.30 uur , veld 4B
Vrijdag : 18.00 - 19.15 uur , veld 4A

Aster Wellerdieck
Real Huizenga
Noor Wertheim
Lara Kloos
Anne Dekker
Fanya ten Dam
Marijn Severijn
Fay Koopman
Basia Elting
Luna Blumberg
Samira Pieternella
Barbara Ohm
Bodil Oorthuys
13 speelsters

 

MO17-4
Trainer : Yannick Pel
Trainen op :
Dinsdag : 19.45 - 21.00 uur , veld 2A 
Voorlopig : Donderdag : 19.45 - 21.00 uur , veld 4A

Vera Lelie
Sophia Habets
Samar Ben Marzouk
Fenice Bodecker
Llisa Binnerts
Emma Vissers
Lucia Ciurca
Charlotte Groot
Jet Reijnders
Sammy Bos
Oshon Lunes
Hadwig te Winkel
Dalya el Gerf
Dina el Bouzghibati
14 speelsters


MO15-1
Trainers : Frans Kreekel , Maxime Kreekel
Training op :
Maandag : 18.45 - 20.00 uur , veld 2
Donderdag : 18.00 - 19.30 uur , veld 2B

Havana van Wijnen
Aisha Karamowa
Arava Dadon
Jamie Willems
Jip Scholtz
Susan Elman
Maryam Bassaid
Ilham Chabali
Tamara de la Vega
Jaden Thijm
Maya Garrison
Isabelle Grootendorst
Maud Keizer
Uma Kos
Izra van Oorschot
15 speelsters

 

MO15-2
Trainer : Ron van den Bos
Trainen op :
Dinsdag : 18.30 - 19.45 uur , veld 2B
Donderdag : 18.30 - 19.45 uur , veld 4A

Tess Mantineo
Minne Docter
Mirthe Hart
Rachelle Vink
Sabina Wall
Sarah Bayonne
Indy Rous
Rosa Verpoort
Camille Luursema
Chimene Viveen
Cece Cohen
Priscilla Wijnruit
Zinzi Holscher
Milou Beerda
Zuen van den Berg
Abril Andreu
16 speelsters

 

MO15-3
Dinsdag Trainer : Puck Berthauer
Donderdag Trainer : Arthur Pieters
Trainen op :
Dinsdag 17.15 - 18.30 uur , veld 2B
Donderdag : 16.45 - 18.00 uur , veld 1

Roos Wijker
Noorani Wolf
Pamela Guerrero
Nora Damianova
Emma Bakker
Jadin Ceder
Annemarie Lekkerkerker
Gianna Koopman
Merel Wiebes
Lena Lursen
Robin Domingues
Dominique Hilgerdenaar
Ilse Dijkstra
Silke Huizenga
Rosa Booms
Essence Raap
Storm gerritsen
17 speelsters

 

MO15-4
Dinsdag Trainer : Puck Berthauer
Donderdag Trainer : Arthur Pieters
Trainen op :
Dinsdag : 17.15 - 18.15 uur , veld 2A
Donderdag 16.45 - 18.00 uur , veld 1

Zonne Tijssen
Daniella Dhingra
Lara Vlasblom
Jane Tieleman
Milou Elting Hesseling
Chaima el Mahsani
Liesje Geluk
Donna Walvisch
Semsem van der Sluis  
Yara Kamphuis
Noeria Wolf
Zahra Benayad
Salina Chhetri
Eski Born
Marta Barone
Nastaszia Soehawan
16 speelsters

 

MO15-5
Dinsdag Trainer : vacant
Donderdag Trainer : Bram de Leeuw
Trainen op :
Dinsdag : 17.30 - 18.45 uur , veld 4A
Donderdag : 18.30 - 19.45 uur , veld 4B

Luce Bierman
Sara de Vries
Blythe Gaugler
Xenia Schmitz
Marie Muller
Lara Barbosa
Aenea Arian
Eva Ehrlich
Eva Langman
Luna van Rijn
Cato de Ruiter
Mira Evrenqun
Noa de Leeuw
Juliette Groot
Lisanne Tevreden
Kimo de la Bretoniere
Josephine Faber
17 speelsters

 

MO14 selectie
Trainers : Yannick Pel 
Trainen op :
Maandag : 17.30 - 18.45 uur , veld 2A
Dinsdag : 18.00 - 19.15 uur , veld 3A
Donderdag : 18.00 - 19.15 uur , veld 1A

Jonah Gans
Demi Mulder
Amy Stoel
Sunna Eliasar
Yaslin Belserang
Jaeda van der Veen
Evi Duivenvoorden
Angel Neuteboom
Floor Beetstra
Kristel Ekkelenkamp
Aaliya Lunes 
Tamia Babel
Linda Barboza
Isabel ter Weeme
Bente Kox 
15 speelsters 


MO13-1
Trainer : Martijn Tellinga
Trainen op :
Dinsdag : 18.00 - 19.15 uur , veld 3B
Donderdag : 18.15 - 19.30 uur , veld 3B

Bente van de Broek
Robin van Delft
Izaya Maaren
Youssra Zourguane
Elise Tellinga
Rosa de Blaauw
Rosa Merbis
Renske Verpoort
Bernice van de Pol
Susie Keizer
Daimy Mackaay
Estella Loupatty
Felicity Konnuah
Alyssa van Haaren
Myrthe van den Berg
Iliana Lindeboom
16 speelsters 

 

MO13-2 

Trainer : Yannick Pel
Trainen op :
Dinsdag : 17.00 - 18.00 uur , veld 3B
Donderdag : 16.45 - 17.45 uur , veld 2

Cecil Weeber
Justine Candel
Melanie Efendic
Tatum Lentz
Ayala Pinto
Mees Verkerk
Soraya Schmidt
Aicha Zarouali
Emma van de Pol
Roos Bollen
Noor Smit
Mare Bodecker
Ceyda Orhan
Paula Ramirez Cortes
Nikki van de Paverd
Aliza Farber
16 speelsters 

 

MO13-3
Trainer : Yannick Pel
Trainen op :
Dinsdag : 16.45 - 18.00 uur , veld 3
Donderdag : 16.45 - 17.45 uur , veld 2

Noa Holt
Michal Shabi
Esmeralda van den Bos
Sabrien Bouchengour
Tao Tao Douven
Norah Visser
Luna Emmen
Manouk van Riet
Noga Limper
Sivan Uzan
Alieke van Berckel
Emily Faiz
Eva van Beurden Galdo
Reza Beukering
Uma van der Werf
Melody Ceder
16 speelsters

 

MO11-1  
Trainers : Kyra Albada en Arthur Pieters
Trainen op :
Maandag : 17.30 - 18.45 uur , veld 2B
Dinsdag : 17.00 - 18.15 uur , veld 1
Donderdag : 17.30 - 18.30 uur , veld 4

Rosa Looze 
Angel Endstra
Juna Jansen
Lana Plasmeijer
Louise Meiners
Mariza Rodrigues van Lubeck
Mayte Leegwater
Senna Krsticevic
Zana Nieuwenhuis
9 speelsters 

 


MO11-2  

Trainers : Kyra Albada en Arthur Pieters 
Trainen op : 
Maandag : 17.30 - 18.45 uur , veld 2B 
Dinsdag : 17.00 - 18.15 uur , veld 1 
Donderdag : 17.30 - 18.30 uur , veld 4 

Lea Fischer
Damla Utlu
Eden Polak
Gili Zelcer
Mila van der Vecht
Mohira Brouwer
Sophia Bierman
Wies Spijkerman
Zora van de Velde
9 speelsters

 


MO11-3 
Trainer maandag : Yannick Pel 
Trainen op : 
Maandag : 16.15 - 17.30 uur , veld 2B
Woensdag : 16.15 - 17.15 uur , veld 1 

Joy Endstra
Megan Tossijn
Mia van Beest
Misha van Wendel de Joode
Nikki Vonk
Saar de Wilt
Hanna Garrison
Yasmin Boulnouar
Sevi Clancy
9 speelsters

 

MO11-4
Trainer maandag : Yannick Pel
Trainen op :
Maandag : 16.15 - 17.30 uur , veld 2B
Woensdag : 16.15 - 17.15 uur , veld 1

Yael Goldschmidt
Jennifer de Jong
Mila Bulthuis
Julia Brems
Lana Brems
Bibi Baars
Elin Fokke
Lucy Lewis
Anouk Obradovic
9 speelsters

 

MO11-5
Trainer maandag : Yannick Pel
Trainen op :
Maandag : 16.15 - 17.30 uur , veld 2B
Woensdag : 16.15 - 17.15 uur , veld 1  

Hanna Hooijberg
Anna Besseler
Indiya Jairam
Angela Ohannes
Amelie Mahoney
Roukaya el Haddad
Sivaan Goodall
Aniek Hanson
Yan Chocron
Ahlam Chafiki
10 speelsters

 

MO11-6
Trainer maandag : Yannick Pel
Trainen op :
Maandag : 16.15 - 17.30 uur , veld 2B
Woensdag : 16.15 - 17.15 uur , veld 1  

Constance Haffmans
Maxime Misset
Vienna Jansen
Alyssa Schmidt
Noelle Schmidt
Rosalina Velasco Martinez
Sterre Haasbeek
Sumaya Baars
Lina Ellounissi
Freya van der Kruk
10 speelsters

 

 

MO9-1
Trainer :  Yannick Pel en Yassine Ichou
Trainen op :
Maandag : 16.15 - 17.30 uur , veld 2A
Woensdag : 15.30 - 16.45 uur , veld 2A 

Zara Vreede
Charlotte van Dijk
Lois Niet
Hedwig van Gelder
Maritt Hulleman
Thaliya Belfour
Noor el Amraoui
Ella Advokaat
Romee Bende
Isabel Serree
Emi Vidovic
Anna Polak
12 speelsters